OPTIMER L – силует

Швидший, більший, з вищою продуктивністю

Робоча ширина 9 та 12 метрів для професіоналів, які прагнуть найвищих показників продуктивності, простоти використання та якості роботи.

Знайдіть найближчого дилера

Лущильники з незалежними дисками OPTIMER L 9000 і 12000 з дисками діаметром 510 мм дають змогу виконувати лущення ґрунту та підготовку посівного ложа. Маючи робочу ширину 9 і 12 м, вони забезпечують неперевершену продуктивність до 20 га/год. Ексклюзив від KUHN, система Steady Control (Стійке керування) забезпечує чудовий рівень постійності робочої глибини завдяки постійному тиску на висувні циліндри. Завдяки цій лінійці лущильників великої ширини ви отримуєте всі переваги досвіду KUHN в обробітку ґрунту для збільшення прибутковості ваших культур. OPTIMER L 9000 та 12000 мають 3 ключові переваги: чудове копіювання поверхні ґрунту, великий зазор під рамою для роботи при високому вмісті решток та легке регулювання.

OPTIMER L 9000 та 12000 потребують тягової потужності від 270 до 480 к. с. Робочу швидкість 18 км/год. у поєднанні з чудовою якістю лущення стерні оцінять найвибагливіші користувачі.
OPTIMER L в роботі

Ваші переваги

KUHN ставить високу плану для ваших лущильників

ОПТИМЕР L на полі

Висока продуктивність

В останні роки терміни роботи значно скоротилися через надзвичайну мінливість погодних умов. KUHN добре розуміє цю проблему, і саме тому було розроблено лінійку лущильників 9 і 12 метрів, щоб збільшити обсяг виконаної роботи при збереженні її оптимальної якості. Для лущильників рекомендована робоча швидкість: 13–18 км/год. означає продуктивність до 20 гектарів на годину! Коли робота йде на високих швидкостях, грудки кришаться дрібніше, що поліпшує якість ґрунту та перемішування решток.
OPTIMER L 9000 та 12000 мають найвищий на ринку показник зазору під рамою (55 см), що дає змогу працювати на всіх видах решток без небажаних зупинок. OPTIMER L 9000 та L 12000 – це саме ті машини, які необхідні для знищення бур’янів та загортання покривних культур.
Надійна конструкція та застосування високоякісних сталей забезпечують надійність за будь-яких умов. Ця нова лінійка лущильників з великими дисками забезпечує якість та простоту лущення ґрунту.

Численні агрономічні переваги

Лущення стерні – ключовий етап обробітку ґрунту. Лущення створює сприятливі умови для розвитку наступної культури. Лущильники з незалежними дисками діаметром 510 мм ідеально підходять для обробітку ґрунту на невеликій та середній глибині. Ця лінійка лущильників з незалежними дисками вимагає меншої тягової потужності під час роботи на вищих швидкостях, доброму перемішуванню ґрунту з соломою.
При поверхневому лущенні стерні ви можете використовувати свій лущильник з незалежними дисками для:
 • Механічного знищення бур’янів та покривних культур,
 • Загортання соломи,
 • #
 • Мульчування,
 • Прискорення розкладання рослинних решток,
 • Боротьби зі шкідниками, як-от слимаки, полівки тощо,
 • Створення «витриманого» посівного ложа.
У підготовці ґрунту цілями для ваших OPTIMER L 9000 та 12000 є:
 • Підготовка ґрунту на глибину від 3 до 10 см,
 • Створення тонкого нахилу ґрунту для забезпечення належного контакту ґрунт/насіння,
 • Вентиляція ґрунту для прискорення прогрівання,
 • Виконання роботи навіть за високого вмісту решток,
 • Створення ідеальної поверхні перед висівом наступної
ОПТИМЕР на полі

Робоча глибина під контролем

Завдяки робочій ширині 9 і 12 метрів та робочій швидкості від 13 до 18 км/год. OPTIMER L 9000–12000 значно підвищує продуктивність вашої роботи. Щоб забезпечити ідеальний контроль робочої глибини на високій швидкості, KUHN розробив систему Steady Control (Стійке керування), що гарантує постійність робочої глибини по всій ширині знаряддя, незалежно від контурів поверхні.
Ви отримуєте перевагу чудового копіювання рельєфу ґрунту завдяки незалежним секціям шасі, обладнаним системою регулювання тиску в циліндрах. Тиск завжди однаковий завдяки компенсувальній системі машини; олива або повертається до бака, якщо подовжувач піднято, або подається до системи при опусканні знаряддя.
Крім того, OPTIMER L 12000 обладнаний 4 копіювальними колесами для поліпшення стійкості.
Контроль робочої глибини зменшує потребу в тяговій потужності, що означає меншу витрату пального.
Ексклюзивна система Steady Control (Стійке керування)

Легкість роботи для вашої зручності

Лущильники OPTIMER L 9000–12000 оснащені системою контролю глибини

Простота в центрі уваги

Новою лінійкою лущильників великої ширини KUHN прагне запропонувати вам машини з легким регулюванням, щоб поліпшити комфорт роботи та скоротити час простою. Для цього лущильники з незалежними дисками OPTIMER L 9000 – 12000 мають лише дві точки регулювання робочої глибини: одну на тяговому брусі та ще одну на передньому лівому колесі регулювання глибини. Передні колеса, встановлені на паралелограмі, підтримують горизонтальність знаряддя та забезпечують рівномірність роботи по всій ширині. Завдяки гідравліці підвищується комфорт роботи.
Щоб забезпечити найвищу продуктивність за допомогою OPTIMER L, тиск на висувних циліндрах можна регулювати з урахуванням ґрунтових умов.
І нарешті, блок керування KTS 22 дає змогу керувати машиною з кабіни за допомогою трьох покажчиків:
 • Правий та лівий покажчики положення висувних циліндрів
 • Покажчик режиму робота/транспортування
 • Покажчик глибини

Максимальна безпека при транспортуванні

Перехід з робочого у транспортне положення простий і безпечний за допомогою 4-крокової процедури складання:
 • крок 1: дискові батареї піднімаються вгору й назад
 • крок 2: складаються зовнішні подовжувачі (на 12-метровій моделі), піднімається тримальна рама
 • крок 3: складаються центральні котки
 • крок 4: складаються внутрішні подовжувачі.
Під час транспортування диски повністю інтегровані в конструкцію машини завдяки положенню піднятих дисків. Подовжувачі блокуються за допомогою гідравліки, щоб запобігти випадковому відкриванню. У складеному положенні лущильники з незалежними дисками OPTIMER L 9000–12000 мають компактні розміри шириною 3 метри та висотою 4 метри, що відповідає європейським стандартам дорожнього руху. Центральна вісь забезпечує стійкість та поліпшену маневреність.
OPTIMER L 9000–12000 мають транспортні габарити 3 метри на 4 метри, що відповідає європейським стандартам дорожнього руху.

Легке і швидке маневрування на краю поля

На цій новій лінійці лущильників великої ширини розворот виконується за допомогою котків. Оператор може безпечно виконувати маневрувати завдяки оптимальній стійкості машини незалежно від ситуації. Передні копіювальні колеса забезпечують опору передній частині машини з поворотною здатністю 360°. Ззаду котки забезпечують опору по всій ширину знаряддя.
З агрономічного погляду ви захищаєте ґрунт завдяки поліпшеному розподілу навантаження на кожен коток. Це дозволяє уникнути ущільнення, створюваного шинами, та значно зменшує тиск на розворотних смугах.
На розворотах ви заощаджуєте дорогоцінний час. З лущильниками OPTIMER L 9000–12000 ви маєте подвійну перевагу: поліпшення якості ґрунту та підвищення обсягів роботи.
Лущильники з незалежними дисками шириною 9 і 12 метрів виконують розворот за допомогою котків

Високопродуктивне обладнання

4 еластомерні блоки забезпечують відстань по горизонталі 15 см для оптимальних результатів роботи без блокувань

Диски діаметром 510 мм – гарантія успішної роботи

Лущильники з незалежними дисками OPTIMER L 9000 і 12000 оснащені двома рядами дисків діаметром 510 мм. Діаметр диска безпосередньо впливає на обробіток ґрунту. Невеликий діаметр означає високу швидкість обертання, сприяючи розкиданню ґрунту. Вони регулюють потік ґрунту по всій ширині знаряддя. OPTIMER L 9000–12000 має лише по одному диску на кронштейн, щоб мінімізувати ризик блокування.
Ще одна ключова особливість конструкції: обмежене технічне обслуговування машини завдяки маточинам, змащеним на весь термін служби. Маточини кріпляться до кронштейна болтами, щоб забезпечити вищий опір бічним навантаженням.
Кожен дисковий кронштейн має незалежну систему безпеки з 4 еластомерних блоків для оптимального контролю робочої глибини. І нарешті, підшипники дисків встановлені із зовнішнього боку для зручного проходження через значні обсяги рослинних решток.
KUHN пропонує дві категорії дисків відповідно до умов роботи: диски з малими та великими зазубринами.
Диски 510 мм з великими зазубринами:
 • товщина 6 мм
 • робоча глибина від 5 до 10 см
 • нахил диска: 6° вертикальний і 16° горизонтальний
 • висока

Обладнання

OPTIMER L в роботі

Медіа