8220 COB med res.png

Первинний обробіток чи остаточна підготовка посівного ложа. Вирішуєте ви.

Призначений для багатоцільової експлуатації в різних ґрунтових та пожнивних умовах. Діапазон робочої ширини від 18’10” до 44’3”.

Знайдіть найближчого дилера

Багатоцільові тандемні борони KUHN Krause Class II 8220 забезпечують універсальну роботу в різноманітних ґрунтових та пожнивних умовах. Важчі основні та допоміжні компоненти рами в поєднанні з поліпшеною конструкцією зварних швів підвищують міцність та надійність. Нові пружинні регульовані шкребкові вузли забезпечують агресивне та ефективне очищення в різних польових умовах.

Завдяки різноманітним дисковим лезам Residue Razor™ та діапазону відстаней між дисками аграрії можуть сконфігурувати тандемну дискову борону 8220 відповідно до своїх ґрунтових та пожнивних умов для оптимальної роботи. Обирайте систему вирівнювання 24/7® для надійної остаточної підготовки посівного ложа.
8220_Action03_MAW.jpg

Ваші переваги

Сила в батареї

8220 gang.png

Конструкція батареї

Завдяки вибору діаметра 22 дюйми або 24 дюйми, товщини дискових лез Residue Razor™ 0,06 дюйма або посиленої ¼ дюйма, відстані між дисками 8 дюймів або 9-1/8дюйма дискову борону 8220 можна сконфігурувати для забезпечення оптимальної продуктивності в різноманітних пожнивних та ґрунтових умовах. Кут нахилу передньої батареї 20 градусів та задньої 19 градусів забезпечують послідовне різання та перемішування решток. 6-дюймові втулки з надміцного чавуну, дугові кронштейни Rock-Flex та посилені підшипники PEER® TILLXTREME™, що не потребують технічного обслуговування, забезпечують міцність і витривалість, які підносять 8220 над конкурентами.

Дискові леза Residue Razor™

Усі тандемні дискові борони KUHN Krause доступні з дисковими лезами Residue Razor, виготовленими зі сталі PURE™ Ingersoll, що оптимізує міцність для протистояння навантаженням і тріщинам та забезпечує універсальність на кам'янистих ґрунтах. Диски Residue Razor мають надзвичайно гострі крайки – у п'ять разів гостріші за звичайні леза. Також доступні дискові леза, що дають змогу повторного загострення для тривалого різання решток та забезпечення найвищої ефективності проникнення у ґрунт.
Residue Razor.png

Втулки

Посилені литі втулки KUHN Krause підвищують міцність дискових батарей. Втулки мають прецизійні отвори для точного прилягання до з'єднувальної тяги та встановлюються з особливою точністю для ідеальної відповідності розташуванню поверхні лез. Асиметрична конструкція кінців втулок забезпечує перекриття лез та їх краще тримання без створення лінії напруги.
Spools.png

Шкребки з пружинним регулюванням

5-дюймовий шкребок легко регулюється простим ослабленням одного болта – так за потреби виконується регулювання зазору шкребка, а фіксування здійснюється шляхом затягування болта. Пружина шкребка забезпечує натяг, завдяки якому шкребок переміщується у відповідне місце напроти дискового леза.
Spring Scrapers.png

Дугові кронштейни Rock-Flex

Кронштейни Rock-flex забезпечують захист на кам'янистих і твердих ґрунтах. Кронштейни Rock-flex оснащуються підшипниками PEER® TILLXTREME™, що не потребують технічного обслуговування. Шкребок має пристосування для очищення увігнутого боку кожного дискового леза, розташованого на кронштейні Rock-Flex, що обмежує накопичення рослинних решток і ґрунту в зоні підшипників.
Bearing Arm Scraper.png

Максимальна транспортабельність

8215_Transport01.jpg

Quad-Fold™ – Максимальна транспортабельність

Конструкція KUHN Krause Quad-Fold™ має жорстку центральну секцію зі складаними внутрішнім і зовнішнім крилами. Зовнішнє крило гідравлічно фіксується на внутрішньому крилі в польових умовах, утворюючи 3-секційну конструкцію з рівномірним розподілом ваги. 41- і 44-футові моделі Quad-Fold – це повноцінна 5-секційна конструкція. Система Quad-Fold доступна для моделей 8220 від 36 до 44 футів.

Посилені балансири

Стандартні для всіх дискових борін 8220, посилені балансири забезпечують стабільну робочу глибину на нерівній поверхні та додаткову стійкість під час транспортування. Балансири мають вставні шпинделі та посилені маточини.
8220 wheels.jpg

Широкий або вузький інтервал

8220 Residue Razor Spool and Scraper.png

Широкий або вузький інтервал

Вибирайте широкий або вузький інтервал між робочими органами, який краще підходить для ваших робочих умов.
  • Широкий інтервал: Велика відстань 9 1/8 дюйма забезпечує агресивніше перемішування решток та фінішний обробіток, що протистоїть вітровій ерозії та сприяє просиханню ґрунту.
  • Вузький інтервал: Менша відстань 8 дюймів забезпечує агресивніше різання решток та рівне посівне ложе, готове до висіву.

Вирівнювальні системи 24/7®

Підвищуйте потенціал урожайності за рахунок поліпшення якості посівного ложа та підвищення продуктивності за технологіями неперервного землеробства. Дискові борони KUHN Krause можуть оснащуватися такими системами вирівнювання 24/7 ®:
  • 24/7 ® три ряди спіральних зубців: Завдяки системі паралельного вирівнювання для чудового потоку решток та рівномірного розподілу борона зі спіральними зубцями забезпечує підвищення потенціалу урожайності та поліпшення обробки решток навіть за їх великого обсягу. Завдяки довгим зубцям 16 дюймів, діаметром 7/16 дюйма, борона зі спіральними зубцями 24/7 забезпечує рівномірніший розподіл решток та краще перемішування хімікатів.
  • Трирядна зубова борона: Для ідеального розбивання грудок в умовах низького та помірного обсягу решток: трирядна зубова борона – це ефективний спосіб створення рівного посівного ложа. Міцні квадратні зубці ¾ x 10 дюймів забезпечують стійке вирівнювання.
  • 24/7 ® Прикочувальний коток: Для найефективнішого розбивання грудок, вирівнювання та зміцнення ґрунту ваш вибір – прикочувальний коток 24/7. Вибирайте круглі спіральні
24_7_LevelingSystems.png

Обладнання

8220_Action02_MAW.jpg

Медіа