KUHN EasyTransfer

KUHN EasyTransfer – візуалізація

KUHN EasyTransfer: легка передача даних

KUHN EasyTransfer – це простий інструмент для передачі або отримання даних. Доступний на MyKUHN як частина пакету KUHN CCI Connect Pro – ви можете передавати файли безпосередньо на свій термінал та обмінюватися інформацією одним натисканням!

Знайдіть найближчого дилера

Доступний на MyKUHN у пакеті KUHN CCI Connect Pro, KUHN EasyTransfer надсилає ваші документи (завдання, карти внесення тощо) за допомогою платформи обміну даними Agrirouter. Це інструмент, який заощаджує ваш час та полегшує життя! Просто перетягніть файл, який хочете передати, у KUHN EasyTransfer і натисніть «надіслати». Одержувач, незалежно від того, де він/вона знаходиться, отримає документи безпосередньо на своєму терміналі. Наприклад, ви можете надіслати карту модуляції висіву/внесення (SHAPE або ISOXML) зі свого офісу на термінал машини, що працює на полі.
Коли роботу виконано, оператор може надіслати завдання одним кліком назад з термінала до офісу.
Отримуйте свої дані прямо на ISOBUS-термінал в кабіні

Ваші переваги

Передавайте свої карти у форматі ZIP

Скористайтеся перевагами передачі даних KUHN EasyTransfer!

Передавайте свої карти у форматі ZIP

Отримавши або створивши карти висіву/внесення у форматі SHP або ISOXML, ви можете стиснути їх у папку ZIP та надіслати безпосередньо на термінал. Це дуже просто. Після завершення роботи просто надішліть завдання назад через KUHN EasyTransfer – та використовуйте їх у своїх програмах керування робочими процесами.

Підключено до платформи AGRIROUTER

Легко передавайте дані без USB-накопичувача.

Підключено до платформи AGRIROUTER

KUHN EasyTransfer – це дуже простий у використанні інструмент, який дає змогу передавати дані безпосередньо на термінал керування або ПК через платформу Agrirouter.
Визначте параметри передачі та одержувача на платформі Agrirouter. Agrirouter захищає конфіденційність ваших даних.
Отримуйте свої дані прямо на ISOBUS-термінал в кабіні

Медіа