Прес-підбирач з фіксованою камерою KUHN FB 2130

Універсальний рулонний прес-підбирач

Прес-підбирач з фіксованою камерою KUHN FB 2130 – це правильний вибір рулонного прес-підбирача, якщо ви хочете отримувати рівномірні щільні тюки з високою продуктивністю та надійністю.

Знайдіть найближчого дилера

Рулонний прес-підбирач з фіксованою камерою KUHN FB 2130 зарекомендував себе як машина, що поєднує простоту в експлуатації та обслуговуванні з надзвичайно високою надійністю. Завдяки пресувальній камері з 14 роликами у поєднанні з конструкцією ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА прес-підбирач забезпечує ідеальну подачу маси та форму тюка за будь-яких обставин.
Універсальний прес-підбирач FB 2130 призначений для тюкування широкого спектра видів рослинної маси, від соломи до вологого силосу. Обирайте між роторами OPTIFEED без подрібнення та різальним ротором OPTICUT з 14 ножами. Ролики POWERTRACK забезпечують велику поверхню для максимального пресування, в результаті чого тюки набувають виняткової твердості.
Щоб найкраще відповідати вашим потребам, KUHN FB 2130 оснащується обв'язуванням шпагатом або обмотуванням сіткою – на ваш вибір. Ви можете зручно керувати цим прес-підбирачем, не встаючи з сидіння трактора, за допомогою блоку управління AT 10 в кабіні.
Прес-підбирач з фіксованою камерою KUHN FB 2130 в роботі

Ваші переваги

Система подачі, здатна впоратися з будь-якою рослинною масою

Система підбирання – ширина 230 см

Оптимальне підбирання рослинної маси

Кулачкова система підбирання FB 2130 сконструйована для максимізації продуктивності машини. Маючи робочу ширину 230 см, машина здатна працювати на всіх валках та не підведе вас навіть у найскладніших умовах. Прямі підбиральні зубці допомагають вивільнити рослинну масу і зменшити її намотування. Безкулачкові напрямні рослинної маси забезпечують ефективність і щадність підбирання. Кулачковий механізм відтягує зубці донизу у заднє положення, щоб уникнути намотування – сьогодні це єдина на ринку гібридна система підбирання. При цьому система підбирання здатна працювати з будь-якою рослинною масою, від довгої соломи і до найкоротшого осіннього силосу або культур з ламким листям. Система підбирання стандартно має маятникову раму та опційні поворотні колеса, що дозволяють адаптуватися до мінливих польових умов. <br />Для кращого пристосування до ваших потреб є два варіанти системи подачі. Вибирайте один із наших ІНТЕГРАЛЬНИХ РОТОРІВ – ротор без подрібнювального пристрою OPTIFEED або різальні ротори OPTICUT з 14 ножами.

Технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА

Наша технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА, доступна для FB 2130, застосовується на моделях OPTIFEED та OPTICUT. Ця проста система подачі рослинної маси, що не вимагає обслуговування, гарантує величезну пропускну здатність за будь-яких умов. Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний потік рослинної маси. Така конструкція з примусовою подачею забезпечує вищу швидкість руху вперед для забезпечення максимальної продуктивності і зниження ступеня пошкодження маси.
Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний потік рослинної маси.

Версії без подрібнення

Конструкція ротора OPTIFEED з односторонніми подавальними зубцями та інтегрованими шнеками допомагає вирівняти валок, рівномірно розподіляючи масу для рівномірного формування тюків.
Ротор OPTIFEED із запатентованими еліпсоподібними роторними зубцями

Рівномірні і тверді рулони

Ролик з профілем Powertrack

POWERTRACK

Умови формування тюків із силосу та сіна кожного сезону можуть бути суворими, тому потрібні добре продумані конструкції. Для пресування рослинної маси в тюки однакового розміру і щільності процес пресування має бути максимально ефективним та водночас щадним до рослинної маси. Ролики POWERTRACK починають обертати осердя тюка максимально швидко, щоб забезпечити оптимальне стиснення.

Швидке формування ідеальних тюків

14 сталевих роликів з асиметричним профілем забезпечують надійне обертання тюка без небезпеки зупинки. Високоякісні сталеві ролики виготовлені з двох пресованих секцій, які спочатку штампуються з перекриттям, а після цього зварюються по шву для забезпечення максимальної жорсткості. Радіальні опорні кільця, розташовані всередині кожного ролика, забезпечують додаткову міцність, тоді як торцева пластина і штоки є цільнокованими.
14 сталевих роликів з асиметричним профілем забезпечують надійне обертання тюка

Надійна силова передача

Рулонні прес-підбирачі з фіксованою камерою KUHN FB 2130 зарекомендували себе як легкі в роботі й обслуговуванні машини, які водночас відзначаються надзвичайно високою надійністю. Завдяки перевіреній на практиці конструкції машини прес-підбирач забезпечує ідеальну подачу рослинної маси та форму тюка за будь-яких обставин.<br />Кожен ролик має важкі підшипники та кріпиться на бічних стінках пресувальної камери для зручного доступу та обслуговування. FB 2130 має автоматичний захист муфтою перевантаження валу ВВП. FB 2130 у стандартній комплектації оснащується центральними змащувальними блоками для for<br /> підшипників роликів.<br />Для забезпечення тривалого експлуатаційного терміну ланцюгів KUHN FB 2130 може оснащуватися системою змащення ланцюга, яка активується у кожному циклі обв'язування.
Надійна силова передача зі змащенням ланцюгів

Надійне обв'язування

Якісно сформовані тюки

Ідеальна форма тюка

Одним із останніх кроків створення ідеального тюка є обв'язування. Це одна з найважливіших операцій! Чим менше часу потрібно для обв'язування тюка, тим вища продуктивність тюкування. Обв'язувальні рішення KUHN гарантують надійне та безпечне обв'язування сіткою.<br />Всі моделі FB можуть оснащуватися системами комбінованого обв'язування шпагатом і сіткою.

Обв'язування сіткою

Цикл обв'язування має вирішальне значення для тюкування. Чим менше часу потрібно для обв'язування, тим вища продуктивність. Щоб оптимізувати цей процес, основні налаштування можна виконати за допомогою блоку керування AT 10. Кількість шарів можна задавати наперед На прес-підбирачах KUHN FB система обв'язування розташована спереду машини, що забезпечує ідеальний огляд процесу з сидіння трактора. Заміна бобіни сітки здійснюється легко, при цьому оператор безпечно стоїть на землі.
Обв'язування сіткою і шпагатом спереду машини

Обв'язування шпагатом

Використання системи подвійного обв’язування шпагатом дає змогу до мінімуму скоротити цю операцію. Обв’язування шпагатом починається з краю рулону, ще до переміщення до центральної частини рулону шпагат перекривається. Перекривання шпагату знову відбувається в центральній частині рулону. Це забезпечує фіксацію шпагату і відсутність вільних кінців.
система подвійного обв’язування шпагатом скорочує час циклу обв'язування

Обладнання

Повний контроль: ключ до успішної та зручної роботи – це чітке розуміння, що робить машина в будь-який момент часу, та всі важливі налаштування під рукою.

Тюкування з KUHN FB 2130

Медіа