Новини та події
Події

Онлайн-семінар AGRO Концентрат

AGRO Концентрат - це серія семінарів для фермерських господарств по вирішенню проблем з якими стикаються аграрії.

AGRO Концентрат

В 2021 році ми запустили проект AGRO Концентрат, в якому ми ділились досвідом успішних аграріїв України. 

? 20 січня о 15:00 експерти компаній KUHN, MAS Seeds Україна, Timac Agro Ukraine та FMC Україна проведуть безплатний онлайн вебінар, де ми поділимось результатами дослідів в рамках проекту "AGROконцентрат".

Просто натисніть на кнопку та дивіться трансляцію прямо зараз!

Дивитись семінар

❓ Для тих хто вперше чує про "AGROконцентрат" розповімо більш детально.

Компанії KUHN, MAS Seeds, FMC та Timac-Agro об’єдналися, щоб допомогти вирішити проблеми вирощування кукурудзи та соняшнику у різних регіонах України. В рамках проекту наші експерти розповідають як розкрити максимальний потенціал рослин, як застосовувати точне землеробство, як оптимізувати витрати та що робити, щоб зберегти вологу в ґрунті. Діляться останніми розробками, що допомагають справлятися з тою чи іншою проблемою регіону. Ми залучаємо провідних аграріїв з провідних фермерських господарств, закладаємо польові технологічні досліди та безплатно ділимось технологіями та результатами наших дослідів, щоб всі аграрії України могли перейняти успішний досвід та збільшити прибутковість свого господарства.

? Вся корисна інформація знаходиться на сайті AGROконцентрат (www.agro-concentrate.com), де у вільному доступі можна знайти технологічні карти, результати дослідів, аналіз польових операцій та погодних умов, фото та відеозвіти із польових заходів, коментарі аграріїв, і отримати рекомендації з обробки ґрунту, вибору гібридів, підбору схем живлення та ЗЗР тощо.

Приєднуйтесь на онлайн-вебінар для того, щоб отримати корисні знання, які ви зможете застосувати на своїх полях. Тільки переймаючи успішний досвід ми зможемо подолати проблеми, з якими стикаємось щосезону.

Підключайтесь 20.01.22 з 15:00

Дивитись семінар

Інше Новини

ESPRO KUHN machine
3 бер 2022 Корпоративне життя

KUHN висловлює підтримку УКРАЇНІ

Група компаній KUHN глибоко засмучена трагічними подіями, що відбуваються на українській землі. З початку війни головним пріоритетом компані...

Усі наші новини