Причіпні сівалки

Незалежно від технології – традиційна, мінімальна чи прямого висіву – причіпні сівалки KUHN являють собою універсальні рішення, розроблені для задоволення усіх ваших потреб щодо сівби. Ці сівалки можуть оснащуватися одним, двома або трьома бункерами – в усіх варіантах оснащення вони забезпечують вам дедалі більше можливостей ефективного використання та ідеального пристосування до ваших агротехнічних методів і прийомів.

Причіпні механічні сівалки мінімального обробітку

Маючи робочу ширину 9,00 м, ця сівалка призначена для великих господарств, що мають високі вимоги до продуктивності та водночас використовують трактори меншої потужності. Сівалка PREMIA 9000 TRC агрегатується з тракторами потужністю 120–350 к. с.

Читати далі

  • PREMIA 9000 TRC – силует машини

   PREMIA 9000 TRC

   Сівалка, що може працювати тракторами потужністю всього 120–350 к. с.

Причіпні механічні сівалки нульового обробітку

Скористайтеся усіма перевагами цієї технології: значним скороченням експлуатаційних витрат, підвищенням агротехнічних результатів та заощадженням робочого часу.

Читати далі

  • SELECT – силует сівалки

   SELECT

   SELECT seeder: excellent plantability with low operating cost.

  • Сівалки SDM – силует

   SDM

   Robustness and performance for any condition.

Причіпні пневматичні сівалки мінімального обробітку

Цими сівалками KUHN вписує новий розділ в історію універсальних висівних рішень. Створені для роботи за традиційною технологією, технологією мінімального обробітку або для прямого висіву із загортанням решток, ці сівалки мають на меті задоволення ваших потреб з максимально можливою універсальністю.

Читати далі

  • Сівалка ESPRO 8000R в роботі

   ESPRO

   Універсальні та гнучкі сівалки з робочою шириною від 3,00 до 8,00 м.

Причіпні пневматичні сівалки нульового обробітку

Від 2000-х років аграрії-практики приділяють дедалі більшу увагу ґрунтозахисному обробітку. На зміну оранці приходить поверхневий обробіток різного ступеня; ощадне землеробство передбачає мінімальний обробіток та прямий висів. Причіпні сівалки нульового обробітку від KUHN забезпечують вам успіх на вирішальному етапі сівби завдяки виконанню єдиної операції.

Читати далі

  • AUROCK – силует машини

   AUROCK

   Причіпна сівалка для висіву за технологією нульового обробітку

Dealer finder map Ukraine