Новини та події

Нова барабанна косарка PZ 3015 - Створена для оптимальної продуктивності в будь-яких умовах

Нова задньонавісна барабанна косарка PZ 3015 поєднує в собі оптимальне копіювання ґрунту та ефективність косіння навіть у найскладніших умовах.

KUHN поступово оновлює свої моделі 4-барабанних косарок. Нові та вдосконалені функції інтегруються, зберігаючи деякі важливі аспекти попередньої моделі. Останньою моделлю в асортименті є задньонавісна косарка PZ 3015, розроблена для оптимального копіювання ґрунту та продуктивності косіння навіть у найскладніших умовах. Особливо це пов’язано зі складною конструкцією передньої частини разом із типовим розташуванням пластини ножа PZ.

Удосконалений дизайн для найвибагливіших умов

Унікальна конструкція передньої частини має тягову геометрію. Це забезпечує оптимальне копіювання поверхні навіть на схилах з нахилом до 25°. Завдяки тій самій конструкції передньої частини, він забезпечує легке складання та розкладання, одночасно забезпечуючи безпечне транспортування дорогами. Крім того, усі барабанні косарки KUHN мають типове розташування ножів PZ «великий і малий», який відомий своєю високою ефективністю косіння в складних умовах культури та ґрунту.

More about KUHN Drum Mowers

PZ 3015 on the road

Оптимальна якість корму

Мінімальне забруднення посівів і максимальне збереження стерні гарантує система гідропневматичної підвіски LIFT-CONTROL. Система постійно забезпечує рівномірний тиск на грунт, що забезпечує відмінне слідування грунту та меншу потребу в тязі. Поєднання геометрії причіпної навіски та LIFT-CONTROL створює безперебійну систему безпеки відриву для захисту машини.

PZ 3015 at work in the field

Підвищений комфорт користувача

Для нового PZ 3015 реалізовані різні рішення для підвищення ергономіки та ефективності машини. Система зміни ножа забезпечує швидку та безпечну заміну ножа з мінімальним зусиллям. Система нечутлива до проникнення піску та бруду, що зменшує загальний знос. Косарка поставляється з додатковою підставкою для вертикального зберігання до 3,6 м, це корисно для оптимізації місця для зберігання. Потужна трансмісія зі спіральними зубчастими передачами введена для підтримки комфортного рівня робочого шуму для оператора.

Основні характеристики:

  • Робоча ширина: 3,04 метра.
  • Компенсація тиску на ґрунт LIFT-CONTROL і безперервний безпечний відрив.
  • Транспортна ширина х висота: 2,50 х 3,60 метра з дорожнім просвітом 0,5 метра.
  • Транспортне положення: вертикальне гідравлічне складання до 128°.
  • Додаткова підставка для зберігання в складеному положенні.
PZ 3015 drum mowers

Інше Новини

Kuhn News #59
4 гру 2023 Корпоративне життя

Журнал KUHN News №12 (59)

Останній випуск нашого журналу в 2023 році. Читайте прямо зараз!

FC 13460 RA at work in the field
15 лис 2023 Hay & Forage

FC 13460 RA отримала нагороду FARM MACHINE 2024

Косарка-плющилка FC 13460 RA з валкоутворювачем отримала нагороду "Сільськогосподарська машина 2024 року". Нагорода була вручена на виставці...

Усі наші новини