Новини та події
Crop

Прес-підбирач: різновиди та класифікація заготівельної техніки Kuhn та яка їх місія?

Прес-підбирачі відіграють важливу роль у сучасному фермерському господарстві, допомагаючи ефективно збирати та переробляти різні види кормів для с/г худоби.

Компанія Кун, провідний виробник с/г техніки, славиться своєю високоякісною продукцією по всьому світу. Зокрема її тюкові прес підбирачі здобули популярність завдяки своїй надійності та інноваційним функціям.

Вироблене за найсучаснішими технологіями, обладнання Kuhn забезпечує ефективне виконання кормозаготівельних робіт, що є запорукою успіху кожного фермера.

Прес-підбирач сіна Кун: розмаїття моделей та їх функціональні особливості

Лідер з виробництва сільськогосподарської техніки Кун пропонує всі три типи кормозаготівельних агрегатів, кожен з яких має свої унікальні функціональні особливості, а саме: 

  • Прес підбирач сіна рулонний, який формує сіно або солому в щільні рулони. Завдяки цій техніці можна легко транспортувати та зберігати готовий продукт. Рулони утворюються шляхом пресування трав’яної маси у великий циліндр, що робить їх ідеальними для створення великих кормових запасів.
  • Прес-підбирач тюковий. Агрегат формує висушений травостій в прямокутні тюки. Така форма тюків також є зручною для зберігання та транспортування, оскільки їх можна щільно складати один на одного, оптимізуючи використання простору. Такий прес підбирач соломи стане корисним для малих та середніх господарств, де потрібна компактність та економія місця.
прес підбирач сінажу
  • Комбінований прес-підбирач-обмотувач. Його інноваційність полягає в тому, що він не лише пресує кормову масу, а й обмотує її полімерною плівкою, запобігаючи втраті поживних речовин. Такий підборщик сіна є незамінним у великих господарствах, де важлива швидкість та якість заготівлі кормів.

Завдяки такому розмаїттю техніка найкращої якості KUHN завжди залишається на передовій у сфері сільськогосподарського обладнання, пропонуючи рішення для оптимізації процесів кормозаготівлі.

Новітня сільськогосподарська техніка: прес підбирач KUHN як сучасне рішення потреб кормозаготівлі

Сільськогосподарська техніка стрімко розвивається, підвищуючи продуктивність господарств. В цьому контексті прес-підбирач стає незамінним помічником, який здатен виконувати широкий спектр завдань. Серед них

  1. збір кормових травосумішей – ця функція дозволяє забезпечити високу якість корму, зберігаючи всі необхідні поживні речовини;
  2. заготівля корму для худоби – завдяки своїй універсальності прес підбирач сінажу дозволяє збирати та одночасно пакувати кормову сировину, зменшуючи при цьому витрати часу та ресурсів;
  3. підготовка до зимового вигодовування – прес-підбирачі КУН забезпечують надійне збереження корму, мінімізуючи втрати та забезпечуючи якісне харчування для худоби взимку.
підборщик сіна

Завдяки інноваційним технологіям та надійності, обладнання KUHN гарантує високу ефективність та якість роботи.

Прес підбирач рулонний та тюковий від Kuhn: найкращий вибір для вигідної інвестиції

Добре відомо, що сучасна техніка для сільського господарства Kuhn забезпечує чудові результати в полі та довговічність у використанні. Серед інших причин обрати саме її – висока продуктивність, а також зручність застосування.

Якщо вам потрібен прес підбирач рулонний чи може ви підшукуєте оригінальні запчастини до сільськогосподарської техніки Кун, перегляньте асортимент на сайті та знайдіть найближчого дилера, який допоможе швидко розв’язати ваше питання.

Інше Новини

Журнал KUHN News №7 (66)
3 лип 2024 Корпоративне життя

Журнал KUHN News №7 (66)

Сьомий випуск нашого журналу в 2024 році. Читайте прямо зараз!

Усі наші новини