PRIMOR 2060 M – навісна версія

Докладно про навісну версію PRIMOR 2060 M

Маневреність!

Навісний видувач соломи та роздавач корму PRIMOR 2060 M із системою POLYDRIVE, об'єм 2 м3

Знайдіть найближчого дилера

Потужність сепарації!

Видувач соломи – роздавач корму PRIMOR 2060 M – це багатофункціональна машина, здатна обробляти довговолокнисту кормову масу, як-от сіно та сінаж, завдяки запатентованій системі привода сепаратора POLYDRIVE.

Результат: якісна підстилка та гарантований комфорт для ваших тварин; концепція пневматичної сепараційної камери забезпечує рівномірний розподіл соломи на всю глибину площі на відстані до 18 м. Солома залишається цілою – довговічність підстилки зростає.
Навісний PRIMOR 2060 M в роботі

Ваші переваги

Підходить для використання з усіма видами тюків та рулонів

Повністю автономне завантаження видувача-роздавача KUHN PRIMOR 2060 M

Повністю автономне завантаження!

Похилий задній борт розташований на одному рівні з конвеєрною стрічкою, що полегшує завантаження рулонів і тюків.

Бункер, що встановлюється на PRIMOR 2060 M, призначений для обробки рулонів (1 рулон діаметром до 1,8 м) і тюків (1 тюк довжиною до 2,7 м) усіх розмірів.

У критичних ситуаціях PRIMOR 2060 M також можна використовувати для роздавання трав'яного та кукурудзяного силосу.

Маневреність!

Навісна конструкція робить PRIMOR 2060 M надзвичайно простим у маневруванні, забезпечуючи легкий доступ до вузьких приміщень, коридорів подачі з одним виходом, тісних приміщень для підготовки підстилки тощо.

Жолоб розміщений над турбіною, щоб звести загальну ширину до мінімуму як в режимі видування соломи, так і в режимі годівлі.

Загальна довжина – лише 2,89 метра!
Чудова маневреність завдяки навісній конструкції видувача соломи – роздавача корму KUHN PRIMOR 2060 M

Високоякісне видування соломи та розподіл довговолокнистих кормів

Видувач соломи – роздавач корму PRIMOR 2060 M оснащений нашою запатентованою системою POLYDRIVE, що поєднує в собі потужність системи механічного приводу та гнучкість гідравлічного рішення для безпроблемного розподілу навіть найбільш довговолокнистих кормів.

Привод подавального ротора POLYDRIVE

Завдяки запатентованій системі POLYDRIVE подавальний ротор користується потужністю, що генерується маховиком турбіни. Розподіл довговолокнистого корму більше не завдає клопоту.

За допомогою приводного ременя, який можна за потреби від’єднати за допомогою системи електричного керування з кабіни трактора, ви можете зменшити подачу корму, коли вздовж проходу трапляються перешкоди (колони, напувалки, працівники ферми тощо).

Розподіл 1,4 м тюка сінажу – всього за 2,5 хвилини!

Сепаратор, здатний обробляти корми усіх видів для годівлі довговолокнистими кормами

Видувач соломи – роздавач корму PRIMOR 2060 M оснащений подавальним ротором для кормів усіх типів із секціями, монтованими на восьми дисках, для оптимального калібрування довгих волокон.

Регулювальні зубці забезпечують рівномірну подачу маси на турбіну, що має спеціальну форму і розташування для розподілу кормової маси по всій довжині сепаратора.
Подавальний ротор для кормів усіх типів видувача-роздавача KUHN PRIMOR 2060 M забезпечує ефективне калібрування довгих волокон

Рівномірна однакова кількість соломи на м2

Колесо турбіни має вісім лопатей на болтовому кріпленні, дві з яких трохи довші, щоб змінювати швидкість потоку соломи на турбіну і створювати ефект душу.

Велика площа лопатей забезпечує рух корму по всій довжині жолоба. Отримуваний результат: рівномірний розподіл соломи по всій площі без необхідності зміщувати кришку жолоба вгору.
Рівномірний розподіл соломи – задоволені тварини завдяки видувачу-роздавачу KUHN PRIMOR 2060 M

KUHN, лідер у технологіях видування соломи!

Відстань 150 мм між лопатями та турбіною – це те, що ми називаємо «пневматичною сепараційною камерою».

Об’єм повітря, що проходить через цю камеру, тягне масу, одночасно акуратно розплутуючи її. Таким чином солома залишається цілою. Результат – підстилка, яка є стійкішою та довговічнішою, забезпечуючи підвищення комфорту для ваших тварин!
Ефективне відділення соломи без необхідності повторного різання завдяки пневматичній сепараційній камері, встановленій на видувачі-роздавачі KUHN PRIMOR 2060 M

Органи керування розроблено для вашої зручності

Ергономічне електричне керування для комфортного користування видувачем-роздавачем KUHN PRIMOR 2060 M – кожного дня

Електричне керування – стандартно

Електричне керування – запорука зручності роботи оператора Компактну панель керування було розроблено для розміщення в усіх типах кабін трактора.

Ви маєте повний доступ до всіх функцій машини просто з місця водія.

Єдина операція, що вимагає кабелю дистанційного керування, – це зміна швидкості турбіни (310 та 620 об./хв.).

Усі функції – на одній панелі: ви можете змінювати напрям жолоба та регулювати його кришку однією рукою!

Обладнання

KUHN PRIMOR 2060 M з поворотним на 300° жолобом в режимі видування соломи

Медіа