Новини та події
Crop

Як збільшити продуктивність у полі за допомогою навісних плугів KUHN MASTER 153

Обробка ґрунту – це важливий процес, який впливає на його структуру, плодючість, вологозабезпечення тощо.

Залежно від типу ґрунту, клімату, попередника та наступної культури, можна застосовувати різні способи та технології його обробки. Одним із важливих аспектів досягнення збільшення продуктивності є вибір правильного обладнання для оранки. Про те, як збільшити врожайність посівів, використовуючи сучасні технології обробітку ґрунту ми поговоримо у цій статті.

Плуг оборотний навісний від бренду KUHN: особливості та переваги

Плуг навісний KUHN MASTER – це потужний та надійний інструмент для високоякісної обробки ґрунту. Він має такі характеристики та особливості:

  • доступний у версіях від чотирьох до шести корпусів, MULTI-MASTER та VARI-MASTER, із захистом розривним болтом T або гідравлічним Non-Stop Hydraulic;
  • має унікальну конструкцію, яка забезпечує високий рівень продуктивності, повне загортання пожнивних решток та бур’янів на глибину, недосяжну для передпосівних агрегатів;
  • має 2 варіанти відстаней між корпусами: сто два сантиметри для знищення живого рослинного покриву чи дев’яносто шість сантиметрів для максимізації пропускної здатності;
  • оснащений інтегрованим у раму зчіпним пристроєм, який не потребує обслуговування та відрізняється тривалим терміном експлуатації;
  • має оригінальні ковані деталі KUHN, які розширюють межі можливостей використання плуга та забезпечують точність його роботи.

Для збільшення продуктивності плуга KUHN MULTI MASTER 153 ми рекомендуємо вам дотримуватися таких порад:

  1. Постійно доглядайте за ним, перевіряйте стан робочих органів, болтів, шарнірних з’єднань та гідравлічних систем.
  2. Правильно налаштовуйте навісний плуг до трактора під різні типи ґрунтів, враховуючи їх структуру, вологозабезпечення, кислотність та наявність решток.
  3. Вибирайте оптимальну ширину захвату, глибину оранки та кут нахилу корпусу залежно від потужності трактора, швидкості руху та очікуваного результату.
  4. Очищайте його від бруду та залишків ґрунту після завершення робіт.
сільськогосподарська техніка Кун

Правильна робота з плугом KUHN – це можливість досягти якісної оранки та забезпечення ефективного використання ресурсів.

КУН Мульти Мастер – ваш найкращий союзник в оранці

Сільськогосподарська техніка Кун – це високоякісне та надійне обладнання, яке може пристосуватися до різних умов та потреб фермерів. Виробник використовує високоякісні матеріали та компоненти для виготовлення своєї техніки, що забезпечує їх довговічність, надійність та стабільну роботу. Постійно вдосконалюйте свою сільськогосподарську справу з перевіреною агротехнікою KUHN! На офіційному сайті kuhn.ua ви можете знайти найближчого дилера в Україні.

Інше Новини

Усі наші новини