GF 13012 – силует машини

На 50 % менше пошкодження дерну

Високопродуктивні моделі GF 13012 та GF 17003 оснащені 12 та 16 роторами малого діаметра відповідно. Вони оснащені системою GSC (Ground Save Control), яка гарантує таке саме точне копіювання поверхні, як 4-роторна ворушилка, одночасно зменшуючи пошкодження дерну на 50 %*!

Знайдіть найближчого дилера

GF 13012 and GF 17003 models with their 12 and 16 rotors respectively produce high work output. You can reach speeds of up to 15 ha/h with the GF 17003 model. Both models guarantee high output, optimum tedding quality and excellent ground following with the GSC (Ground Save Control) system. Ground scraping is reduced by 50% which means that the tedded crop is less contaminated by impurities and drying time is shorter, resulting in nutrient preservation in the forage. All of the crop on the plot dries out uniformly so you can harvest it at the ideal time to get high quality forage!
GF 13012 працює в полі

Ваші переваги

The GSC innovation for forage quality

Система GSC (Ground Save Control)

На 50 % менше пошкодження дерну

Ворушилки GF 13012 та GF 17003 копіюють нерівності ґрунту так само точно, як і моделі з малою робочою шириною. Наприклад, GF 17003 працює як восьмироторна ворушилка або чотири ворушилки з чотирма роторами.
Ексклюзивна система GSC (Ground Save Control) значною мірою сприяє точному відстеженню нерівностей поверхні ґрунту. Система приєднання має овальний отвір, що дає змогу граблині, до якої прикріплені ротори, рухатися незалежно від рами. Ротори йдуть за контуром поверхні, а не за головною рамою.
Виняткові рішення:
 • Ексклюзивна система GSC (Ground Save Control) дає змогу роторам рухатися незалежно від головної рами.
 • В робочому режимі вага шасі лежить на великих транспортних колесах.
 • Ротори малого діаметра самостійно пристосовуються до рельєфу та основної рами, щоб гарантувати максимальну ефективність перегортання рослинної маси та її швидше висихання.
 • Колеса розташовані дуже близько до зубців, щоб зменшити рівень засмічення маси у валках і забезпечити тривалий експлуатаційний термін зубців.

Малі ротори, великі результати: На 33 % менший час просушування

Експерти переконані. Малі ротори дають змогу отримувати корми вищої якості. За даними сільськогосподарської палати Weser Ems у Німеччині, вони скорочують швидкість висихання на 33 %. Експерти з DLG (Організація сільськогосподарської техніки) кажуть, що малі ротори забезпечують повне перегортання рослинної маси та забезпечують її рівномірний розподіл. Перегляньте результати випробування!
Експерти переконані, а а користувачі впевнені на 100 %. Переваги малих роторів є важливими для фермерів, які прагнуть заговляти корми найвищої якості:
 • Великий кут нахилу роторів гарантує обробку по всій ширині
 • Швидке й рівномірне висихання.
 • Повне перегортання рослинної маси.
 • Рівномірний розподіл.
 • Виняткове пристосування до поверхні ґрунту.
 • Навісні ворушилки з меншим зміщенням центра ваги потребують меншої піднімальної потужності.
 • Менша потреба в потужності.
Індивідуальні шарнірні з'єднання роторів, однакові відстані та асиметричні зубці забезпечують обробку всієї рослинної маси, навіть довгостеблової і щільної та на
На 33 % менший час просушування завдяки малим роторам та великому куту нахилу

Інтегральний підбирач з асиметричними зубцями

Асиметрична довжина зубців, зовнішні з яких довші, забезпечує високу якість обробки. Порівняно з симетричною конструкцією зовнішній зубець швидше занурюється в рослинну масу. Це забезпечує повніше перегортання навіть під час роботи на краю поля та між роторами (C) (E) завдяки кращому перекриванню зубців у цій проблемній зоні. Швидше занурення в масу означає, що фактична робоча ширина кожного ротора (а отже, і машини) більша.
Завдяки асиметричній конструкції зубці занурюються в рослинну масу раніше

Quick and easy manoeuvres

GF 13012 в положенні HLC (контроль піднімання на розвороті)

Легко долайте канави та виконуйте розвороти

Скористайтеся системою HLC, яка піднімає ротори на розворотах. Ваші центральні ротори досягнуть висоти 50 см, а зовнішні піднімуться ще вище.
Ви почуватиметеся упевненіше і досягнете вищої продуктивності за допомогою цих простих та маневрених ворушилок:
 • Можна заїжджати заднім ходом у кути поля.
 • Розвороти виконуються легше.
 • Заїжджайте на кілька полів, не складаючи машини. Канави більше не проблема!
Високий кліренс роторів запобігає накопиченню рослинної маси при переїзді через більші валки.

Кожна дорога стає головною

Машинний двір розширювати не потрібно Надзвичайно компактна конструкція 17-метрової моделі GF 17002 означає, що їй не потрібно більше місця, ніж 10-метровим роторним сіноворушилкам, представленим на ринку!
Комфорт на дорозі – обов’язковий!
 • Ширина й висота не більші, ніж трактора.
 • Легкий доступ до полів завдяки зменшеним габаритам, положенню коліс та високому кліренсу під роторами.
Спеціальний набір транспортних коліс (відповідно до правил дорожнього руху) усуває проблему поганих доріг і тривалих поїздок:
 • Ротори не піддаються вібрації під час транспортування.
 • Ідеальний баланс ваги.
 • Відмінна керованість та безпека на дорозі навіть на високих швидкостях.
GF 10012 – надзвичайно компактна

Чудова кінематика складання

Складання та розкладання виконується надзвичайно швидко та просто за допомогою блоку керування.
Час простою, пов'язаний з переходами між полями, значно зменшується, а продуктивність максимізується.
компактна ворушилка з чудовим складанням і розкладанням

Maintenance easy, adjustments simple

регулювання кута нахилу

Центральне керування кутом нахилу роторів

Висота зубців по відношенню до стерні регулюється з центру машини так само, як триточкове приєднання на навісній машині.
Для легкого регулювання кута нахилу частково підніміть ротори.

DIGIDRIVE: революція у ворушінні

Коли інженер KUHN розробив цю концепцію приводу, настала нова епоха обробки сіна.
Відтоді стало можливим приводити в рух дуже велику кількість роторів та складати їх до неймовірно компактних розмірів – і все це без жодного обслуговування. Справжня революція!

Привод – за допомогою дворядних конічних кулькових підшипників великого діаметра (1) Надійне ущільнення запобігає витоку мастила та потраплянню бруду всередину (2). Міцні кріплення на прямокутній рамі з прокладками та довгими наскрізними болтами (3). За допомогою цих корпусів ротора кількість точок змащення обмежується кількома шарнірами, тому ви будете проводити більше часу в полі та витрачатимете менше часу на обслуговування.

З моменту впровадження системи пальцьового привода DIGIDRIVE двадцять років тому понад мільйон роторів стали до роботи на полях цілого світу, щоб збирати корми надзвичайно надійно. Система DIGIDRIVE виготовляється із загартованої вуглецевої сталі і не потребує обслуговування.
DIGIDRIVE та міцні корпуси

Відбивачі для забезпечення чистоти коліс

Це може бути складним завданням при роботі з молодими, багатими на цукор, або пізніми довгостебловими культурами. Рослини можуть намотуватися на колеса, спричиняючи простої, які вам доведеться витратити на чищення. Скористайтеся відбивачами, щоб рослини не намотувалися на колеса.
Відбивачі на колесах GF

Продуманий дизайн

Дві секції утримуються стропами, які обмежують навантаження на опорній рамі та роторах.
Прикріплені до кінців ротора, дві секції залишаються ідеально стабільними без коливань. Крім того, стропи виконують функцію безпеки та замінюють традиційні металеві захисні трубки, які є важкими та ускладнюють складання машини. У складеному транспортному положенні обидва стропи автоматично втягуються, подібно до ременів безпеки автомобіля.
стропи утримують кінці машини

GF 13012 в роботі

Медіа