AXIS EMC – силует машини

Неперевершена точність внесення!

Ознайомтеся з навісними розкидачами добрив AXIS EMC з робочою шириною від 12 до 50 м та об'ємом бункера від 1000 до 4200 л.

Знайдіть найближчого дилера

Унікальні рішення KUHN забезпечують абсолютну точність розкидання: EMC (Електронне керування потоком маси) автоматично та незалежно регулює норму внесення з лівого і правого боків під час розкидання. Крім того, система розподілу CDA є запорукою точного внесення за будь-яких умов. Лінійка розкидачів AXIS, сумісних з ISOBUS – це найсучасніші рішення для внесення добрив.
Промовідео системи EMC «20 років з розкидачем добрив AXIS H-MC W»

Ваші переваги

Точність завдяки передовим технологіям

EMC: «Зважувальний пристрій» на кожному диску: Лідерство KUHN протягом понад 20 років!

«Зважувальний пристрій» на кожному диску: Лідерство KUHN протягом понад 20 років!

Система EMC (Електронне керування потоком маси) регулює швидкість внесення з лівого і правого боків та щосекунди – як пристрій «зважування» на кожному диску. Ця унікальна система KUHN дозволяє кожній рослині отримувати потрібну дозу добрива щосекунди. Це просто: витрата добрива вимірюється на кожному диску – у разі засмічення або забивання швидкість потоку відповідної заслінки коригується негайно та автоматично!
Понад 20 років ви використовуєте цю систему, забезпечуючи правильну норму внесення – ви маєте належний потік добрив на кожній заслінці.
Датчики щосекунди зчитують крутний момент кожного диска. Залежно від отримуваних значень швидкість потоку регулюється автоматично та окремо на дисках з лівого і правого боків.
За допомогою EMC ви регулюєте швидкість потоку зліва і справа індивідуально, без впливу нахилів та вібрації. Також ви ефективніше витрачаєте пальне завдяки зменшеній швидкості обертання двигуна. Немає потреби перевіряти потік маси – просто виставте норму внесення і починайте розкидання. Великий діапазон норми внесення: від 20 до 500 кг/хв. – тому регулювання швидкості внесення

Система зважування W: «неперервне регулювання»

Моделі AXIS 20.2 W, AXIS 30.2 W and AXIS 40.2 W з робочою шириною від 12 до 42 м оснащуються класичною системою зважування
Дві зважувальні комірки, приєднані до електронного термінала QUANTRON A, дають змогу автоматично регулювати норму внесення під час розкидання добрив. Щосекунди термінал контролює швидкість потоку, перевіряючи, чи відповідає вона запрограмованій швидкості, а потім виконує регулювання. Це забезпечує надзвичайну точність та комфорт користувача.
Конструкція оригінальної запатентованої системи зважування складається з міцної навісної рами, обладнаної двома датчиками ваги з можливістю навантаження 10 т на кожен, і з'єднувальної тяги, прикріпленої до рами машини. Дві зважувальні комірки гарантують високу точність навіть при роботі на схилах. Висота зчеплення має два положення, що робить можливим пізнє внесення. Зчіпна рама має значний зазор для перемикання передач.
Просто виставте норму внесення, робочу ширину та точку падіння (залежно від машини), а система постійно контролюватиме витрату під час розкидання, автоматично виправляючи положення заслінок, якщо буде виявлено несправність.

QUANTRON – Блок керування для неперервного регулювання витрати під час розкидання

Система бічного розподілу CDA – неперевершена!

Унікальна система CDA (Коаксіальне регулювання розподілу) забезпечує оптимальний бічний розподіл. Зміна точки падіння добрив дає змогу швидко адаптуватися до різних добрив і різної робочої ширини. Спеціальна конструкція дозувальних заслінок дає змогу регулювати подачу добрив на лопатки і, отже, забезпечувати постійний потік добрив та рівномірне розкидання. Система CDA забезпечує точність та рівномірність розподілу. Зміни норми внесення та швидкості руху машини не впливають на розподіл добрив. Мішалка, що рухається надзвичайно повільно, регулює швидкість подачі розкидального диска та поліпшує подачу добрив. Обертаючись зі швидкістю всього 17 об./хв, мішалка зберігає цілісність гранул. Для гарантування точності потрапляння добрива на диск потік добрива іде напрямною до моменту, коли його підхоплюють лопатки. Відбивачі AIRFIN зменшують турбулентність, що утворюється при обертанні диска, та забезпечують регулярний потік добрива.
Система CDA (Коаксіальне регулювання розподілу) забезпечує оптимальний бічний розподіл.

Ідеально рівномірне розкидання на кутах поля – навіть на високих швидкостях

VARISPREAD PRO: Неперервне керування секціями на дуже високих швидкостях: із системою SpeedServo – 1 секція на метр

VARISPREAD PRO:  Керування секціями на дуже високих швидкостях за допомогою системи SpeedServo

Нова система керування SpeedServo складається з 4 електродвигунів, у 2,5–5 разів швидших за традиційні. Вона змінює точки падіння добрива та адаптує роботу розподільного диска до форми поля. Поліпшено керування перекриттями: правильна норма внесення застосовується у потрібних місцях, навіть на високих швидкостях.
VARISPREAD PRO доступний на моделях AXIS 40.2 та 50.2 з механічним або гідравлічним приводом.

VARISPREAD 8: скажіть «ні» надмірному внесенню в кутах поля!

Система VARISPREAD 8 стандартно інтегрована в ручне або автоматичне керування секціями за сигналами GPS, щоб обмежити передозування на певних ділянках. Керування секціями VARISPREAD 8 – 8 секцій, по 4 з кожного боку, діє шляхом поступового зменшення потоку на заслінці дозувального пристрою, запобігаючи передозуванню. Система доступна на моделях AXIS версій Q, W, M-EMC (W).
VARISPREAD 8

Найінноваційніші технології

Логотип Сертифікації AEF ISOBUS

ISOBUS-сумісні розкидачі добрив AXIS

Такі моделі розкидачів добрив стандартно оснащуються технологіями ISOBUS:
  • AXIS 20.2 M-EMC (W)
  • AXIS 40.2 M-EMC-(W)
  • AXIS 40.2 H-EMC-(W)
  • AXIS 50.2 M-EMC-(W)
  • AXIS 50.2 H-EMC-(W)
Розкидачі добрив AXIS сертифіковані AEF (Фонд сільськогосподарської електроніки) та сумісні з терміналами ISOBUS.
Ці моделі також доступні у версіях без технологій ISOBUS.

Гідравлічний або механічний привод дисків

Гідравлічний привод дисків (H-EMC) не залежить від швидкості двигуна. Він підтримує на постійному рівні швидкість обертання диска та відповідну робочу ширину. Диски приводяться в дію гідравлікою трактора, потребуючи низької швидкості потоку (від 45 л/хв. при 180 бар), незалежно від швидкості двигуна та ВВП. Площа розкидання залишається незмінною і може легко адаптуватися до ділянок, що вимагають змін норми внесення. Можливо також виконувати внесення при нижчих обертах двигуна, таким чином скорочуючи споживання пального. Мішалка не пошкоджує добриво, негайно зупиняючись, коли закриваються дозувальні заслінки. Зважувальні комірки великої ємності також постійно інформують оператора, скільки добрива залишається в бункері.
На моделях з механічним приводом (M-EMC або W) розподільні диски приводяться в рух від валу відбору потужності (540 об./хв). Усі вали та кутові передачі працюють в оливній ванні для мінімізації технічного обслуговування. Вони захищені від пилу, бруду, вологи і механічних пошкоджень жорсткою каркасною конструкцією. Ці моделі також мають власну систему захисту від перевантажень, що охоплює
Гідравлічний двигун, що приводить в рух розкидальні диски AXIS H-EMC.

Розкидач добрив AXIS 50.2 в роботі на пшениці

Медіа