AXENT 100.1 – силует машини

Точність внесення – у великому масштабі!

Відкрийте для себе причіпні розкидачі добрив AXENT з об'ємом 9400 л, придатні для розкидання різних видів добрив.

Знайдіть найближчого дилера

Причіпна модель AXENT 100.1 доповнює спектр розкидачів добрив KUHN. Цей розкидач, оснащений бункером об'ємом 9400 л для забезпечення винятково високої максимальної продуктивності, є ідеальною машиною для великих господарств та підрядників, що використовують різні види добрив (гранульовані, вапняні, вологі продукти, органічні добрива тощо). У машині застосовано найпередовіші технології (EMC, VARISPREAD PRO тощо), які гарантують, що ваші культури кожної секунди отримують правильну норму внесення, а витрати знижуються.
AXENT в роботі на полі

Ваші переваги

Передові технології – до ваших послуг

EMC: «Зважувальний пристрій» на кожному диску: Лідерство KUHN протягом понад 20 років!

Єдина причіпна машина з неперервним «зважуванням» ЕМС на кожному диску.

Система EMC (Електронне керування потоком маси) регулює норму внесення з лівого і правого боків та щосекунди незалежно – як пристрій «зважування» на кожному диску. Ця унікальна система KUHN дозволяє кожній рослині отримувати потрібну дозу добрива щосекунди. Це просто: витрата добрива вимірюється на кожному диску – у разі засмічення або забивання швидкість потоку відповідної заслінки коригується негайно та автоматично!
Понад 20 років ви використовуєте цю систему, забезпечуючи правильну норму внесення – ви маєте належний потік добрив на кожній заслінці.
Датчики щосекунди зчитують крутний момент кожного диска. Залежно від отримуваних значень швидкість потоку регулюється автоматично та окремо на дисках з лівого і правого боків.
За допомогою EMC ви регулюєте швидкість потоку зліва і справа індивідуально, без впливу нахилів та вібрації. Також ви ефективніше витрачаєте пальне завдяки зменшеній швидкості обертання двигуна. Немає потреби перевіряти потік маси – просто виставте норму внесення і починайте розкидання. Великий діапазон норми внесення: від 20 до 500 кг/хв. – тому регулювання швидкості

VARISPREAD PRO: Неперервне керування секціями за допомогою високошвидкісних двигунів SpeedServo

Нова система керування SpeedServo складається з 4 електродвигунів, у 2,5–5 разів швидших за традиційні. Вона змінює точки падіння добрива та адаптує роботу розподільного диска до форми ділянки. Поліпшено керування перекриттями: правильна норма внесення застосовується у потрібних місцях, навіть на високих швидкостях.
VARISPREAD PRO: Неперервне керування секціями на дуже високих швидкостях: із системою SpeedServo – одна секція на метр

OPTIPOINT: ідеальна якість відкриття та закриття заслінок на краю поля

На краю поля більшість аграріїв починають і припиняють розкидання, не враховуючи точного положення машини, хоча різні добрива мають різні балістичні властивості. Система OPTIPOINT автоматично визначає ідеальну точку відкриття і закриття дозувальних заслінок за допомогою системи GPS для кожного типу добрива. Це підвищує точність при використанні керування за сигналами GPS.
Система відкривання і закривання заслінок OPTIPOINT з оптимізацією GPS для розворотних смуг

Універсальний розподіл добрив та вапна

Модуль AXIS PowerPack для розкидання гранульованих добрив з високою точністю

Виконуйте внесення добрив за допомогою модуля AXIS PowerPack

Зручна система швидкого монтажу дозволяє переналаштуватися з однієї конфігурації на іншу всього за десять хвилин, а впоратися із завданням може одна людина. AXIS PowerPack – це модуль з гідравлічним приводом для точного розкидання сипких добрив. Створений на основі перевіреної конструкції AXIS H-EMC, модуль може розкидати гранульоване добриво або насіння з найвищою точністю на ширину від 18 до 50 м. Розкидальні диски із системою CDA забезпечують оптимальний поперечний розподіл добрива. Зміна точки падіння добрив дає змогу швидко адаптуватися до різних добрив і різної робочої ширини. Особлива конструкція дозувальних заслінок дає змогу регулювати подачу добрив на лопатки і, отже, забезпечувати постійний потік добрив та рівномірне розкидання. Система CDA забезпечує точність та рівномірність розподілу. Зміни норми внесення та швидкості руху машини не впливають на розподіл добрив. Мішалка, що рухається надзвичайно повільно, регулює швидкість подачі розкидального диска та поліпшує подачу добрив. Обертаючись зі швидкістю всього 17 об./хв, мішалка зберігає цілісність гранул; можлива норма внесення – 500 кг/хв.
З цим

Модуль LIME PowerPack для продуктів підвищення родючості

Оснащений великими 700-міліметровими дисками з п’ятьма лопатками, цей пристрій пристосований для розкидання важких та вологих продуктів: сипких добрив, вапна, пелет тощо з великими нормами внесення по кілька тонн на гектар шириною 15 м або навіть 18 м. Стрічковий транспортер використовується виключно для дозування матеріалу відповідно до швидкості руху (DPAE) та вибраної норми внесення. Мішалка з гідравлічним приводом (стандартно) поліпшує подачу матеріалу до розподільних дисків (також з гідравлічним приводом). Вона розділює потік добрива, забезпечуючи його плавне переміщення до розкидальних дисків. Система швидкого монтажу модуля з автозчепленням дає змогу міняти модулі місцями менш ніж за 10 хвилин. Ви можете використовувати одну машину для внесення різних продуктів.
Модуль AXIS PowerPack для розкидання засобів підвищення родючості з високою точністю

Точна, рівномірна подача

Стрічка транспортера шириною 800 мм і товщиною 8 мм знаходиться в попередній камері над розкидальними дисками. Вона плавно подає добриво до розкидальних дисків автоматично, забезпечуючи точне розкидання з оптимальною нормою внесення завдяки автоматичній системі центрування. Подача добрива відбувається автоматично, втручання оператора не потрібне. Транспортер запускається автоматично, коли рівень добрива в бункері модуля AXIS PowerPack знижується.
Стрічка транспортера AXENT 100.1 – точна, рівномірна та автоматична подача продукту

Преміум-функції – стандартно для абсолютного комфорту

Гідравлічна система розкидача добрив AXENT 100.1

Може використовуватися з тракторами від 180 к. с.

Розкидач AXENT обладнаний незалежною гідравлічною системою, завдяки якій він не вимагає подачі оливи від трактора, за винятком керування накриттям бункера та паркувальною опорою. Система має привод від ВВП при 750 об./хв., що зменшує споживання пального і дає змогу працювати з будь-яким трактором. Гідравлічна система приводить в рух розкидальні диски, стрічку транспортера, дозувальні пристрої, мішалку на моделях LIME PowerPack та керований міст.

Зручні гідравлічні функції – стандартно

Ми приділяємо особливу увагу комфорту оператора. Такі гідравлічні функції є стандартними: тяговий брус з гідропневматичною підвіскою для підвищення комфорту водіння на дорозі та в полі, накриття бункера з гідравлічним приводом для зручного завантаження та інтегрована паркувальна опора з керуванням з кабіни трактора для прискорення приєднання та від'єднання машини.
Розкидач добрив AXENT 100.1

Інтегрована камера ззаду полегшує рух заднім ходом

Камера заднього огляду, вбудована в задній кожух, дозволяє безпечніше маневрувати в коморах і під навісами.
Інтегрована камера заднього огляду полегшує рух заднім ходом розкидача добрив AXENT 100.1

Обладнання

Ефективні опції, що пристосовують машину до ваших умов.

Розкидач добрив AXENT 100.1 в роботі.

Медіа