Сівалка PLANTER 3 – силует

Точність у ширшому розумінні

Сівалка PLANTER 3 є результатом напруженої проектно-конструкторської роботи Групи KUHN. Завдяки винятковій модульності в усіх конфігураціях точного висіву ця лінійка відзначається своєю високою точністю, відповідністю потребам багатьох господарств та рівномірністю розміщення насіння у висівних рядах.

Знайдіть найближчого дилера

Лінійка з трьох пневматичних сівалок точного висіву Planter оснащується шістьма видами рами, призначеними для всіх господарств. Від цільної рами до телескопічної та складаної – ви обов'язково знайдете варіант, що відповідає вашим потребам та вашим ґрунтам. З міжряддями від 25 до 80 см ви можете виконувати висів від 3 до 12 рядів за допомогою точної та потужної сівалки. Адаптована до європейських вимог щодо транспортної ширини, ця сівалка точного висіву дає вам змогу досягти планових показників рентабельності без втрати продуктивності завдяки простим налаштуванням, оптимізованій точності та опціям, що відповідають вашим потребам.
PLANTER 3 в роботі на полі

Ваші переваги

Сівалка для кожного господарства

Сівалка PLANTER 3 міцніша та забезпечує поліпшену точність

Оптимізований висівний пристрій

Висівний пристрій сівалок точного висіву PLANTER 3 було удосконалено. По-перше, група дослідників та розробників зменшила висоту вивільнення насіння – тепер вона становить менш ніж 10 см від ґрунту. Цей висівний пристрій, здатний працювати з будь-якими типами насіння, має найвищу точність. Для PLANTER 3 є три типи висівних пристроїв:
 • задній копіювальний: економічне рішення з опорною точкою ззаду для глибокого висіву.
 • маятниковий: орієнтований на буряк, цей пристрій має дві опорні точки ззаду та спереду для ідеального контролю глибини на підготовленому ґрунті.
 • пристрій з відкривним диском: для роботи в умовах значної кількості рослинних решток на однорідному ґрунті; цей пристрій контролює глибину за допомогою передніх коліс та заднього копіювального колеса. Борозна розкривається двома дисками.
Розподіл – ще один удосконалений аспект висівного пристрою PLANTER 3. Оснащений високоміцним алюмінієвим кожухом, вузол відбору насіння працює за допомогою зниження тиску повітря; надійність пристрою було підвищено, а механічне виштовхування забезпечує поліпшення рівномірності роботи.
І Сівалку

Кілька моделей відповідають безлічі потреб

KUHN розробив лінійку PLANTER 3, що містить чотири групи різних рам, пристосованих до різних застосувань:
 • Цільна рама забезпечує можливість висіву від 3 до 18 рядів та робочу ширину від 2,50 до 9 м.
 • Проста телескопічна: ці сівалки, призначені для легкого транспортування, надають можливість висіву від 6 до 8 рядів з чотирма варіантами міжрядь 50, 55, 75 або 80 см.
 • Позиціонована телескопічна: висів шести рядів з кількома варіантами міжрядь. Надійна та адаптивна, ця сівалка є надзвичайно довговічною. Для цих сівалок також доступна запатентована технологія VARIMAX.
 • Складана: ідеально підходить для великих господарств, ця рама має транспортну ширину 3 м та дає змогу виконувати висів 1, 2 або 3 секціями.
Сівалки точного висіву можуть мати від 2 до 6 коліс, стандартно оснащуються бункерами об’ємом 25 л та опційно бункерами 47 л.
PLANTER 3 виконує висів

Орієнтована на господарства модель XL/XXL

Лінійку PLANTER 3 доповнено моделлю, призначеною для великих чи навіть дуже великих господарств: PLANTER 3 TRS. Маючи 24 ряди та міжряддя 45 см для висіву буряку, ви можете досягати високої інтенсивності роботи. Для агрегатування з тракторами меншої потужності можна переобладнати машину на 16 або 18 рядів з міжряддями 70 см для висіву кукурудзи та соняшнику. Ця сівалка складається для транспортування на ширину 3,50 м і не адаптована до норм Європейського Союзу. Її висівний пристрій забезпечує так само високу точність. Тому ви матимете рівномірну глибину та густоту висіву через однакові проміжки часу незалежно від типу насіння.
І нарешті балки, що підтримують сівалку, копіюють поверхню, підтримуючи постійну глибину висіву за будь-яких обставин.
PLANTER 3 TRS – стаціонарний вигляд

Адаптоване та універсальне обладнання

PLANTER 3 – вигляд збоку в роботі з відкривними дисками

Обладнання, адаптоване до будь-яких умов

KUHN пропонує можливість оснастити вашу сівалку точного висіву Planter 3 обладнанням, яке адаптується до ваших потреб. Це обладнання дозволяє оптимізувати сівбу залежно від типу ґрунту, кам’янистості та рівня вмісту решток.
Ось список доступного додаткового обладнання:
 • зірчастий очищувач сміття в рядах
 • грудковідвід з плужним лемешем
 • проміжний коток
 • задній сталевий V-подібний коток
 • гумові V-подібні задні котки
 • задні котки OTIFLEX
 • чистики для V-подібних котків
 • бічні копіювальні колеса
 • вакуумметр для контролю розрідження повітря
 • набір зниженого потоку внесення добрив

Обладнання для внесення добрив

PLANTER 3 також може оснащуватися обладнанням для внесення добрив. Доступні чотири різних типи бункерів: 2 х 190 л, 2 х 260 л, 1 х 950 л або 1 х 1350 л. Внесення здійснюється шляхом дозування через жолобки; розподільний отвір регулюється ручкою та покажчиком. Ви можете відімкнути ряд, закривши розподіл; обслуговування розподільного вала здійснюється шляхом швидкого розбирання.
Відповідно до бункерів, ви також можете обирати різні види пристроїв загортання добрив для будь-яких умов:
 • стандартний пристрій внесення для добре підготовленого посівного ложа
 • пристрій внесення з сошником неперервної дії
 • дисковий пристрій для моделі TCS
 • пристрій внесення з диском з лопатками

Також можливе встановлення окремого бункера для добрив. Для внесення добрив сівалку точного висіву PLANTER 3 можна поєднувати з TF 1512. Таким чином можна досягнути великого об'єму та максимального балансу.
Фермер наповнює бункери для насіння на PLANTER 3, обладнаній пристроєм внесення добрив

Керування сівбою з кабіни

An ISOBUS CCI 1200 Terminal accessible on your future PLANTER 3

Відкрийте для себе також електронне обладнання

Тепер ви можете контролювати висів з кабіни завдяки нашим електронним блокам, встановленим на тракторі. Є три різних блоки для багатьох видів керування:
 • KMS 208: простий і швидкий, він забезпечує контроль проходів та правильності падіння насіння ряд за рядом
 • KMS 548: всі функції в одному блоці, який забезпечує миттєве відображення густоти, діаграм та лічильника площі.
 • KMD 112: заощаджуйте насіння за допомогою розмітки рядів; цей блок забезпечує можливість електронного контролю вивільнення насіння.
Крім того, тепер для вас доступні блоки керування ISOBUS CCI 1200 та 50 для контролю усіх етапів висіву. Це заощадить вам кошти за рахунок автоматичного відімкнення рядів за сигналами GPS. На сівалках ISOBUS ці блоки також сумісні з основними терміналами на ринку (Fendt, JD та ін.).
PLANTER 3 TRS – стаціонарний вигляд

Медіа