Новини та події
Hay & Forage

FC 13460 RA отримала нагороду FARM MACHINE 2024

Косарка-плющилка FC 13460 RA з валкоутворювачем отримала нагороду "Сільськогосподарська машина 2024 року". Нагорода була вручена на виставці AGRITECHNICA 2023 в Ганновері. FC 13460 RA пропонує значно вищу продуктивність, ніж звичайні косарки зі змінною робочою шириною від 12,40 до 13,40 м.

Ще більша ширина захвату!

FC 13460 RA пропонує значно вищу продуктивність, ніж звичайні косарки зі змінною шириною захвату від 12,40 до 13,40 м. Скошування великої площі однією машиною дозволяє суттєво заощадити тягову силу, паливо та витрати на робочу силу. За один прохід стрічковий подрібнювач формує валок шириною від 1,80 м до 3 м, при цьому корм збирається на ширині захвату понад 13 м. Фермер може використовувати весь потенціал кормозбирального комбайна. Конвеєри також можуть бути підняті для більш широкої подачі.

The FC 13460 RA mower-conditioner with swath grouper offers a significantly higher work output than conventional mowing combinations with a variable working width of 12.40 to 13.40 m.

Зосередження технологій на службі виконання збиральних робіт

Телескопічна вісь збільшує кліренс і, таким чином, полегшує формування більш широкого і рівномірного валка для рівномірного сушіння і кращого підбирання кормозбиральним комбайном. Крім того, покращується стійкість машини під час розворотів і на схилах.

. In a single pass, the FC 13460 RA belt grouper forms a swath about 1.80 m to 3 m wide with the forage collected over a cutting width of more than 13 m

Косарка-плющилка FC 13460 RA була розроблена з метою захисту ґрунту від ущільнення. Гарний розподіл навантаження, невелика вага та шини низького тиску запобігають погіршенню структури ґрунту навіть у вологих умовах. Ця машина ідеально вписується в стратегію керованого землеробства на 12-метровій колії. Вплив проходу машини на ґрунт обмежений, що дозволяє раціонально використовувати ділянки. Ущільнена поверхня зменшується, що сприяє збільшенню виробництва кормів.

Рішення ISOBUS для більшого комфорту керування

 

Різні елементи керування машиною, включаючи передню косарку, можна легко контролювати за допомогою бортового терміналу, сумісного з ISOBUS, або одного з терміналів CCI 800 або 1200 (доступний як опція).

Найпоширенішими операціями також можна керувати за допомогою джойстика CCI A3, особливістю якого є відображення функцій на вбудованому екрані.

CCI 1200 with FC 13460 RA

Якісні корми залишаються головним приорітетом кожної ферми

 

Косарка-плющилка оснащена відомим обладнанням КУН, таким як ріжучий брус OPTIDISC ELITE, відомий своєю надійністю та якістю різання за будь-яких умов. Простий у використанні, цей ріжучий апарат не потребує технічного обслуговування і в стандартній комплектації оснащений системою швидкого зняття ножа FAST-FIT. Цей ріжучий апарат забезпечує покращене перекриття зрізу між дисками, що розходяться, і більше простору між дисками, що сходяться, для кращої евакуації потоку корму назад. Таким чином, ріжучий брус OPTIDISC ELITE забезпечує найкращу якість зрізу за будь-яких умов.

Поворотна сталева пальцева плющилка також забезпечує високу якість плющення. Ротори приводяться в дію за допомогою важільної коробки передач для легкої адаптації плющення до типу корму та умов збирання врожаю.

FC 13460 RA

Інноваційна кінематика рами та косильних апаратів забезпечує потужне та постійне регулювання тиску на ґрунт за допомогою підвіски LIFT-CONTROL для покращеного захисту рослинного покриву та хорошого копіювання поверхні ґрунту. Тиск на ґрунт можна регулювати в будь-який час за допомогою інтерфейсу управління ISOBUS.

 

Косарка, яка служить довше!

 

Таким чином, косарка-плющилка FC 13460 RA відповідає високим вимогам до довговічності та знижує витрати на технічне обслуговування. Щоденне технічне обслуговування зводиться до найнеобхіднішого. Машина спочатку оснащена захисними накладками дисків і ножами "Triple 5", термін служби яких значно перевищує термін служби стандартних ножів, які зазвичай використовуються на косарках.

The FC 13460 RA mower-conditioner was designed with the goal to preserve the soil from compaction

Інше Новини

Журнал KUHN News №3 (62)
1 бер 2024 Корпоративне життя

Журнал KUHN News №3 (62)

Третій випуск нашого журналу в 2024 році. Читайте прямо зараз!

Усі наші новини