Рулонний прес-підбирач KUHN VB 3190 зі змінною камерою – силует

Новий рівень тюкування

Широкий спектр рулонних прес-підбирачів зі змінною камерою, розроблених для формування щільних тюків 80 – 160/185 см – на основі понад 40-річного досвіду. Маючи шість моделей та чотири варіанти системи подачі, поза сумнівом, рулонний прес-підбирач KUHN VB піднесе на новий рівень прибутковість вашого тюкування.

Знайдіть найближчого дилера

Рулонні прес-підбирачі KUHN підносять тюкування на новий рівень Серія KUHN VB 3100 пропонує широкий асортимент прес-підбирачів, який відповідає вашим індивідуальним уподобанням. Для кожного обсягу роботи, кожної культури і кожного бюджету є свій прес-підбирач VB 3100. Рулонні прес-підбирачі зі змінною камерою KUHN розроблені із застосуванням найсучасніших інновацій, щоб аграрії та підрядники в усьому світі отримали максимальні переваги.
KUHN VB 3155 та 3185 призначені для тюкування сухої рослинної маси, як-от сіно та солома.
Моделі KUHN VB 3160 та 3190 – універсальні, вони призначені для тюкування широкого спектра кормових матеріалів, включно з силосом, з додатковою зручністю блоку керування VT 30 або повним контролем ISOBUS.
Моделі KUHN VB 3165 та 3195 Premium розроблені для роботи в найскладніших умовах по всьому світу та ідеально підходять для спеціалізованих підприємств, яким потрібна додаткова щільність соломи. Розроблені для тюкування великих обсягів, ці моделі мають посилені компоненти, що дають змогу формувати надзвичайно тверді тюки – постійно, день у день.
KUHN VB 3185 і VB 3195 в роботі

Ваші переваги

Оптимальна подача маси для задоволення ваших робочих потреб

Широка кулачкова система підбирання зі стандартним роликом для рослинної маси.

Оптимальне підбирання рослинної маси

Моделі VB 3155–3185 та 3160–3190 оснащуються широким кулачковим підбирачем зі стандартним роликом для рослинної. VB 3165–3195 оснащуються важким роликом та захисним щитком (діаметр 217 мм). Система підбирання, сконструйована для максимізації продуктивності машини. Машина з робочою шириною 210 або 230 см здатна працювати на всіх валках та не підведе вас навіть у найскладніших умовах. Прямі підбиральні зубці допомагають вивільнити рослинну масу і зменшити її намотування. Підбиральний ролик притискає масу до підбиральних зубців, зменшуючи тертя, тим самим обмежуючи втрату листя та підвищуючи ефективність прес-підбирача, вирівнюючи валок.
Модель системи підбирання 230 см з ротором стандартно має маятникову раму та опційні поворотні колеса, що дозволяють підбирачу адаптуватися до мінливих польових умов. Безкулачкові напрямні рослинної маси на підбирачах 230 см забезпечують агресивніше та ефективніше підбирання, застосовуючи зубець на більшу довжину, коли це потрібно, і відтягуючи масу від зубців, коли вона наближається до системи подачі. Кулачковий механізм відтягує зубці донизу у заднє положення, щоб уникнути

Система ПРЯМОЇ ПОДАЧІ

Коли подрібнення маси не потрібне, система ПРЯМОЇ ПОДАЧІ забезпечує контрольований та постійний її потік до камери попереднього пресування. Це пристрій подачі, що не має обмежень, для забезпечення максимальної потужності в роботі з сухою рослинною масою. У важчих умовах, як-от великі широкі валки соломи або сіна, верхній ролик працює як попередній ущільнювач, який приводиться в дію від основної силової передачі прес-підбирача. Тут немає пальців чи зубців ротора, які можуть порушити потік, а отже, обмежити пропускну здатність. Це створює величезний потенціал подачі та запобігає блокуванням. Результат: висока продуктивність та мінімальний час простою.
Подавальний пристрій, що не має обмежень, для забезпечення максимальної продуктивності в роботі з сухою рослинною масою.

Технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА

Наша технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА, доступна для всієї лінійки VB, застосовується на моделях OPTIFEED та OPTICUT. Ця проста система подачі рослинної маси, що не вимагає обслуговування, гарантує величезну пропускну здатність за будь-яких умов. Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний потік рослинної маси. Така конструкція з примусовою подачею забезпечує вищу швидкість руху вперед для забезпечення максимальної продуктивності і зниження ступеня пошкодження маси.
Зубці ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА виготовлені зі зносостійких пластин Hardox® (за винятком VB 3155–3185). Hardox® поєднує в собі надзвичайну твердість і міцність для зменшення зношування зубців ротора.
Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний потік рослинної маси.

Рівномірні і тверді рулони

Система Зростаючої щільності підвищує натяг мірою зростання тюка

ЗРОСТАЮЧА ЩІЛЬНІСТЬ – Рішення KUHN

Система ЗРОСТАЮЧОЇ ЩІЛЬНОСТІ довела свою цінність на всіх прес-підбирачах KUHN VB. Система збільшує натяг мірою зростання тюка, забезпечуючи формування твердого тюка з міцною зовнішньою оболонкою.
Як це працює?
Мірою зростання тюка опір на натягувачах постійно зростає завдяки двом гідравлічним циліндрам і пружинному натягувачу. Тож зі збільшенням діаметра зростає і щільність тюка. В результаті формується надзвичайно міцний тюк з помірним осердям – не надто м’яким і не надто твердим. Завдяки щільнішому зовнішньому шару тюки соломи матимуть вищу опірність до складних погодних умов, тоді як тюки силосу підтримуватимуть форму для поліпшення зберігання та полегшення обробки.

Швидке формування ідеальних тюків

Конструкція пресувальної камери з 5 ременями і трьома роликами серії VB 3100 забезпечує швидке та постійне формування тюків незалежно від типу системи подачі. Агресивний профіль верхнього ролика камери поліпшує контакт рослинної маси та знижує втрати. Прес-підбирач у передньому сегменті оснащений великим гладеньким роликом та веденим очищувальним роликом, який запобігає накопиченню маси попереду машини. Унікальне поєднання системи ЗРОСТАЮЧОЇ ЩІЛЬНОСТІ та продуманої конструкції пресувальної камери гарантує завжди ідеальне формування тюків.
Пресувальна камера VB3100 має 5 ременів і 3 ролики.

Надійне обв'язування

Обв'язувальні рішення KUHN гарантують найнадійніше та найбезпечніше обв'язування.

Ідеальна форма тюка

Одним із останніх кроків створення ідеального тюка є обв'язування. Обв’язування тюка для захисту від впливу середовища і втрати форми є однією з найважливіших операцій. Чим менше часу потрібно для обв'язування тюка, тим вища продуктивність тюкування. Обв'язувальні рішення KUHN гарантують найнадійніше та найбезпечніше обв'язування, доступне на ринку.

Відмінний розподіл сітки

Обв’язування сіткою з технологією активного натягу забезпечує отримання щільного тюка завдяки постійно високій величині натягу сітки протягом усього процесу обв’язування. Сітка подається в передню частину пресувальної камери, щоб забезпечити її негайне застосування. Прес-підбирач має відсік для запасної бобіни – протягом довгої робочої зміни сітки не забракне. Заміна бобіни сітки здійснюється легко, при цьому оператор безпечно стоїть на землі.
Інноваційна конструкція KUHN підтримує натяг сітки на постійному рівні під час обмотування. Система обмотування сіткою працює на 90 % швидкості обертання тюка, щоб мати можливість розтягнути сітку, не рвучи її. Завдяки попередньому натягу сітки тюк не втрачає щільності. Система обв’язування сіткою забезпечує розподіл сітки по кутах, що запобігає утворенню повітряних кишень і зберігає якість кормової маси протягом довшого часу.
Обв’язування сіткою з технологією активного натягу забезпечує отримання щільного тюка завдяки постійному натягу сітки.

Обв'язування шпагатом

Використання системи подвійного обв’язування шпагатом дає змогу до мінімуму скоротити цю операцію. Обв’язування шпагатом починається з краю рулону, ще до переміщення до центральної частини рулону шпагат перекривається. Перекривання шпагату знову відбувається в центральній частині рулону. Це забезпечує його фіксацію і відсутність вільних кінців.
За потреби прес-підбирачі серії VB 3100 можуть оснащуватися комбінованою системою обв'язування шпагатом і сіткою.
Використання системи подвійного обв’язування шпагатом скорочує час операції обв'язування до мінімуму.

Обладнання

Продуктивність – до ваших послуг: інтерфейси користувача – ключ до продуктивності, якої ви очікуєте від своєї машини KUHN. Розробляючи нові інтерфейси та монітори, ми уважно прислухалися до користувачів наших машин. Мета полягала в тому, щоб забезпечити чітке розуміння, що робить машина у будь-який момент часу, та мати усі важливі налаштування під рукою. Це гарантує вам повний контроль над машиною.

Рулонний прес-підбирач VB3190 на тюкуванні соломи

Медіа