Подрібнювач рослинної маси MC 180 – силует

Висока продуктивність, низькі вимоги щодо потужності

Подрібнювачі кукурудзи KUHN MC забезпечують унікальне поєднання високої продуктивності з низькими вимогами щодо потужності. Подрібнювачі призначені не тільки для високоякісного подрібнення кормів, а й забезпечують вам неперевершену надійність. Лінійка MC складається з 1-, 2- та 4-рядних подрібнювачів.

Знайдіть найближчого дилера

Пропонуючи однорядні, дворядні та чотирирядні машини, KUHN забезпечує ефективну та універсальну лінійку 3-точкових подрібнювачів.
Силова передача усіх подрібнювачів кукурудзи працює від ВВП, за допомогою клинових ременів та шестерень. Це забезпечує мінімальну потребу в обслуговуванні. Кілька добре продуманих конструктивних особливостей роблять щоденний огляд, обслуговування та чищення легким і простим.
Дворядний MC 90 S TWIN важить лише на 15% більше за однорядний MC 90 S. Тому він повністю використовує наявну потужність трактора, але залишає на 50% менше слідів на полі. Вимоги до потужності мінімальні: 55 к. с. достатньо для подрібнення двох рядів за один прохід.
4-рядний MC 180 S QUATTRO, оснащений двома подрібнювачами та двома системами подачі, є ідеальною машиною для аграріїв-професіоналів, що експлуатують трактори потужністю 90 к. с. і більше. Подрібнювач відповідає вимогам високої швидкості роботи без значних вкладень у самохідну техніку. Всі аспекти розроблялися, щоб зробити збирання врожаю безпечнішим та ефективнішим. MC 180 S QUATTRO однаково підходить для переднього та заднього агрегатування.
Подрібнювачі MC 180 в роботі

Ваші переваги

Висока якість кормів

Різальні диски подрібнювача кукурудзи KUHN MC

Чистий зріз

Чисте зрізання стебла кукурудзи є основою рівномірної подачі рослинної маси. Система KUHN толерантна до бур’янів та має функцію самоочищення. Регульований контрніж між дисками підтримує оптимальну якість різання в будь-який момент. Різальні диски загартовані та мають спеціальне захисне покриття для максимальної зносостійкості.

Система подачі

Два подавальні барабани і гладкий та зубчастий ролики забезпечують потік рослинної маси прямо до маховика. Це гарантує, що стебло, качани та лушпиння зрізуються під прямим кутом, на точно задану довжину різання. Результат – однорідна структура кормової маси для силосу найвищої якості. Легкодоступний зрізний болт захищає систему подачі подрібнювача від пошкодження щоразу, коли подавальні барабани блокуються сторонніми предметами.
Два подавальні барабани і гладкий та зубчастий ролики забезпечують потік рослинної маси прямо до маховика. Це гарантує, що стебло, качани та лушпиння зрізуються під прямим кутом, на точно задану довжину різання. Результат – однорідна структура кормової маси

Постійна довжина різання

Схема 4-барабанної системи подачі, що приводиться в рух від подрібнювального колеса, гарантує постійність довжини різання, незалежно від швидкості руху вперед чи обертів ВВП. Подрібнювачі кукурудзи серії MC налаштовані на найпопулярнішу довжину подрібнення 4 мм. Встановивши іншу приводну шестерню, можна задати довжину подрібнення 6 мм. Для поліпшення відкриття зерна кукурудзи заповнювальну пластину в нижньому розподільному корпусі можна замінити на відповідну спеціальну пластину.
Система подачі, що приводиться в рух від подрібнювального колеса, гарантує постійність довжини різання.

Низькі вимоги щодо потужності

Передача потужності виконується через ВВП та клинові ремені.

Передача потужності

Передача потужності виконується через ВВП та клинові ремені, що безпосередньо приводять у рух подрібнювальне колесо. Завдяки бічному регулюванню (21 см) нижньої зчіпної тяги, подрібнювач кукурудзи може агрегатуватися з широким спектром тракторів шириною до 240 см.

Потужний маховик

Подрібнювачі MC оснащені потужним маховиком для забезпечення енергоощадності операції подрібнення. В результаті особливого розташування подрібнювальних ножів по відношенню до контрножа кут зрізу іде ззовні досередини. Стебла кукурудзи ріжуться по одній прямій лінії і переміщуються з мінімальними витратами енергії.
Подрібнювачі MC оснащені потужним маховиком для забезпечення енергоощадності операції подрібнення.

Сталевий жолоб

Оптимізований сталевий жолоб забезпечує потік рослинної маси з низьким тертям, який контролюється за допомогою регулювальних заслінок. Через низьке тертя маса виходить із жолоба з високою швидкістю для рівномірного завантаження до причепа.
KUHN products visual

Легкий огляд та обслуговування

Для технічного обслуговування увесь подрібнювальний вузол може повертатися назад.

Огляд і технічне обслуговування

Перевірка та технічне обслуговування подрібнювачів кукурудзи KUHN MC надзвичайно легкі і прості. Щоденне планове технічне обслуговування обмежується змащуванням двох легкодоступних штуцерів на подрібнювальному колесі та ланцюгового приводу системи MC 90 S TWIN.
Огляд подрібнювального колеса можна легко виконується через оглядовий отвір збоку подрібнювача. Увесь подрібнювальний вузол може повертатися назад для полегшення обслуговування подрібнювального колеса та подавального барабана.

Обладнання

Дворядний подрібнювач MC 90 Twin на подрібненні кукурудзи

Медіа