Змішувач-роздавач PROFILE 2 CL – силует

Ваш змішувач – зроблений спеціально для вас та призначений для інтенсивного використання

Змішувачі-роздавачі PROFILE 2 CL мають два вертикальні шнеки, великий бункер та розподіл за допомогою поперечного конвеєра. Доступні об'ємом від 18 до 34 м3, ці машини підходять для стад від 90 до 265 голів ВРХ.

Знайдіть найближчого дилера

Змішувачі з двома вертикальними шнеками – призначені для інтенсивного використання.

Маючи об'єм від 18 м3 до 34 м3, ці машини ідеально підходять для великих господарств та маневрування у тісних приміщеннях.
Ця нова лінійка змішувачів-роздавачів PROFILE встановлює цілковито новий стандарт у класі причіпних змішувачів-роздавачів.

Змішувачі PROFILE 2 CL було розроблено з метою забезпечення максимального використання повного об'єму бункера при мінімально можливій загальній висоті. Змішувачі PROFILE 2 CL, виготовлені для роботі в господарстві і транспортування по дорозі, доступні з одноосними мостами для моделей від 18 до 26 м3 та з осями візка для моделей від 28 до 34 м3.
Змішувач-роздавач кормів з двома вертикальними шнеками PROFILE 2 CL в роботі

Ваші переваги

Ідеально однорідна кормова суміш

Технологія K-NOX – забезпечення довготривалої роботи вашого змішувача-роздавача KUHN

Технологія K-NOX (опція)

Щоб забезпечити тривалий експлуатаційний термін вашого змішувача-роздавача PROFILE 2 DL, шнеки K-NOX розроблені з метою значного зниження зношування, спричинюваного стиранням та кислотністю силосу.
Зношення, що впливає на змішувальний шнек протягом багатьох років, відбуватиметься рівномірно на всій поверхні змішувальної спіралі, включно з валом. Для цього змішувальні шнеки K-NOX повністю виготовлені з одного сплаву: шнека, вала та шкребка.
K-NOX – це сплав, що містить:
 • Хром (нержавіюча сталь), що забезпечує вищу стійкість до кислотності силосу.
 • Ферити забезпечують механічну стійкість, особливо при завантаженні важких та абразивних продуктів.
Технологія K-NOX збільшить вартість перепродажу вашої машини, якщо ви вирішите її продати. Вживані змішувачі зазвичай оцінюються залежно від їхнього стану, а не від їхнього віку. Машина, основні компоненти якої й надалі перебувають в ідеальному стані, природно збереже вищу вартість перепродажу.

Ексклюзивний змішувальний шнек KUHN!

Особлива форма шнека дає змогу швидко переробляти кормову масу – незалежно від того, наскільки заповненим є бункер.

Для зменшення енергоспоживання лінійка PROFILE оснащується асиметричними ножами із самоочищувальним ефектом, які також мають поступальну різальну крайку для забезпечення постійної передачі крутного моменту. Неперервний гвинт шнека природним чином переміщує корм знизу догори бункера, що забезпечує рівномірне змішування без примусових рухів, таким чином зменшуючи витрату пального.

Матеріал і конструкція шнека спеціально підібрані для забезпечення максимальної стійкості до зношування.
Ексклюзивний змішувальний шнек KUHN для змішувачів-роздавачів KUHN PROFILE

Трансмісії й силові передачі – випробувані та перевірені на практиці!

Трансмісія машини має двоступінчастий підшипник, тому навіть під час обробки цілого тюка навантаження поглинається.
Поєднання попередньо напруженого підрамника та твердої опори шнека забезпечує максимальну опірність нижній частині машини, на яку припадає навантаження.
Вузол монтується на фланці, який досягає приблизно половини висоти шнека і таким чином захищає трансмісію від бокового зусилля на шнеку.
Випробувана та перевірена на практиці трансмісія: величезний досвід і передові технології KUHN.

20 % додаткового об'єму!

Співвідношення висоти і ширини робить змішувачі лінійки PROFILE 2 CL одними з найкомпактніших рішень на ринку.
Інтегроване шасі зменшує загальну висоту, зберігаючи при цьому чудовий кліренс. Наприклад, модель PROFILE 26 м3 має 3,01 м заввишки.
Співвідношення висота/ширина лінійки PROFILE робить ці машини одними з найкомпактніших на ринку

Система зважування: оберіть свій рівень даних

Розміри зважувальних комірок та запатентована система інтеграції гарантують, що змішувачі KUHN PROFILE 2 DL/2CL забезпечують точне зважування для сумішей усіх видів – від невеликих до повного навантаження з максимальним об’ємом 34 м3.

П'ять зважувальних комірок: запатентований ексклюзив KUHN!

Неперевершена точність у раціонах будь-якої ваги – і малої, і великої.

Система зважування лінійки PROFILE 2 DL-CL-PLUS розроблена із застосуванням зважувальних комірок, які встановлюються в лотку, розташованим між віссю і бункером. Зважувальні комірки розміщені в напрямку руху машини, а не перпендикулярно. Жодне з обмежень, пов'язаних з транспортом, не впливає на структуру зважувальних комірок.

Чутливість комірок діаметром 63,50 мм набагато вища, ніж комірок 80 мм. Невеликі суміші (премікси на кілька десятків кілограмів) будуть зважуватися та керуватися з більшою точністю.

Велика кількість комірок (загалом п’ять для серії PROFILE 2 DL-CL-PLUS) поліпшує точність зважування навіть найважчих сумішей (кормових сумішей з низьким відсотком сухої речовини).

Додаткове програмне забезпечення DATA ADVANCE для передачі даних

 •  Програмування (за допомогою хмарного рішення комунікації) з ПК або смартфона
 • Редагування інгредієнтів, раціонів та партій корму з вагового терміналу
 • Редагування кількості тварин з вагового терміналу
 • Списки та звіти про завершені програми з коротким описом розбіжностей операторів
 • Керування кількома користувачами (адміністратор - користувачі)
 • Моніторинг із налаштуванням індикаторів
 • Обмін даними через 3G -модем або флешку USB
 • Розрахунок витрат раціону та вмісту сухої речовини
 • Управління запасами
За допомогою вагового терміналу KUHN DG600 ви можете вибрати додаткове програмне забезпечення "DTM ADVANCE" для передачі даних

За допомогою вагового терміналу виберіть свого цифрового помічника!

Ви можете вибрати один із цих цифрових пристроїв для запуску запропонованих рішень разом із ваговими терміналами. Ви можете взяти свого нового помічника з собою куди завгодно! Ви зможете керувати ваговою системою змішувача під час завантаження та подачі корму також із свого офісу.
 • з незруйновним мобільним помічником 5,7’’ ваша вагова система буде у вашій кишені!
  • або універсальний мобільний помічник 8’’ для оптимальної навігації!
За допомогою програмованих вагових систем DG600 та DG8000-IC ви можете вибрати один із цифрових пристроїв для керування ваговою системою змішувача

Два різних інтерфейси, що відповідають тому, як ви керуєте інформацією, пов'язаною з годівлею

2 програми KUHN Datamix VIEW та KUHN Datamix CONTROL попередньо встановлені на вашому помічнику зважування. Всі ваші потреби обов'язково будуть задоволені за допомогою простого у використанні додаткового блоку відображення (KUHN Datamix VIEW) та програми, яке дозволяє програмувати і виконувати всі функції вагового блоку вашого змішувача за допомогою вашого помічника (KUHN Datamix CONTROL). Ви можете отримати доступ до всіх даних зважування в межах діапазону зв'язку 90 м навколо вашої машини. Сигнал автоматично скидається при повторному вході в діапазон.
Два різних інтерфейси, що відповідають тому, як ви керуєте інформацією, пов'язаною з годівлею

Обладнання

KUHN products visual

Медіа