Сівалки

Уявіть собі полотно Вінсента ван Гога «Сіяч». Ви бачите людину, яка засіває поле самостійно. Важка, довготривала праця. Раніше люди у такий спосіб обробляли навіть великі території, але сьогодні існує зручна техніка — трактори та сівалки. KUHN пропонує інноваційні агрегати, які працюють в будь-яких грунтово-кліматичних умовах та по величині площах полів.

Навісні сівалки

Ідеальне поєднання продуктивності та якості роботи. Надійність системи розподілу забезпечує неперевершену точність висіву незалежно від умов роботи. Різноманітність висівних пристроїв, пропонованих KUHN, відповідає вимогам усіх агротехнологій.

Читати далі

  • Механічна навісна сівалка PREMIA – силует

   PREMIA

   Механічна сівалка з сошниками типу Suffolk або дисковими сошниками

Причіпні сівалки

Незалежно від технології – традиційна, мінімальна чи прямого висіву – причіпні сівалки KUHN являють собою універсальні рішення, розроблені для задоволення усіх ваших потреб щодо сівби. Ці сівалки можуть оснащуватися одним, двома або трьома бункерами – в усіх варіантах оснащення вони забезпечують вам дедалі більше можливостей ефективного використання та ідеального пристосування до ваших агротехнічних методів і прийомів.

Читати далі

Висівні бункери

Сівба за допомогою сошникового бруса та переднього бункера забезпечує перевагу ідеального розподілу навантаження між передньою і задньою частинами машини. За допомогою потужного гідравлічного нагнітача VENTA насіння рівномірно подається на висівну секцію для забезпечення ідеально рівномірного висіву. Передній бункер також можна використовувати для внесення добрив за допомогою сівалки точного висіву або сівалки смугового обробітку STRIGER.

Читати далі

  • Фронтальний бункер TF 1512 – силует

   TF 1512

   Висів доповнювальних та покривних культур, а також внесення добрив.

Сівалки для покривних культур

KUHN пропонує лінійку сівалок покривних культур SH для використання з широким діапазоном культиваторів та висівного обладнання. Це дає вам змогу виконувати висів одночасно з обробітком ґрунту або висівати супутню культуру разом з основною – це заощаджує час і кошти!

Читати далі

  • CCX9000-Sil.png

   CCX 9000

   Заощаджуйте час і кошти, висівайте покривну культуру під час вертикального обробітку ґрунту

  • Різні сівалки SH

   SH

   Сійте на різну глибину або разом з основним дозувальним пристроєм

Сівалки точного висіву

Продумана конструкція сівалок точного висіву KUHN забезпечує їм виняткову універсальність. Виняткова міцність, висока надійність та точність висіву – ось їх головні переваги. KUHN також розвиває інновації, впроваджуючи електричний привод висівного пристрою – завдяки цьому стає можливим застосування змінних норм висіву та відключення рядів за GPS (керування секціями). Широкий вибір додаткового обладнання, як-от мікрогрануляторів чи бункерів для добрив, посилює здатність пристосовуватися до задоволення усіх потреб.

Читати далі

  • Сівалка MAXIMA 3 TRM e – силует

   MAXIMA 3 TRM e

   Нова лінійка пневматичних однозернових сівалок KUHN MAXIMA 3 TRM e

  • Сівалка PLANTER 3 – силует

   PLANTER 3

   Виняткова модульність усіх вузлів точного висіву

  • Сівалка точного висіву KOSMA

   KOSMA

   Нова легка, точна та доступна сівалка

Dealer finder map Ukraine