Новини та події
Crop

Якісна заготівля корму: прес-підбирач KUHN з легкістю з цим допоможе

Прес-підбирачі – це незамінна сільськогосподарська техніка, яка використовується для збору, обробки та пресування скошеного травостою люцерни чи інших кормових культур у тюки або рулони.

Ці сільськогосподарські машини відіграють важливу роль у заготівлі грубих кормів для худоби, сприяючи зберіганню їх поживних властивостей.

Одним з надійних та ефективних помічників у такому процесі, як заготівля сіна, є прес-підбирач рулонний від компанії KUHN, який відзначається своєю високою продуктивністю та легкістю у використанні.

Прес-підбирач Кун: оптимальний вибір для ефективного збору та обробки кормів

Гарантія якості техніки від виробника Кун забезпечує її надійну роботу та високу продуктивність. Саме через це такий агрегат, як, наприклад, прес-підбирач тюковий зарекомендував себе надійним та ефективним помічником у с/г діяльності. Його позитивний вплив на кінцеву продукцію незаперечний та визначається

  • збереженням поживних речовин – прес-підбирачі швидко збирають і переробляють скошену траву, зводячи до мінімуму витрати поживних речовин, які можуть виникнути за використання традиційних методів заготівлі сіна;
  • покращеним зберіганням – сіно та інші корми добре спресовуються, що робить їх стійкішими до гниття та дозволяє подовжити термін придатності готової продукції;
  • зручністю транспортування – пресовані корми легко транспортувати, завантажувати, складувати та вивантажувати, що робить зручнішим їх використання на фермі;
  • підвищенням якості – деякі прес-підбирачі оснащені подрібнювачами, які покращують якість кормової травосуміші через подрібнення стебел, що полегшує їх перетравлення тваринами.

Отже, прес підбирач виробництва Kuhn є оптимальним вибором для кожного фермера, який прагне ефективного та раціонального ведення господарства.

Заготівля кормів та сіна: ключові чинники впливу прес-підбирача на якість готової кормосуміші

Заготівля сінажу та інших травосумішей є важливим складником ведення фермерського господарства, адже від їх якості залежить продуктивність тварин. Саме тому заготівля кормів вимагає використання надійного обладнання, як-от прес-підбирачі. Їх вплив на якість готової продукції залежить від кількох чинників, серед яких:

  1. Тип прес-підбирача та його справність. Прес-підбирачі поділяються на тюкові та рулонні з функцією обмотування чи без неї. Кожен з них має свої особливості, а від справності залежить стабільна робота та висока якість готової кормосуміші.
  2. Технологія заготівлі. Вона має критичне значення для кінцевої якості кормів. Важливими аспектами є оптимальний час збирання, метод сушіння та обробки матеріалу.
  3. Зберігання готової продукції. Серед основних вимог цього процесу – місце та умови зберігання, а також забезпечення захисту від шкідників.
прес підбирач тюковий

Підсумовуючи, слід сказати, що заготівля соломи та грубих кормів з дотриманням цих чинників дозволить отримати високоякісні кормосуміші, що забезпечить якісне вигодовування с/г тварин.

Агротехніка KUHN: чому варто обрати прес-підбирач цього бренду?

Вибір техніки для сільського господарства є критично важливим рішенням для будь-якого аграрія. У цьому контексті прес-підбирачі КУН заслужено займають лідерські позиції на ринку, адже серед їх переваг

  • висока продуктивність;
  • надійність та довговічність;
  • простота в обслуговуванні та експлуатації.

Якщо техніка для сільського господарства від KUHN вас зацікавила, отримати більше інформації та побачити її у дії ви зможете, переглянувши відео на нашому ютуб-каналі.

Інше Новини

Журнал KUHN News №7 (66)
3 лип 2024 Корпоративне життя

Журнал KUHN News №7 (66)

Сьомий випуск нашого журналу в 2024 році. Читайте прямо зараз!

Усі наші новини