6205Landman_Sil.png

Максимізуйте потенціал урожайності та продуктивність

Використовуючи унікальну чотирикрокову систему обробітку ґрунту, Landsman® забезпечує неперевершену продуктивність завдяки 6-стрижневій рамі для безперервної обробки рослинних решток. Розміри до 45 дюймів дають до 400 акрів на день ідеального посівного ложа.

Знайдіть найближчого дилера

Культиватор-фінішер KUHN Krause Landsman® 6205 забезпечує чудову якість обробки решток, перемішування ґрунту, кондиціонування та вирівнювання за один прохід. Ексклюзивні ножі Excalibur® VT з 32 зубчастими канавками для забезпечення плавного потоку матеріалу через машину. Батарея, нахилена на 8 градусів по відношенню до задньої частини машини, мінімізує бічне переміщення ґрунту для поліпшення вирівнювальної дії стійок. Системи вирівнювання 24/7® підвищують потенціал урожайності за рахунок поліпшення якості посівного ложа та продуктивність за технологіями неперервного землеробства. 18’–31’6”; 5-секційний, двоскладний: 36’ – 45’
MAW_Landsman6205_Action01.jpg

Ваші переваги

Ексклюзивний 4-кроковий процес

Landsman6205_4StepProcess.png

Ексклюзивний 4-кроковий процес

 1. Подрібнення решток
  Ексклюзивні ножі Excalibur® VT з 32 зубчастими канавками для забезпечення плавного потоку матеріалу через машину. Батарея, нахилена на 8 градусів по відношенню до задньої частини машини, мінімізує бічне переміщення ґрунту для поліпшення вирівнювальної дії стійок.
 2. Перемішування
  Стійки культиватора забезпечують максимальну ефективність перемішування, видаляють бур'яни та оптимально ущільнюють ґрунт. Landsman® пропонує вибір між 7-дюймовою відстанню між стійками для забезпечення меншого розміру грудок та інтенсивнішої обробки решток та 9-дюймовою відстанню для максимальної обробки пожнивних решток.
 3. Вирівнювання ґрунту
  Зубчасті борони забезпечують чудове розбивання грудок та додаткове вирівнювання. Виберіть систему борони, яка найбільше відповідає вашим прийомам обробітку.
 4. Поліпшення посівного ложа
  Ексклюзивний прикочувальний коток 24/7®, доступний для трирядних зубових борін, виконує остаточне розбивання грудок і ущільнення ґрунту з можливістю вибору діапазону постійного тиску або плаваючого положення, щоб уповні використати стислі

Найвища ефективність роботи з рослинними рештками

ManageResidue.png

Менеджмент пожнивних решток

Менеджмент пожнивних решток відіграє критично важливу роль у формуванні здорового та продуктивного ґрунтового середовища. Подрібнені рештки, належним чином перемішані з ґрунтом, мінімізують ущільнення ґрунту, виділяють накопичені поживні речовини та сприяють просочуванню вологи. Покрив із пожнивних решток захищає ґрунт від ерозії внаслідок сильних опадів та вітру.

Батареї, розміщені на Landsman® спереду, забезпечують початок процесу менеджменту пожнивних решток. Кут нахилу 8 ° та ножі Excalibur® VT спільно мінімізують бічне переміщення ґрунту. Ексклюзивні ножі Excalibur із 32 зубчастими канавками рівномірно подрібнюють рештки та розпочинають процес вирівнювання. Відстань між ножами 9-1/8 дюйма забезпечує на 24 % більше різальне зусилля, ніж на машинах конкурентів із меншою відстанню між ножами. Гідравлічне керування батареєю, що забезпечує можливість регулювання на ходу, є стандартним.

Найвища продуктивність роботи з рослинними рештками

Стійки культиватора Landsman® забезпечують максимальну ефективність перемішування, видаляють бур'яни та оптимально ущільнюють ґрунт. Доступні дві опції відстаней. Для менших розмірів грудок та середнього звичайного покриву пожнивних решток вибирайте відстань 7 дюймів. 9-дюймова відстань дає змогу легко впоратися із високим вмістом решток. KUHN Krause пропонує кілька агрономічних варіантів стійок, щоб задовольнити ваші конкретні потреби.
6205_MaximumResidueCapacity.png

Агрономічний вибір

ShankChoices.png

Кріплення та опції стійок

Завдяки різноманітним опціям стійок та їх кріплення польові культиватори KUHN Krause Landstar™ можна налаштувати відповідно до ваших агрономічних потреб.

Система вирівнювання 24/7

KUHN Krause пропонує різноманітні борони, що відповідають вашим вимогам обробітку ґрунту та пожнивних решток. Борони доступні для будь-яких розмірів машин і забезпечують заощадження часу для підвищення загальної продуктивності.
LevelingChoices.png

Обладнання

Landsman6205_Action03.jpg

Медіа