Стрічковий валкоутворювач MERGE MAXX 950 – силует

Ще одна концепція валкоутворення!

Ці стрічкові валкоутворювачі ідеально підходять для підрядників та кооперативів сільгосптехніки, як і для індивідуальних господарств. Два незалежних підбирачі дають змогу укладати валок набік (ліворуч/праворуч) або по центру машини з можливістю кількох комбінацій. Загрібання до 30 м та виграш швидкості до 3 км/год.

Знайдіть найближчого дилера

Стрічкові валкоутворювачі MERGE MAXX 950 та 1090 – це ідеальні машини для підрядників і кооперативів, які працюють на великих площах та покладаються на ефективні й добре організовані робочі процеси. MERGE MAXX 760 відповідає потребам індивідуальних фермерів.
Завдяки регульованій ширині підбирання від 5,50 м до 10,95 м ці валкоутворювачі можуть виконувати загрібання на ширині 20 або 30 м. Завдяки формуванню рівномірних валків наступні збиральні машини можуть працювати на високій швидкості, забезпечуючи зростання швидкості до 3 км/год. Валкоутворювачі MERGE MAXX – це надзвичайно універсальні машини як з погляду конфігурації укладання валка, так і роботи з різними культурами – легкими і важкими, тонкими і щільними, коротко- і довгостебловими, з орних чи природних лук, соломою і цільним стеблом, зернобобовими сумішами, сіном тощо. Зокрема, ці машини рекомендовані до застосування для збирання делікатних культур та забезпечують збереження повної поживної цінності бобових.
Як працюють стрічкові валкоутворювачі? Рослинна маса піднімається підбирачами, а потім акуратно розміщується для забезпечення менших втрат через
MERGE MAXX 950 в роботі

Ваші переваги

Рівномірні валки: виграш у швидкості 2–3 км/год.*

Вища продуктивність роботи оператора завдяки регулярним валам, утвореним MERGE MAXX

Вища продуктивність

Кормозаготівлені машини можуть працювати на вищих швидкостях, коли валки рівномірні. Постійна швидкість руху – менше стресу для операторів:
 • Без уповільнень на ділянках високої щільності.
 • Без прискорень на ділянках нижчої щільності.
Оператор може зосередитися на важливих аспектах роботи, не переймаючись швидкістю руху.
Завдяки стрічковим валкоутворювачам MERGE MAXX 950 також зменшуються пікові навантаження на кормозбиральну техніку. Користувачі MERGE MAXX 950 підтверджують збільшення робочої швидкості на 2–3 км/год.! Ви теж можете поліпшити загальну продуктивність.
Менше ґрунту та каміння у валках зменшує зношення систем підбирання та експлуатаційні витрати.

Підбирач оптимізує заготівлю корму

Якість та рівномірність заготівлі корму безпосередньо пов’язані з конструкцією підбирача та системою WINDGUARD. У поєднанні зі спіралеподібною напрямною WINDGUARD і нижнім роликом п'ять граблин з кулачковим механізмом оптимізують подачу рослинної маси, її піднімання та плавну передачу на стрічку. Це основа для формування рівномірних валків.
Швидкість обертання підбирача регулюється відповідно до різних робочих умов. За потреби швидкість обертання можна зменшити, щоб зберегти листя дуже делікатної рослинної маси та якість кінцевого продукту. Широка стрічка переносить продукт набік. Машину дуже просто обслуговувати. Регулювання натягу стрічки займає лише кілька хвилин та не вимагає інструментів. Відповідно до потреб швидкість стрічки можна зменшити, щоб пристосувати розмір та форму валка до наступної збиральної техніки.
Підбирач та система WINDGUARD з роликом

Система WINDGUARD з роликом спрямовує рослинну масу на стрічку

Рослинна маса захоплюється підбирачем і спрямовується системою WINDGUARD, яка складається зі спіральної напрямної та ролика, які оптимізують потік корму на конвеєрну стрічку.
Система автоматично підлаштовується під кількість рослинної маси. Ви отримуєте рівномірні розпушені валки без скручування рослин для забезпечення вищої продуктивності заготівлі кормів.
Система WINDGUARD з роликом

Бічний валок ідеального розміру

Для поліпшення розміру валка можна замовити відбивач валків – це особливо важливо, коли подальшу заготівлю корму виконує прес-підбирач.
Оператор у будь-який момент може змінювати ширину відбивача або повністю його скласти.
Точні розміри валка для наступного підбирання прес-підбирачем гарантовано за допомогою відбивача валків

Універсальність, якої ви потребуєте!

Блоки керування забезпечують легкий моніторинг функцій компонентів MERGE MAXX

Вісім різних варіантів укладання

Стрічковий валкоутворювач MERGE MAXX 950 має вісім варіантів укладання валка.
Він здатний:
 • Відповідно до способів заготівлі: Укладати валки 1 м для прес-підбирачів та навантажувачів та до 2,20 м для підбирачів-подрібнювачів. Укладати центральні валки регульованої ширини, бічні валки під різну ширину підбирання або поєднувати ці варіанти.
 • Легко адаптується до різних конфігурацій ділянок.
Основні функції стрічкових валкоутворювачів MERGE MAXX 950 та 1090 керуються за допомогою простого дружнього до користувача термінала (укладання валка, напрям обертання стрічок, переведення в робоче/транспортне положення, лічильник робочого часу).

На MERGE MAXX 760 блок керування KMM01 дає оператору змогу відстеження укладання валків, а також окремого піднімання стрічок.
Керування відбивачем валків здійснюється безпосередньо гідравлічним клапаном трактора.

Центральне укладання

Два вузли відокремлені, а стрічки транспортують масу до центра машини. Рослинна маса збирається по ширині 8–10 м. Ідеально для:
 • роботи з потрійною косаркою (1).
 • для підбирання до двох валків соломи після комбайна з робочою шириною 7/7,50 м (2).
Ширину валка можна налаштувати відповідно до розмірів системи підбирання шляхом регулювання відстані між підбиральними пристроями.
Підбирання валків, утворених потрійними комбінаціями скошувальних пристроїв або комбайнами, та їх об'єднання в один центральний валок

Рослинна маса з 20–30 метрів в одному валку

Якщо стрічки знаходяться близько одна від одної і рухаються в одному напрямку, створюється один валок або з лівого, або з правого боку машини (3).
За потреби рослинну масу можна укладати на необроблену площу.
Різні варіанти робочої ширини можна поєднувати, забезпечуючи загальну ширину до 20–30 м за низьких обсягів кормової маси (4).
Отримайте максимум від усіх можливостей; формування валка збоку та по центру машини (5):
 • Перший прохід з укладанням праворуч (а).
 • Після цього укладання ліворуч (b).
 • Потім завершіть валок (с).
Бічне укладання: Рослинна маса з 20–30 метрів в одному валку

Для важчої рослинної маси

Один валок може бути завеликий для роботи комбайна на постійній швидкості. Саме тому передбачені різні конфігурації:
 • Половина маси спрямовується на один бік, а половина – на інший (6).
 • Половина маси спрямовується у центральний валок, а половина – у бічний(7).
 • Це може бути корисним для одночасної обробки двох валків соломи! (8)!
Для роботи з важчою рослинною масою конфігурацію машини потрібно налаштувати

Копіювання рельєфу для зменшення засмічення

Чотири потужні регульовані пружини забезпечують підвіску

Дієве копіювання рельєфу

Щоб зменшити тиск машини на ґрунт та захистити дерен, підбирачі стрічкового валкоутворювача MERGE-MAXX 950 оснащені спеціальною системою підвіски з чотирма міцними регульованими пружинами. Кожен підбирач має кутовий діапазон +/–10 градусів та вертикальний діапазон зміщення –20/+ 30 см, що дає йому змогу адаптуватися до нерівностей поверхні. Централізоване регулювання
полозків за допомогою поворотної ручки на MERGE MAXX 950 та 1090 та штифтів і платини з отворами на MERGE MAXX 760 забезпечують додатковий комфорт та безпеку.

Обладнання

MERGE MAXX 950 в роботі

Медіа