5635_Sil.png

Максимізуйте потенціал урожайності

Польовий культиватор 5635 пропонує високу продуктивність обробки пожнивних решток, чудовий контроль глибини, а також чудову якість розбивання грудок, щоб створити ідеальне посівне ложе для вашого цінного насіння. Польовий культиватор 5635 доступний з діапазоном робочої ширини від 20’6” до 50’6”.

Знайдіть найближчого дилера

Польовий культиватор KUHN Krause 5635 із 5 рядами стійок забезпечує потік матеріалу, необхідний для роботи в сучасному рослинництві, а стійки, розташовані на реальній відстані 6 дюймів та встановлені у спеціальному порядку, гарантують, що сходи бур'янів буде знищено по всій робочій ширині машини. Такі функції, як ексклюзивна конструкція плаваючого зчеплення та жорсткий упор контролю глибини, забезпечують постійну робочу глибину для рівномірного проростання та дружніх сходів.
MAW_5635 _50_Action_03.jpg

Ваші переваги

Створення ідеального посівного ложа

5635_IdealSeedbed.jpg

Створення ідеального посівного ложа

 • Перемішування
  Польовий культиватор 5635 забезпечує інтенсивніший потік пожнивних решток між п’ятьма рядами стійок для роботи в умовах високих обсягів решток.
 • Обробіток
  Рівномірний обробіток за допомогою спеціального розташування стійок сприяє поліпшенню контакту між насінням і ґрунтом
 • Поліпшення створення посівного ложа
  Системи вирівнювання 24/7® створюють однорідну та рівну поверхню посівного ложа для скорочення кількості збоїв висівного пристрою сівалки, забезпечуючи рівномірність відстані між насінинами та глибини висіву.

Конструкція з поділом посередині

 • Перші три ряди стійок розташовані на повну робочу ширину, тоді як четвертий і п'ятий ряди – до її середини, створюючи рисунок з поділом посередні
 • Відстань між стійками 6 дюймів забезпечує максимальну ефективність обробітку та рівномірне перемішування ґрунту, решток і гербіцидів
 • Просвіт рами 139 дюймів дає змогу польовому культиватору 5635 обробляти великі обсяги рослинних решток.
5635_SplitTheMiddle.png

Плаваюче зчеплення

FloatingHitchvsConventionalHitch.jpg

Плаваюче зчеплення

Ексклюзивна система плаваючого зчеплення KUHN Krause точно регулює робочу глибину на нерівній поверхні, що сприяє швидким та дружним сходам. Рівномірна глибина обробітку забезпечує рівномірність зволоження ґрунту в зоні висіву, що дає змогу насінню рівномірно отримувати вологу з ґрунту. Це поліпшує дружність сходів, що є критичним чинником максимізації потенціалу урожайності. Звичайні конструкції зчеплення не копіюють контуру поверхні, занадто заглиблюючись на вершинах горбів та працюючи на недостатній глибині в низовинах. Це може спричинитися до недружної появи сходів та негативно позначитися на потенціал урожайності.

Переваги плаваючого зчеплення

Плаваюче зчеплення KUHN Krause зношується на 57 % менше, ніж звичайні конструкції. Менше рухомих частин означає менший шанс простоїв під час надзвичайно відповідального сезону підготовки посівного ложа. В робочому положенні культиватор 5635 копіює нерівності поверхні, а у піднятому транспортному положенні перетворюється на жорстку самовирівнювану конструкцію. Плаваюча система зчеплення піднімає копіювальні колеса над землею під час транспортування. Це забезпечує кращу стійкість та керованість машини порівняно зі звичайними системами приєднання. У звичайних конструкціях часто виникають поздовжні коливання, які під час транспортування можуть ставати причинами втрати стійкості, особливо на високих швидкостях.
5635_FloatingHitchAdvantages.jpg

Вибір стійок та вирівнювальних пристроїв

ShankChoices.png

Кріплення та опції стійок

Завдяки різноманітним опціям стійок та їх кріплення польові культиватори KUHN Krause 5635 можна налаштувати відповідно до ваших агрономічних потреб.

Система вирівнювання 24/7

KUHN Krause пропонує різноманітні борони, що відповідають вашим вимогам обробітку ґрунту та пожнивних решток. Борони доступні для будь-яких розмірів машин і забезпечують заощадження часу для підвищення загальної продуктивності.
LevelingChoices.png

Обладнання

5635 _50_Action_01.jpg

Медіа