Лущильник OPTIMER XL – силует

Інтенсивне перемішування на високій швидкості

Моделі OPTIMER XL 100 та 1000 від KUHN – це лущильники з дисками більшого діаметра. Лінійка OPTIMER XL з дисками 620 мм забезпечує підвищену проникну здатність для роботи на глибині від 5 до 15 см при великих обсягах пожнивних решток.

Знайдіть найближчого дилера

Лінійка OPTIMER XL доступна у навісних та причіпних варіантах з робочою шириною від 3 до 5 метрів. Ці дискові лущильники мають діапазон робочої глибини від 5 до 15 см та забезпечують оптимальне проникнення у ґрунт завдяки більшим дискам (діаметр 620 мм).
З OPTIMER XL ви користуєтеся усіма перевагами технології лущіння: поверхневий і глибокий обробіток, загортання великої кількості решток та руйнування рослинного покриву.
Лінійка OPTIMER XL призначена для тракторів потужністю від 70 до 250 к. с. та пропонує широкий вибір котків для задоволення усіх потреб ваших полів.
OPTIMER XL в роботі

Ваші переваги

Інтенсивне перемішування на високій швидкості

OPTIMER XL 300 виконує лущіння

Висока проникна здатність

OPTIMER XL вирізняється з-поміж конкурентів кращою проникною здатністю на сухих ґрунтах. Це зумовлюється його унікальною конструкцією, яка відзначається:
 • широким підвісом дисків, що запобігає бічному переміщенню диска,
 • еластомерним захисним пристроєм, що поєднує потужне проникнення зі здатністю витримувати потужні ударні навантаження,
 • застосуванням рішення «один диск на кронштейн» для забезпечення кращого проникнення та проходження матеріалу через машину,
 • оптимізованими кутами атаки дисків (12° по вертикалі – 14° по горизонталі).

Поліпшення потоку матеріалу

Завдяки реалізації принципу «один диск на кронштейн», OPTIMER XL забезпечує більшу пропускну здатність.
У порівнянні з лінійкою OPTIMER+, OPTIMER XL має значно більші кліренси для забезпечення якісного лущіння стерні за великих обсягів решток:
 • відстань між підвісами дисків (спереду і ззаду) = 95 см
 • кліренс під підвісом диска = 70 см
 • Кліренс рами = 91 см
Завдяки цим великим кліренсам ризик блокувань усувається майже повністю. OPTIMER XL здатний легко працювати за великих обсягів решток та загортати гній.
Панорамний огляд OPTIMER XL 5000 в роботі

Інтенсивне перемішування

Основою чудової якості перемішування OPTIMER XL є диски діаметром 620 мм з конічним профілем та вертикальним кутом 12°. Конічний профіль забезпечує однаковий кут проникнення протягом усього експлуатаційного терміну диска. Для збереження якості різання диски мають товщину 6 мм, що зберігає агресивність їхнього профілю.
Збільшений вигляд дисків OPTIMER XL в роботі

В основі конструкції – простота

Механічне (ліворуч) та неперервне гідравлічне (праворуч) регулювання глибини

Просте та швидке регулювання

OPTIMER XL має прості налаштування, як і всі інші машини KUHN. Механічне регулювання клинами встановлюється стандартно: швидке та інтуїтивно зрозуміле, воно розроблено, щоб полегшити життя аграріям.
Опція: робоча глибина може регулюватися за допомогою гідравліки на ходу. Отже, оператор може змінювати робочу глибину залежно від типу ґрунту, наявності каменів або вологих ділянок.
Усі налаштування виконуються без інструментів, що гарантує комфорт для користувача.

Мінімальні потреби в обслуговуванні

OPTIMER XL зберігає одну з найголовніших переваг лінійки OPTIMER+ – невибагливість машини в обслуговуванні. Насправді OPTIMER XL має на меті уникнути простоїв під час лущіння.
Підшипники дисків не потребують технічного обслуговування та змащені на весь термін експлуатації.
Невибагливість в обслуговуванні забезпечує значне заощадження часу.
OPTIMER XL: Підшипники незалежних дисків

Якісні зношувані деталі

Великі диски діаметром 620 мм мають товщину 6 мм.
Завдяки товщині 6 мм експлуатаційний термін дисків збільшується на 20 % порівняно з 5-міліметровими дисками.
Менше замін дисків при високій якості роботи на OPTIMER XL – менші витрати вашого часу та коштів.
Великі диски діаметром 620 мм мають товщину 6 мм – повна реалізація потенціалу вашого лущильника.

Лущильник для роботи за будь-яких умов

Збільшений вигляд вирівнювальної борони позаду дисків OPTIMER XL

Опційні вирівнювальні борони

Ще одна перевага лінійки OPTIMER XL – різні опції обладнання для адаптації до ґрунтових умов та бажаних типів обробітку стерні.
Вирівнювальна борона розташована між другою дисковою батареєю і котком. Вона надає такі переваги:
 • розподіл решток по всій ширині машини
 • регулювання потоку ґрунту, запобігання блокуванню котка
 • вирівнювання до проходу котка. Для забезпечення ефективності роботи котка потрібно, щоб до його проходу поверхню було вирівняно.

Широкий вибір котків

Для оптимального ущільнення KUHN пропонує широкий вибір котків для OPTIMER XL:
 • Трубчастий (діам. 550 мм): для ущільнення 75 кг на метр. Ідеально підходить для легких ґрунтів, забезпечує добрий компроміс між подрібненням, вирівнюванням та поверхневим ущільненням.
 • T-Ring (діам. 600 мм): для ущільнення 130 кг на метр, цей коток гарантує якісне подрібнення на глинистих або грудкуватих ґрунтах та ущільнює стерню для сприяння її подальшому розкладанню.
 • T-Liner (діам. 600 мм): для ущільнення 140 кг на метр. Надзвичайно якісний та продуктивний універсал, здатний легко адаптуватися до різних робочих умов та завдань. Забезпечує виняткову якість подрібнення на глинистих та/або грудкуватих ґрунтах, особливо за значних обсягів каміння.
 • Коток V-Liner (діам. 600 мм): для ущільнення 145 кг на метр, забезпечує надзвичайно високу якість подрібнення та остаточного вирівнювання з добрим поверхневим ущільненням. Його V-подібний профіль обмежує стікання води та поліпшує її просочування у міжряддя. Коток може працювати як у вологих, так і в сухих умовах.
 • Подвійний U-подібний коток (діам. 600 мм): для ущільнення 175 кг на метр.
Коток HD Liner 600 забезпечує високу якість ущільнення навіть у вологих умовах<br />Фото котка HD Liner 600, встановленого на OPTIMER XL

Висівання покривних культур

Моделі причіпного лущильника OPTIMER XL 4000, 5000, 6000 та 7500 є сумісними з малою сівалкою SH 600. Маючи бункер об’ємом 600 літрів, ця сівалка дає змогу сіяти покривні або зернові культури одночасно з виконанням лущення.
Її велика потужність забезпечує швидкі темпи роботи та заощаджує кошти на підготовку посівного ложа. Сівалка відзначається високою автономністю і може завантажуватися з м'яких контейнерів.
Блок керування QUANTRON S2 дає змогу легко регулювати норму висіву, відстежувати рівень насіння в бункері та швидкість нагнітача. Об'ємний дозувальний пристрій VENTA забезпечує чудову точність висіву при нормах від 1 до 430 кг/га. Налаштування для всіх типів насіння і добрив виконуються без застосування інструментів.
Моделі OPTIMER XL 300, 350, 400, 4000 та 5000 також можуть оснащуватися сівалками SH 201 та 402.
Сівалка SH дає змогу виконувати сівбу і лущення за один прохід.

Обладнання

Панорамний огляд OPTIMER XL 5000 в роботі

Медіа