PROLANDER – силует

Високі результати при низькій вимозі до потужності

PROLANDER – це універсальний культиватор з вібраційними зубцями. Він може виконувати кілька операцій, від поверхневого стерньового обробітку до підготовки посівного ложа за другий прохід. Це ідеальне знаряддя для мінімального обробітку ґрунту.

Знайдіть найближчого дилера

Культиватори PROLANDER доступні як причіпні моделі шириною 6 і 7,5 метрів. PROLANDER ідеально підходить для агрегатування з тракторами потужністю від 150 до 300 к. с. PROLANDER має дуже низьку вимогу до потужності – щоб забезпечити якісну роботу, достатньо 25 к. с. на метр.
Нині PROLANDER визнано найкращим культиватором підготовки посівного ложа технології мінімального обробітку, а також найкращим лущильником другого проходу. Якість роботи забезпечується завдяки 5 рядам вібраційних зубців, які дають змогу уникнути блокувань навіть за великих обсягів рослинних решток.

S-подібний зубець розміром 70x12 може оснащуватися наконечниками двох типів – 60-міліметровою «гусячою лапкою» та вузьким двобічним лемешем. Чудова універсальність PROLANDER забезпечує можливість виконання кілька функцій: створення нахилу навесні, лущення другим проходом та підготовка посівного ложа.

PROLANDER – ідеальне рішення для якісного передпосівного обробітку. Крім того, PROLANDER набирає популярності завдяки високій якості механічного знищення бур'янів.
PROLANDER в роботі

Ваші переваги

Виняткова якість роботи

Культиватор з вібраційними зубцями PROLANDER під час підготовки посівного ложа

Найбільший кліренс на ринку

PROLANDER оснащений 5 рядами вібраційних зубців, а кліренс під рамою 68 см гарантує якість роботи навіть за великих обсягів рослинних решток. PROLANDER виграє завдяки збільшенню відстаней між 5 рядами зубців: 60 см спереду, 70 см в центрі та 80 см в задній частині машини. Ця унікальна конструкція поліпшує проходження ґрунту через машину та якість загортання рослинних решток.

Виняткова універсальність

Вібраційний S-подібний зубець 70x12 мм є запорукою оптимальної якості роботи PROLANDER. Вібраційний ефект S-подібного зубця дає змогу розпушувати ґрунт на глибину 12 см. Оснащений лемешем шириною 60 мм, PROLANDER забезпечує відмінне перемішування ґрунту і решток у верхніх шарах для підготовки посівного ложа. Також доступний наконечник «гусяча лапка» шириною 200 мм, який ідеально підходить для поверхневого обробітку стерні та забезпечує якісне перемішування по всій ширині знаряддя.
Зубець оснащений системою захисту 3D, яка не потребує технічного обслуговування, що забезпечує зазори з кожного боку, при цьому обмежуючи вертикальний зазор для підтримки постійної робочої глибини.
Зубці проходять через ґрунт кожні 15,5 см, що забезпечує однорідність обробітку по всій ширині знаряддя та поліпшує вирівнювання.
Великі зазори PROLANDER дають змогу працювати за великих обсягів рослинних решток

Вигідна машина

PROLANDER відповідає потребам аграріїв, яким необхідне високоефективне ґрунтообробне знаряддя з низькою вимогою потужності. 25 к. с. на метр достатньо для якісного стерньового обробітку за допомогою PROLANDER. Низька вимога до потужності зменшує споживання пального і подовжує експлуатаційний термін зношуваних деталей.
Якість перемішування безпосередньо пов'язана з робочою швидкістю, тому ви отримаєте кращу суміш ґрунт/солома на швидкості до 15 км/год.
PROLANDER має низьку вимогу до потужності, щоб адаптуватися до всіх виконуваних операцій

Універсальний культиватор стерньового обробітку

Подвійний U-подібний коток на кам'янистому ґрунті

Налаштування з кабіни

PROLANDER стандартно оснащений системою гідравлічних регулювань з кабіни. Робоча глибина має неперервне регулювання; піднімання та опускання виконуються паралельно до поверхні ґрунту. Передня вирівнювальна рейка також може регулюватися за допомогою гідравліки з кабіни. Вона вирівнює оброблений ґрунт перед проходженням зубців.
Усі ці регулювання забезпечують миттєву адаптацію до умов ґрунту та зменшують потребу у потужності.

Менше обслуговування

PROLANDER оснащений зубцями, що кріпляться одним великим болтом. Перехід від стерньового обробітку «гусячою лапкою» до підготовки посівного ложа прямим наконечником виконується надзвичайно просто і швидко. Завдяки скороченню часу заміни на 50%, час простою значно зменшується, а продуктивність роботи підвищується.
Вібраційний S-подібний зубець стерньового культиватора PROLANDER

Зношувані деталі, пристосовані до будь-якої роботи

Зношувані деталі є ключовим елементом при придбанні ґрунтообробного обладнання: Вартість, час заміни, конструкція, ефективність роботи тощо.
Наконечник «гусяча лапка» призначений для неглибокого обробітку ґрунту від 3 до 7 см. Він перемішує увесь верхній шар для стимулювання проростання бур’янів, а також знищує бур’яни.
Двобічний прямий наконечник ідеально підходить для підготовки ваших ґрунтів до сівби глибиною від 5 до 12 см при низькому споживанні енергії. Ці наконечники піддаються термічній обробці для збільшення експлуатаційного терміну на 20 %. Виготовлення куванням забезпечує особливу форму з більшою товщиною у робочій зоні для збереження високопроникного V-подібного профілю.
Двобічні прямі наконечники кріпляться на S-подібних зубцях PROLANDER

Якісна та однорідна підготовка посівного ложа

Подвійний U-подібний коток на кам'янистому ґрунті

Сильні агрономічні переваги

Агрономічні переваги PROLANDER зумовлені різними способами використання машини. При підготовці посівного ложа PROLANDER має такі переваги:
 • Вентилює ґрунт для прискорення прогрівання
 • Створює невеликий нахил, щоб забезпечити добрий контакт ґрунт/насіння
 • Вирівнює ґрунт для забезпечення кращого розміщення насіння
 • Зміцнює ґрунт для затримки вологи
При неглибокому стерньовому обробітку та підготовці посівного ложа PROLANDER забезпечує такі переваги:
 • Механічне знищення бур’янів
 • Розподіл соломи
 • Прискорене розкладання рослинних решток
 • Швидке проростання самосівів
 • Боротьба зі шкідниками
При вторинному обробітку стерні PROLANDER забезпечує якісну роботу шляхом:
 • Ефективного перемішування ґрунту з соломою
 • Прискорення розкладання рослинних решток решток
 • Підготовки посівного ложа
 • Внесення мінеральних або органічних допоміжних речовин
 • Загортання бур’янів
 • Повторного ущільнення ґрунту для затримання вологи

Вибір котків відповідно до ваших потреб

Культиватор PROLANDER може оснащуватися прикочувальними котками трьох різних типів:
 • Подвійний U-подібний коток діаметром 600 мм – універсальний, працює на всіх типах ґрунту та ідеально підходить для стерньового обробітку. U-подібний профіль забезпечує ідеальне ущільнення завдяки доброму контакту ґрунт/ґрунт. Це дозволяє працювати в умовах великого обсягу решток, високої вологості та на кам'янистих ґрунтах. Подвійний U-подібний коток самоочищується і не чутливий до блокувань.
 • Подвійний трубчасто-зубчастий коток складається з трубчастої – 400 мм та зубчастої – 320 мм частин і призначений для підготовки посівного ложа. Це забезпечує оптимальне подрібнення важких ґрунтів завдяки малому діаметру зубців, що обертаються з високою шкидкістю.
 • Великий подвійний трубчасто-зубчастий коток (550 мм/420 мм) є універсальнішим за попередній завдяки великому діаметру. Він переважно орієнтований на стерньовий обробіток або підготовку посівного ложа на легких ґрунтах, оскільки забезпечує кращу тримальну здатність ґрунту.
PROLANDER – ідеальне агрономічне знаряддя для мінімального обробітку ґрунту

Стерньовий обробіток і висівання покривних культур за один прохід

PROLANDER може оснащуватися малою сівалкою SH 600 для висіву покривних культур (гірчиця, конюшина, райграс, злаки) під час обробітку.
Покривні культури цінуються завдяки своїм агрономічним, екологічним та економічним перевагам. Ви можете заощадити до 50 % часу порівняно зі звичайною системою вирощування (обробка стерні + висів + прикочування).
SH 600, що має бункер 600 літрів, оснащена такою самою системою розподілу, що й інші сівалки KUHN, для забезпечення найвищої точності висіву. Перед котком розташовані відбивачі для рівномірного розподілу та забезпечення оптимального контакту ґрунту з насінням.
Прості і точні налаштування виконуються з кабіни за допомогою блоку керування QUANTRON S-2, що дає змогу:
 • Регулювати норму висіву вручну та за сигналами GPS;
 • Контролювати рівень насіння в бункері, швидкість нагнітача та дозувального пристрою.
 • PROLANDER із сівалкою SH 600 здатний допомогти вам досягти високих показників роботи та знизити витрати на сівбу.
Сівалка SH 600

Обладнання

Неперервне гідравлічне регулювання дає змогу налаштовувати робочу глибину PROLANDER з кабіни

Медіа