Розкидач добрив AERO GT – силует

Неперевершена точність внесення!

Познайомтеся з розкидачами добрив AGT з робочою шириною 30, 32 та 36 м. Працюйте незалежно від погодних обмежень!

Знайдіть найближчого дилера

Велика робоча ширина, можливість працювати на високій швидкості та надзвичайно місткий бункер дають змогу розкидачам AGT досягти щоденної продуктивності до 400 га й навіть більше. Для максимальної прибутковості дорогого підживлення потрібно оптимізувати дозування та розкидання добрив, щоб забезпечити внесення потрібної норми в потрібному місці. Норми внесення є постійними навіть при різних робочих швидкостях, оскільки вони керуються окремо для кожної з шести секцій – кожна своїм дозувальним пристроєм та подавальним роликом.
Розкидач добрив AERO GT 6036 в роботі

Ваші переваги

Точність для добрив із проблемними балістичними властивостями

Розподільник має шість подавальних роликів

Точність в кожній робочій секції

Шість дозувальних пристроїв (по три з кожного боку) забезпечують точне дозування добрив – навіть з найбільш проблемними балістичними властивостями. Розподільник має шість подавальних роликів, які з надзвичайною точністю подають потік гранул. Подавальні ролики мають гідравлічний привод та рухаються зі швидкістю, пропорційною швидкості машини. Потік можна регулювати, змінюючи швидкість ролика. Максимальний потік – до 250 кг/хв.

Стійкі штанги – навіть при високих швидкостях

Внесення добрив з поганими балістичними властивостями також вимагає стійкості штанги. Три рішення забезпечують стабільність штанги навіть при швидкості руху 15 км/год.: маятникова підвіска з механічною системою вирівнювання, паралелограм з амортизаційними акумуляторами та гідропневматична підвіска шасі.
Стійкі штанги – навіть при високих швидкостях

Точність – до самого краю

Розкидач AGT ідеально вносить добрива вздовж меж, забезпечуючи високу урожайність по всьому полю. Штанга вносить 100 % норми до самого краю – без помилок, завдяки чому досягаються дві цілі: підвищення урожайності і турбота про довкілля.
AERO GT – Точність до самого краю

Два нагнітачі для точного розкидання

Два нагнітачі великої потужності створюють постійний потужний повітряний потік, який переносить дозоване добриво до кінців штанги зі швидкістю 200 км/год. Добриво розкидається з винятковою рівномірністю. Швидкість ВВП можна регулювати в межах від 700 до 1000 об./хв. Нагнітачі мають привод від автономної гідравлічної системи, що у свою чергу працює від ВОМ.
Розкидач AERO GT має два нагнітачі великої потужності для забезпечення рівномірного розкидання.

Чудова керованість та висока гнучкість

Форсунки AERO GT

Звільніться від погодних обмежень...

Штанги пневматичного розкидача добрив AGT виготовлені з нержавіючої сталі та забезпечують виняткову точність. 30 заслінок, розташовані через кожні 1,20 м, забезпечують віялоподібне розкидання з подвійним перекриттям. Поперечний розподіл добрива виконується з ідеальною якістю за будь-яких погодних умов.

Прості налаштування, висока продуктивність і якість

Калібрувальний тест дуже простий у виконанні – достатньо відкалібрувати один із шести дозувальних пристроїв. Регулювання норми внесення різних видів виконується легко і з високою точністю. Система дає змогу вносити сечовину з нормою 250 кг/га на ширину 36 м зі швидкістю 15 км/год. і не має собі рівних за продуктивністю і точністю!
Розкидач добрив AERO GT– Прості налаштування, висока продуктивність і якість

Зручність і безпека в полі й на дорозі

Штанги пневматичного розкидача добрив AERO GT для транспортування компактно складаються

Компактне складання штанги для транспортування

Гідропневматична підвіска не тільки стабілізує та полегшує штангу при роботі на полі, а й забезпечує стійкість машини під час транспортування. Амортизатори забезпечують безпеку та комфорт руху на швидкості 25 км/год. Машина має пневматичні гальма. Штанга оснащена гідравлічним блоком дистанційного керування, за допомогою якого штанга складається і розкладається за 90 секунд. Секції штанги складаються по боках бункера, забезпечуючи машині компактність при транспортуванні.

Захист штанги: система відхилення

Перешкоду на полі можна не помітити. Щоб уникнути пошкодження штанги, розкидач AGT оснащений інтегрованою системою безпеки. Зовнішні секції з обох боків штанги відхиляються вперед і назад на 2,5 м, щоб уникнути зіткнень з деревами, стовпами та іншими перешкодами на полі.
Захист штанги: система відхилення

Швидке і легке завантаження

Ви можете відкривати і закривати кришку бункера за допомогою гідравліки з кабіни трактора. Бункер також має широкий отвір, що значно полегшує заповнення.
Розкидач добрив AERO GT – Швидке і легке заповнення

Обладнання

Ефективні опції, що пристосовують машину до ваших умов.

Пневматичний розкидач добрив KUHN AERO GT в роботі

Медіа