Комбінований дисколаповий агрегат PERFORMER SELECT

Комбінований дисколаповий агрегат PERFORMER SELECT – силует

Продуктивність за один прохід

Комбінований дисколаповий агрегат KUHN PERFORMER SELECT – це чудовий інструмент для вашого господарства, що виконує усі завдання з найвищою якістю. Оснащений дисками й лапами, він забезпечує чотири дії за один прохід: подрібнення, перемішування або розпушування, вирівнювання та повторне ущільнення.

Знайдіть найближчого дилера

PEFORMER SELECT – Комбінований дисколаповий агрегат, що зміцнює позиції KUHN в секторі мінімального обробітку ґрунту. Лінійка PERFORMER, що агрегатується з тракторами середньої та високої потужності (від 180 до 700 к. с.), відповідає потребам сільськогосподарських підприємств, які прагнуть рішення, що оптимізує їх потужність протягом дуже вузького вікна можливостей.

PERFORMER SELECT забезпечує заощадження коштів у великих масштабах: одна машина, один оператор, один прохід та менше витрат пального, ніж при звичайному обробітку ґрунту. Зменшення витрат на техніку та заробітну плату гарантує вищу прибутковість для вашого господарства.

Ви можете купити комбінований дисколаповий агрегат PERFORMER SELECTу наших дилерів, він забезпечує можливість підвищення вашого врожаю за рахунок поліпшення структури ваших ґрунтів і дозволяє одночасно здійснювати висів за допомогою сівалки SH.
PERFORMER в роботі

Ваші переваги

Висока продуктивність

PERFORMER 4000 – один прохід дисками, лапами та котком

Чотири дії за один прохід

Кожне поле потребує різного обробітку відповідно до текстури та структури ґрунту, а також до культури-попередника та наступної культури. ПЕРФОРМЕР ідеально пристосований до цих різних можливостей завдяки своїй ультра-універсальності:
 • Один прохід: роботу необхідно виконати в надзвичайно стислі терміни, і ви хочете обробити ґрунт за один прохід після збирання врожаю, PERFORMER – ідеальна машина.
 • Глибоке розпушування: Коли ґрунти на ваших полях вимагають глибокого реструктурування та водночас мінімального руйнування поверхневого шару, ви можете встановити на стійці широке долото 50 мм.
 • Неглибоке перемішування: Коли потрібно утримувати органічні речовини у верхніх шарах ґрунту та виконувати обробіток лише на невеликій глибині.
PERFORMER можна використовувати для поверхневого лущіння стерні за допомогою дисків та крильчастих стійок.
Якщо вам потрібно, щоб мороз природним чином зруйнував грудки протягом зими, машину можна застосовувати без котка. В такому разі глибина контролюється колесами. За кожним колесом розташована стійка для заробляння слідів. На легких ґрунтах та за високої

Система одного проходу для максимізації продуктивності

Система «Один прохід» складається з кількох знарядь обробітку ґрунту на глибину від 15 до 35 см.
Два ряди незалежних дисків діаметром 510 мм ефективно подрібнюють рештки та коріння.
Чотири ряди вигнутих лап виконують глибоке перемішування та заробляння соломи. Завдяки просвіту під рамою 85 см потужність машин гарантована навіть за великого обсягу рослинних решток.
Для системи обробітку «Один прохід» застосовуються широкі долота 80 мм.
Для глибокої реструктуризації ґрунту при одночасному обмеженому поверхневому впливі застосовуються долото шириною 50 мм. Тримальна здатність ґрунту зберігається, а органічні речовини залишаються на поверхні для підвищення родючості.
Вирівнювальні диски забезпечують вирівнювання обробленого ґрунту до проходу котка.
PERFORMER може оснащуватися трьома різними котками відповідно до потрібного рівня ущільнення:
 • Коток HD-Liner 700 V-подібного профілю;
 • Подвійний універсальний коток;
 • Коток Packliner з гумовими шинами.
Система «Один прохід» гарантує значні заощадження: одна машина, один оператор, один прохід та менше пального й часу порівняно зі
Лущіння стерні за допомогою PERFORMER 5000, оснащеного котком V-Liner

Диски і лапи можна застосовувати незалежно

PERFORMER дає змогу самостійно незалежного застосування різних знарядь.
Диски можна застосовувати самостійно для лущіння стерні на високих швидкостях на глибину до 10 см. Два ряди 510-мм дисків дозволяють ефективно подрібнювати решки та коріння для сприяння їх розкладанню.
Застосування самих лише лап забезпечує чудову якість перемішування на глибині від 5 до 35 см. В такому разі диски на передній частині машини втягуються, щоб працювали тільки чотири ряди лап.
Залежно від обраного типу долота, PERFORMER уможливлює виконання багатьох завдань: поверхневе лущіння стерні, глибший обробіток стерні або глибоке розпушування.

Незалежне або комбіноване застосування кожного знаряддя дає вам можливість виконувати багато завдань за однією машиною.
PERFORMER – Незалежне або комбіноване застосування двох рядів дисків та чотирьох рядів лап

Адаптується до всіх видів робіт

PERFORMER 4000 – Незалежне застосування двох рядів дисків

Два ряди дисків для високошвидкісного лущіння стерні

PERFORMER оснащується двома рядами дисків діаметром 510 мм з малими зазубринами.
Диски подрібнюють рештки та кореневі системи, що сприяє розкладанню та утриманню органічних речовини на поверхні для підвищення родючості ґрунту.
Маючи діаметр 510 мм, зменшену кривизну та профіль з малими зазубринами, ці диски забезпечують рівномірне лущіння стерні по всій ширині машини. Вони відзначаються більшою довговічністю завдяки товщині 6 мм, що скорочує зношування.
PERFORMER дає змогу застосовувати диски окремо або поєднувати їх з іншими знаряддями:
 • окремо вони забезпечують інтенсивне перемішування на глибину до 10 см.
 • у поєднанні з лапами диски дають змогу подрібнювати рештки перед проходом зубців.
Захисна система диска складається з чотирьох поліуретанових еластомерних блоків, що дозволяють диску усунути перешкоду у разі виникнення. Оскільки диски встановлюються незалежно, втягується лише потрібний диск, і це впливає на робочу глибину.
Маточини мають змащення на весь експлуатаційний термін. Технічне обслуговування не потрібне, що зменшує час простою та забезпечує тривалішу роботу машини.

Чотири ряди зубців гарантують ідеальне перемішування

Так само, як і з дисками, на PERFORMER можна застосовувати чотири ряди лап окремо або комбіновано.
Так само, як і на CULTIMER, лапи PERFORMER забезпечують чудову якість перемішування ґрунту/соломи на глибині від 5 до 35 см. Продуктивніть перемішування вигнутої лапи та її вигнутих відбивачів широко визнана користувачами.
Розподіл лап на чотири ряди полегшує потік решток та запобігає блокуванням.
Робоча глибина лап постійно підтримується гідравлічною системою захисту Non-Stop з піковим тиском 900 кг.
Повний спектр доліт доступний для встановлення на стійках PERFORMER:
 • 80 мм і крилоподібний наконечник 350 мм ідеально підходять для поверхневого лущіння стерні. Крилоподібні наконечники забезпечують руйнвання кореневої системи по всій ширині машини та посилюють ефективність перемішування вигнутих лап
 • для глибшого обробітку з необхідністю загортання великих кількостей решток, долото 80 мм (не крильчасте) ідеально впорається із завданням якісного перемішування на глибині до 35 см;
 • долото 50 мм дозволяє розпушувати ґрунти без потреби в додатковій тяговій потужності, одночасно обмежуючи вигортання
Лапи PERFORMER в роботі

Вирівнювання та прикочування: запорука якісного обробітку стерні

Належна якість вирівнювання спрощує наступні операцію. PERFORMER оснащений вирівнювальними дисками з неперервним регулюванням з робочого місця оператора. Це просте та надзвичайно точне регулювання дає можливість адаптуватися до умов ґрунту на ходу. Диски встановлюються на вигнутих кронштейнах з еластомерною системою захисту для поліпшення потоку решток та більшої гнучкості на кам'янистих ґрунтах. Для забезпечення ще вищого комфорту підшипники вирівнювальних дисків не потребують технічного обслуговування.

Однорідне ущільнення всієї обробленої поверхні обмежує стікання та полегшує просочування води. Для PERFORMER доступні три котки:
 • коток HD-Liner діаметром 700 мм забезпечує тиск 225 кг/м. Його V-подібний профіль забезпечує вертикальний та бічний розподіл тиску по всій ширині котка. Він ідеально підходить для роботи на вологих і кам’янистих ґрунтах. V-подібний профіль, що залишається у ґрунті, зменшує стікання та забезпечує добре просочування води.
 • Подвійний універсальний коток діаметром 600 мм забезпечує підтримання тримальної здатності ґрунту та належне ущільнення поверхні (175 кг/м). U-подібний
Рівномірне вирівнювання та ущільнення всієї обробленої площі завдяки PERFORMER

Високоякісне рішення для обробітку стерні

Робоча глибина регулюється безпосередньо з кабіни

Прості налаштування без інструментів

У машинах лінійки PERFORMER усі регулювання виконуються гідравлічно та неперервно з кабіни трактора, щоб заощадити ваш час та підвищити результативність вашої роботи:
 • Робоча глибина відкривних дисків регулюється за допомогою гідравліки з кабіни. Ви можете оптимізувати подрібнення та перемішування з більшим комфортом завдяки простоті регулювання.
 • Вирівнювальні диски також можна неперервно регулювати за допомогою гідроциліндра з покажчиком, який видно з кабіни.
 • Регулювання котка, що виконується за допомогою клинів, є простим і точним та не потребує інструментів.
Усі гідравлічні функції централізовані та керуються за допомогою 4-функціонального гідравлічного перемикача KTH 105. Машина потребує лише двох золотникових клапанів подвійної дії для роботи та одного одинарної дії для системи захисту NSH.

Якісні зношувані деталі

Якість оригінальних зношуваних деталей KUHN є незаперечною. Вони гарантують триваліший експлуатаційний термін, вищу прибутковість та кращі результати роботи. Долота куються і шліфуються, щоб розширити можливості використання.

Долото 80 мм відзначається своєю універсальністю та може працювати на глибині від 5 до 35 см. Він ідеально підходить для заробляння великої кількості пожнивних решток. Для поверхневого лущіння стерні призначені крилоподібні наконечники 350 мм. Вони монтуються просто і швидко завдяки двом бічним болтам. Крильчасті наконечники забезпечують інтенсивне перемішування решток по всій робочій ширині.
Долото 80 мм і крильчасті наконечники 350 мм доступні як у стандартному виконанні, так і з карбідним покриттям. Виготовлення зі зносостійких пластин гарантує в 10 разів менше зношування, ніж деталі. Завдяки в 10 разів меншій кількості замін деталей, карбідне покриття заощаджує час користувача.

Долото 50 мм рекомендується для глибокого розпушування ґрунту. Він подрібнює ґрунт на глибині до 35 см. З наконечником 50 мм, доступним лише у твердосплавному варіанті, вимога у тяговій
PERFORMER 6000 у складеному транспортному положенні

Обробіток ґрунту та висівання покривних культур за один прохід

PERFORMER може оснащуватися сівалкою для покривних культур для виконання обробітку та висіву за один прохід. Сівалки SH 201, 402 і 600 об’ємом 200, 380 та 600 літрів розширюють можливості для вашої автономності. Вони дозволяють висівати покривні культури, як-от фацелія, гірчиця, райграс та конюшина. Також можливим є здійснення передпосівної підготовки для ріпаку.
Зменшуючи кількість проходів, ви значно поліпшуєте структуру ґрунту та підвищуєте біологічну активність. Також є значним заощадження часу та коштів – воно може становити від 30 до 50%!
PERFORMER, оснащений сівалкою SH 201 для висіву покривних культур

Обладнання

Лапи PERFORMER в роботі

Медіа