Опис самохідного змішувача-роздавача SPW INTENSE

Оптимізуйте годівлю свого поголів'я!

Самохідні змішувачі-роздавачі SPW Intense з двома вертикальними шнеками з розподілом переднім поперечним конвеєром. Доступні у версіях від 14 до 27 м3 – для стад 75–215 голів ВРХ.

Знайдіть найближчого дилера

Побудована на основі багаторічного досвіду у виробництві самохідних змішувачів-роздавачів, лінійка KUHN SPW Intense поєднує в собі усі знання та ноу-хау центру техніки для годівлі та підстилки. У конструкції KUHN SPW Intense враховано усі аспекти годівлі сучасного тваринництва: необхідні обсяги грубих кормів, однорідність змішування, якісний розподіл тощо. Заощадження пального гарантовано завдяки поєднанню двигуна Phase 4F 225 к. с. і системи гідравлічного керування «фрезерна секція/змішувальний шнек», яка визначає пріоритети там, де потрібна потужність машини. Призначені для великих господарств та колективного використання, самохідні змішувачі-роздавачі KUHN SPW Intense забезпечують найкращий показник тягового зусилля на ринку. Розподіл ваги на задньому мості забезпечує максимальну швидкість і комфортність цієї машини. Цілком природно, що професіонал, який інвестує в машину для щоденного використання, має почуватися оточеним мережею партнерів, визнаних своїми сервісами та підтримкою (запасні частини тощо).
SPW INTENSE в роботі

Ваші переваги

Неперевершена продуктивність та комфорт оператора

Самохідний змішувач-роздавач KUHN SPW INTENSE – Керований джойстиком «автомобільний» привод можна також використовувати для адаптування потужності двигуна до навантаження, а це – заощадження пального.

АВТОМОБІЛЬНИЙ режим руху

З економічного погляду SPW Intense – це машина, експлуатаційні витрати якої є одними з найнижчих на ринку. Двигун FPT потужністю 225 к. с. поєднується з технологією SCR очищення вихлопних газів за допомогою доюавки AdBlue® для зменшення викидів оксиду азоту. На моделях SPW Intense енергоємні функції самохідних змішувачів-роздавачів, як-от процес змішування, виконуються на дуже низьких оборотах двигуна. Висока продуктивність досягається за неймовірно низьких рівнів споживання пального. Керований джойстиком «автомобільний» привод можна також використовувати для адаптування потужності двигуна до навантаження, а це – заощадження пального. Швидкість двигуна збільшується тільки при транспортуванні, що вимагає додаткової потужності для запобігання зниженню швидкості руху. Відсік двигуна розташований у задній частині машини, забезпечуючи неперевершену тягову потужність завдяки передачі навантаження. Комфортність роботи оператора також підвищується завдяки добрій шумоізоляції кабіни.

Кабіна VISIOSPACE: оглядовість та безпека

Площа поверхні вікон у новій кабіні VISIOSPACE збільшена на 20 % порівняно з попередньою версією. Нова конструкція забезпечує VISIOSPACE найкращий показник оглядовості на ринку. Усі перешкоди фронтального огляду усунено для максимальної забезпечення точності під час ключових операцій біля силосних башт. Велике бічне вікно також підвищує безпечність руху. Вітрове скло повністю покрите самонагрівальною плівкою, забезпечуючи оперативність роботи машини навіть під час ранкового морозу або в разі накопичення конденсату при в'їзді з двору до приміщення. Вітрове скло очищується подвійними склоочисниками, встановленими на кронштейні 1400 мм, з трьома форсунками.
Дуже великі вікна змішувача-роздавача KUHN SPW INTENSE

Неперевершений комфорт водіння та ергономіка – розроблено для оператора

Інтер’єр кабіни відзначається великими розмірами: комфорт водіння машини, незамінної у повсякденній роботі. Джойстик і панель керування інтегровані з кріслом оператора для максимального комфорту навіть на місцевості зі складним рельєфом. Джойстик – оператор повністю контролює ситуацію! По-перше, робочий режим вибирається з чотирьох варіантів (завантаження, розподіл, транспортування або ручний) за допомогою перемикачів, розташованих на панелі керування. Після цього керування машиною здійснюється за допомогою джойстика. Непотрібні функції машини блокуються... Ергономічність та гнучкість джойстика сприяють комфорту оператора. Рух машини, гідростатичний з двома швидкостями під навантаженням, також керується за допомогою багатофункціонального джойстика. Термінал CCI, екран камери та термінал зважування встановлені у правій стійці кабіни VISIOSPACE, забезпечуючи постійне відображення всієї важливої інформації без перешкод у полі зору оператора. Користувач оцінить комфортність кабіни VISIOSPACE, що монтується на протиударних кріпленнях, як і її повністю звукоізольований простір (❬рівень шуму 71 дБА).
Самохідні змішувачі KUHN SPV Access/Power/Intense: Неперевершений комфорт водіння та ергономіка – розроблено для оператора

Розроблений з урахуванням аспектів годівлі сучасного тваринництва

Самохідні змішувачі-роздавачі KUHN SPW Intense – Надзвичайно високі показники різання силосу

Неперевершена продуктивність різання силосу!

Швидке завантаження для самохідного змішувача має надзвичайно важливе значення. Тому лінійка SPW Intense оснащується широкою (2,00 м) потужною фрезерною секцією (160 к. с. на SPW Intense від 14 до 18 м3 та 200 к. с. на SPW Intense від 19 до 27 м3 ). Це дає змогу швидко завантажувати кормову масу усіх типів. Обслуговування також удосконалено завдяки закріпленим на болтах зношуваним лопаткам, які тепер легко змінювати. Навантажувальний конвеєр тепер приводиться в рух гідравлічним двигуном, розташованим у верхній частині конвеєра. В результаті цього конвеєр затягується двигуном, що сприяє поліпшенню його центрування. Знижується ризик передчасного бічного зношування. Щоб збільшити швидкість завантаження нової лінійки самохідних змішувачів, завантажувальний конвеєр має ширину 800 мм. Кормова маси швидше проходить між фрезерною секцією та змішувальним бункером.

Змінна швидкість змішування

Лінійка SPW Intense доступна з об’ємами змішувального бункера від 14 до 27 м3 . Змішування здійснюється двома вертикальними шнеками, особлива конструкція завоювала змішувачам KUHN високу репутацію. На моделях SPW Intense від 14 до 18 м3 швидкість обертання шнека регулюється від 0 до 50 об./хв., щоб адаптувати різання до частки волокна в раціоні. На моделях SPW Intense 19, 22, 25 та 27 м3 система приводу гідравлічного двигуна у поєднанні з жорстким універсальним шарнірним з'єднанням між двома шнеками дає змогу поліпшити якість різання волокна та оптимально виконати очищення наприкінці розподілу. Діапазон швидкості обертання становить 0–55 об./хв. Обслуговування не потрібне.
Регулювання швидкості шнека змішувача з кабіни, а також параметри програмування часу змішування дають змогу адаптувати різання до вимог різних раціонів годівлі на самохідних змішувачах KUHN SPW Intense

Розподіл з неперевершеним комфортом

Моделі SPW Intense оснащені широким поперечним конвеєром, розташованим між кабіною та змішувальним бункером. Машина може роздавати раціон на праворуч і ліворуч та забезпечує чудову оглядовість з робочого місця оператора. Надзвичайно широке розподільне вікно у поєднанні зі змінною швидкістю конвеєра гарантують рівномірність розподілу. Опція: SPW Intense може оснащуватися лівим та правим заднім вікном для приміщень без окремого виходу та додатковими ременями для найвищих жолобів.
Змішувачі-роздавачі KUHN SPW Intense здійснюють розподіл за допомогою широкого поперечного конвеєра, розташованого спереду машини для забезпечення чудової оглядовості та рівномірного розподілу корму

170 к. с. для ще легшого використання

Термінал CCI змішувача-роздавача KUHN SPW Intense: миттєве керування під рукою

CCI: миттєве керування під рукою!

Кабіна водія на SPW Intense обладнана терміналом KUHN CCI. Завдяки своєму кольоровому сенсорному екрану термінал централізує увесь спектр інформації стосовно керування зважуванням. Один погляд на екран дає оператору всю інформацію, необхідну для роботи: 100 %-во корисна технологія. Термінал CCI також керує даними щодо технічного обслуговування, як-от періодичні операції обслуговування, а також усіма інтерфейсами діагностичної підтримки. За допомогою CCI ви також можете миттєво регулювати швидкість фрезерної секції, швидкість обертання змішувального шнека та швидкість конвеєра. Для керування даними годівлі CCI може запам'ятовувати до 80 раціонів з 15 різними інгредієнтами. Він запам'ятовує до десяти варіантів годівлі за назвою. Передача даних через порт USB на комп’ютер господарства гарантує відстеження всіх операцій.

Повна підвіска

Рама з повною підвіскою, що складається з двох незалежних підвішених валів спереду з високим кліренсом та ресорної підвіски ззаду, надає машині виняткових тягових характеристик. Комфорт оптимальний!
Рама з повною підвіскою змішувача-роздавача KUHN SPW Intense

Маневреність

Для роботи в тісних приміщеннях моделі SPW Intense за потреби можуть оснащуватися заднім керованим мостом. В результаті кути повороту значно зменшуються.
Опційний задній керований міст змішувача-роздавача SPW Intense

Обладнання

SPW-Easy access.jpg

Медіа