1205M_Sil.png

Точний менеджмент живлення та посівного ложа

3-точковий навісний агрегат Gladiator ®, 4–16 рядів, відстань між рядами 30–40". Інноваційний складаний навісний брус підвищує стійкість при транспортуванні та зменшує розміри у складеному положенні. Доступні різноманітні варіанти добрив, які підходять для широкого спектра програм смугового підживлення."

Знайдіть найближчого дилера

Навісна система смугового обробітку ґрунту KUHN Krause Gladiator ® 1205M забезпечує ґрунтозахисний обробіток, точне підживлення та неперервне формування посівного ложа, що допомагає прогресивним аграріям мінімізувати виробничі витрати. Інноваційний жорсткий навісний брус та робочі секції ST-PRO™ легко регулюються та не потребують щоденного обслуговування. Вони копіюють поверхню ґрунту, дозволяючи стійкам стабільно працювати на визначеній вами глибині. Доступні різні варіанти сухих та/або рідких добрив. Це не просто смуговий обробіток, це – точний менеджмент підживлення та посівного ложа.
MAW_Gladiator1205M_Action01.jpg

Ваші переваги

Цінність ST-PRO™

ST-PRO_RowUnit.jpg

Цінність ST-PRO™

Робоча секція – серце машини. Рядні робочі секції ST-PRO легко регулюються без інструментів за лічені хвилини, що дає змогу швидко їх налаштувати відповідно до польових умов та постійно забезпечувати ідеальне формування смуги за будь-яких умов. Робочі секції KUHN Krause ST-PRO не мають маслянок, тому не потребують щоденного технічного обслуговування, що додатково заощаджує час і збільшує продуктивність протягом усього робочого дня.

Сошник

 • 25-дюймові незалежні сошники забезпечують неперервне розрізання решток
 • Регульований тиск вниз від 460 фунтів до 660 фунтів
 • Регульовані чистики сошника видаляють ґрунт, що налипає на лезо сошника
Coulter_Gladiator.png

Плаваючі очисники рядів

 • Плаваючі 16-дюймові зазубрені диски постійно очищують смугу від решток
 • Автоматично копіюють контур поля, що усуває необхідність переналаштування для різних полів
 • Для забезпечення рівномірності обробки решток та потоку можна додавати або вилучати баластні вантажі
FloatingRowCleaner_Gladiator.png

Стійки

 • Регулювання заглиблення без ключів
 • Усунення ущільнення кореневої зони
 • Сприяння інфільтрації води, глибокому росту коренів та ранньому розвитку проростків
 • Система розміщення поживних речовин Drop Zone
 • Діапазон глибини стійки від 6" до 12" з кроком 1"
Gladiator_ShankHighlight_DropZoneInset.png

Коток неперервної дії і стійка Strik’R®

Strik'R
 • – запатентована технологія котка з ланцюгами для розбивання грудок без руйнування структури ґрунту
 • Коток 18” з 10 окремими секціями ланцюга
 • Ланцюги скидають вологий ґрунт та рослинні рештки, забезпечуючи рівномірність посівного ложа без забивання
Strikr_Gladiator.png

Рішення для внесення добрив

NutrientManagement_3Point.png

Точний менеджмент підживлення

Лінійка продуктів Gladiator – це одна з найбільш всеохопних пропозицій щодо внесення добрив у галузі. Ці системи прості в експлуатації та забезпечують точне розміщення поживних речовин для аграріїв, що вносять сухі або рідкі добрива з безводним аміаком чи без нього.

3-точкові навісні моделі Gladiator 1205M доступні з баками на 1700 галонів, або 9 тонн (моделі 8–16 рядів), та 1200 галонів, або 6 тонн (моделі 6–16 рядів), що встановлюються на керованих візках та йдуть за навісним брусом.

Причіпний пристрій для аміаку

Моделі Gladiator 1205M та 1205 тягового типу доступні зі зчіпними пристроями, які зазвичай використовуються для буксирування візка з аміаком. Усі зчіпні пристрої мають висувне дишло, що дає оператору змогу розташувати Gladiator близько до візка, після чого виконати приєднання шляхом керування зчіпним пристроєм. Допоміжними пристроями піднімання дишла візка для аміаку є скоба і лебідка. Зчіпні пристрої також доступні на керованих візках Montag для забезпечення максимальної універсальності внесення добрив.
TrailedHitch.jpg

Система Montag

Системи внесення сухих добрив Montag спроектовані таким чином, що добриво для кожного ряду дозується окремо. Тільки таким чином можна забезпечити рівномірність роботи на рівні всієї машини. Випускний пневматичний клапан розташований близько до робочої секції, він розсіює повітря та не дає добриву з силою падати у смугу, а потім вискакувати з неї. Розсіювання повітря також запобігає накопиченню в шлангах зворотного тиску, що може призводити до блокувань та недотримання норми внесення.

Будь-який Gladiator, що може оснащуватися 9-тонним бункером для сухого добрива, може оснащуватися і системою Montag другого покоління. Два 4,5-тонних баки дозволяють оператору вносити в одну смугу два добрива різного типу. Хоча така конструкція відрізняється від системи з одним баком, дозування все одно відбувається на основі ряду, що забезпечує стабільну норму внесення по всій ширині машини. Норми внесення двох добрив контролюються незалежно для забезпечення повного контролю. Система також доступна як керований візок Montag на навісних моделях 1205M.

Коли візок буксирується за встановленим навісним брусом для смугового
MontagSteerableCart_1205MOnly.jpg

Змінні норми та керування секціями

Система Montag другого покоління з двома баками сумісна із системами змінної норми внесення та керування секціями за сигналами GPS*. Під час роботи в полі норма внесення кожного продукту може автоматично регулюватися відповідно до вашої картографічної системи. Зведіть до мінімуму надмірні витрати та втрати на ділянках неправильної конфігурації за рахунок поділу машини на секції та автоматичного відключення половинної ширини за сигналами GPS.

*Для забезпечення повної функціональності необхідна сумісна система керування.
VariableRate_SectionControl.png

Монітор блокування добрива

Блокування шлангів для добрив марнують дорогі продукти та піддають небезпеці ваш урожай. Якщо таке сталося, вас попереджають бездротові датчики блокування. Компактний монітор у кабіні подає звуковий сигнал і повідомляє, який саме ряд заблоковано. У моніторі використовується бездротова технологія, що дає можливість його швидко та легко встановити.
FertilizerBlockageMonitor.jpg

Перевага кутових шарнірів

AngledHinge_1205Monly.png

Перевага кутових шарнірів

Дає змогу бічним секціям складатися вперед, зменшуючи транспортну висоту для машин, обладнаних механізмом пружинного складання.

У складеному положенні центр ваги переміщується вперед, скорочуючи потребу в додатковому баластуванні трактора та підвищуючи стійкість. Шарнір чинить опір рухові вгору в робочому положенні, таким чином допомагаючи підтримувати цільову глибину, зменшуючи зношення опорних штифтів.

Обладнання

Gladiator1205M_Action05.jpg

Медіа