Новини та події
Корпоративне життя

KUHN висловлює підтримку УКРАЇНІ

Група компаній KUHN глибоко засмучена трагічними подіями, що відбуваються на українській землі. З початку війни головним пріоритетом компанії був захист і безпека 30 співробітників нашого комерційного філіалу розташованого в Києві.

ESPRO KUHN machine

Ми зберігаємо контакт з нашими українськими колегами та активно підтримуємо їх та їхні родини, надаючи необхідну матеріальну допомогу. Наша підтримка відображається також у благодійних внесках на користь українського народу, до яких ми залучили працівників групи компаній KUHN через співпрацю з міжнародною неурядовою організацією.

Діяльність компанії KUHN в Україні, звичайно, дуже порушена. Ми робимо все, що в наших силах, щоб залишатися на зв’язку та забезпечити підтримку українським аграріям та дилерам, дбаючи про безпеку наших колег на місці. Україна є важливим сільськогосподарським виробником, і ми усвідомлюємо, що потрібно зробити все, щоб продовольча криза не додалася до цієї драматичної ситуації.

Ми залишаємось мобілізованими для виконання нашої місії та сподіваємося на швидке повернення миру на благо українського народу та всього світу.

Інше Новини

Усі наші новини