OCEANIS 2 – силует сільськогосподарської машини

Комплекс інновацій для вищої точності та безпеки

Причіпний обприскувач OCEANIS 2 – це вершина лінійки причіпних обприскувачів KUHN, що ідеально відповідає вимогам рослинницьких господарств. Маючи бак 5000 або 7700 л та штангу від 24 до 48 м, OCEANIS 2 задовольнить усі ваші потреби.

Знайдіть найближчого дилера

Обприскування саме у потрібний момент за допомогою високоефективної машини має важливе значення для отримання максимальної результативності застосовуваного продукту. Швидке застосування за допомогою простої і надійної машини – це запорука безпеки та ефективності. Завдяки оптимізованим налаштуванням обприскувач OCEANIS 2 повністю відповідатиме найвищим вимогам.

Концентрація точності і безпеки!
Обприскувачі OCEANIS 2 дають змогу діяти швидко, коли складаються найсприятливіші умови! Ці обприскувачі пропонують вам цілий спектр інновацій, які поліпшують точність і безпеку завдяки гнучкості 4 рівнів підвіски, литому під тиском баку з поліетилену, який легше промивати, системі оптимального промивання RINS ASSIST, системі підтримання положення штанги BOOM ASSIST, системі MULTISPRAY з інтеграцією відключення форсунок та осі TRACK ASSIST, що захищає рослини!

Якість – це ваш девіз
Точність обприскувачів OCEANIS 2 – це тривалий та надійний захист вашого врожаю.
Усе потрібне вам обладнання обприскувача OCEANIS 2 – найсучасніше та найпередовіше.
OCEANIS 2 в роботі на полі

Ваші переваги

Компактний і надійний обприскувач

Компактний обприскувач – в усіх відношеннях

Стійкий та маневрений обприскувач

Маючи довжину від точки зчеплення до осі 5 м (об'єм бака 5000 і 5600 л) та висоту 3,75 м (зі штангами 36 м), обприскувач OCEANIS 2 є надзвичайно компактною машиною.
Невелика довжина машини дає змогу легкого маневрування на розворотній смузі, що поліпшує точність обприскування та обмежує пошкодження рослин. Невелика відстань від точки зчеплення до осі машини забезпечує гнучкість маневрування. Така конструкція полегшує вихід на поле і роботу заднім ходом у кутах.

Форма бака спеціально розроблена для інтеграції штанги у загальну конструкцію, а також для обмеження загальної висоти при складеній штанзі. Трисекційні штанги LEA3, RHA3 та RA3 інтегровані в загальні габарити машини та не можуть контактувати з кабіною трактора. Невелика висота причіпного обприскувача OCEANIS 2 надає йому більшої стійкості при транспортуванні.

Компактність машини дає змогу швидко та легко рухатись по дорозі – як і зберігати обприскувач.

Гідропневматична підвіска тягового бруса

Добра стійкість машини під час роботи необхідна для утримання штанги поблизу цільової зони обприскування.
OCEANIS 2 з чотирма рівними підвісками дає вам змогу підтримувати стійкість машини та забезпечує ідеальний стан підвіски на дорозі й у полі.

Підвіска тягового бруса захищає трактор та водія від будь-яких рухів машини. Під час транспортування зі складеною штангою всі рухи поглинаються. Ви можете виконувати швидкі рухи у повній безпеці.
Гідропневматична підвіска тягового бруса

Гідропневматична підвіска осі

Стійкість штанги починається з доброї підвіски осі! Підвіска осі забезпечується гідропневматичним циліндром, який захищає машину від нерівностей поверхні на дорозі й у полі. Вісь з підвіскою означає довший експлуатаційний термін машини!
Загальна стійкість машини під час роботи також дає змогу тримати штангу якомога ближче до цілі, «згладжуючи» нерівності поверхні.

ГІДРОПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА: АМОРТИЗАЦІЯ І СТІЙКІСТЬ
Підвіска тягового бруса та осі на обприскувачі OCEANIS 2 розроблені із застосуванням гідропневматичних акумуляторів.
Циліндри забезпечують:
 • Швидке поглинання удару, без жодних ефектів «відскоку». Акумулятори поглинають енергію, не віддаючи її назад!
 • Миттєве реагування на навантаження. Незалежно від того, порожня машина чи повна, комбінована подвійна акумуляторна система підтримує однаково високу якість підвіски для забезпечення постійної ефективності.
 • По одному циліндру з кожного боку гарантують стійкість обприскувача.
Гідропневматична підвіска осі

Проста і розумна конструкція бака

Ефективна конструкція бака
При розробці основного бака обприскувача OCEANIS 2 найпильнішу увагу було приділено центру ваги. Найбільша частина бака прилягає до рами, забезпечуючи максимальну стійкість машини.
Низько розташований зливний отвір дозволяє спорожнювати бак незалежно від нахилу поля. Розташована поблизу зливного отвору, чотиривимірна система змішування гарантує однорідність обприскувального розчину без утворення піни протягом усього процесу обприскування.
Підтримання рівноваги
Центральне положення на осі 550-літрового промивального бака дає змогу обприскувачам OCEANIS 2 підтримувати належну рівновагу за будь-яких умов. Розміщення промивального бака над віссю гарантує, що центр ваги залишається у центральному положенні незалежно від рівня заповнення бака.
Промивальний бак оптимально розташований у задній частині машини. Обприскувач OCEANIS 2 надзвичайно простий у використанні. Заповнення промивального бака? Рівень промивального бака? Керування всіма операціями здійснюється з панелі керування.
Конструкція бака полегшує змішування, зливання та промивання.

Бак з поліестеру

Конструкція литого під тиском бака з поліестеру OCEANIS 2 (5000 і 5600 літрів) – це по-справжньому флагманське рішення. Жодних компромісів щодо вартості матеріалів, усе – для максимальної стійкості та функціональності вашої машини.

Гладенька поверхня
Бак з поліестеру обприскувача OCEANIS 2 має ідеально гладенькі поверхні – як усередині, так і зовні. Оскільки поверхня не пориста, будь-який активний продукт легко змивається, щоб полегшити очищення машини.
Ідеально продумана для запобігання утворенню відкладень, машина легко очищується за допомогою трьох ротаційних пристроїв. Незалежно від того, активується промивання бака з панелі керування чи з кабіни, воно відзначається простотою та ефективністю.

Відбивні перегородки
Литий під тиском бак з поліестеру має відбивні перегородки для стабілізації обприскувального розчину під час транспортування. Коливання рідини гасяться негайно – рівновага обприскувача не порушується.
Литий під тиском бак з поліестеру з гладенькими поверхнями та відбивними перегородками

Легка й міцна штанга

Легкі й довговічні алюмінієві штанги

Алюмінієві штанги: Легке та довговічне рішення

Штанги, виготовлені з алюмінію, густина якого втричі менша за сталь, роблять конструкцію легкою та забезпечують захист компонентів обприскувача. Легкі штанги дають обприскувачу змогу працювати навіть на вологих ділянках.
Алюмінієві штанги відрізняються надзвичайною довговічністю.

Алюміній має низку природних переваг.
Абсолютно нечутливий до корозії та хімічного впливу, алюміній не потребує спеціального захисту та значно полегшує обслуговування обприскувача, забезпечуючи при цьому тривалий термін експлуатації. KUHN застосовує алюміній з 1986 року для виготовлення штанг шириною понад 18 м:
 • Природна стійкість до корозії, що є вирішальним чинником при контакті із засобами захисту рослин та добривами.
 • Густина у 2,7 раза нижча, ніж у сталі: міцніша та легша штанга!

Підвіска EQUILIBRA

Підвіска EQUILIBRA з маятниковим механізмом забезпечує штанзі систему амортизації ударного навантаження у трьох вимірах. Система підвіски EQUILIBRA дозволяє штанзі залишатися ідеально паралельною землі під час руху по нерівній поверхні. Штанга плавно рухається по поверхні та над рослинами без жодного зміщення!

На нерівностях маятниковий механізм дає достатню свободу руху, щоб підтримувати стійкість штанги незалежно від типу поверхні. Два амортизатори також поглинають та обмежують вертикальні рухи, щоб забезпечити ідеальне вирівнювання штанги, особливо на поворотах – навіть на високій швидкості.

ПІДВІСКА EQUILIBRA 3D: ДЛЯ ІНТЕНСИВНОЇ РОБОТИ!
Підвіска EQUILIBRA розроблена для інтенсивної роботи і включає в себе стандартну незалежну протиударну систему, що захищає штангу під час повороту та під час розгону/гальмування.
 • Надійний рух маятникового механізму
 • З'єднувальні тяги для радіального руху
 • Амортизатори для усунення відскоків
 • Незалежні системи гасіння різких рухів з лівого та правого боків
 • Підпружинений автоматичний коректор нахилу
 • Блокування рами
Рама з підвіскою EQUILIBRA

Штанга LEA3

Міцна штанга LEA3 оснащена системою підвіски EQUILIBRA та розрахована на тривалу експлуатацію. Штанга, що доступна шириною від 27 до 33 метрів, має безліч переваг:
 • КОМПАКТНЕ СКЛАДАННЯ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ
  Штанга складається на три частини, що дає змогу інтегрувати її в габарити машини. Пересуватися по дорогах простіше, швидше та безпечніше. На полі операції розкладання повністю синхронізовані – гарантія підтримання ідеальної рівноваги обприскувача.
 • НАЙСУЧАСНІША КОНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ТОЧНОГО ОБПРИСКУВАННЯ
  Конструкція штанги RHA3 спеціально розроблена для роботи з обладнанням точного обприскування. Штанга може оснащуватися системами обприскування CCE або MULTISPRAY, системами внесення рідких добрив, а також форсунками з відстанню одна від одної 25 або 50 см. Будова штанги захищає її в усіх напрямках по всій довжині.
 • ВИГОТОВЛЕНО З АЛЮМІНІЮ
  Конструкція алюмінієвої штанги LEA3 відрізняється малою вагою, міцністю та стійкістю до корозії.
Штанга LEA3 також включає добре відомі переваги всієї лінійки:
 • Захист форсунок по всій ширині штанги
 • Тривимірний захист
 • Фільтри на кожній
Штанга LEA3 33 м

Штанга RHA3

Міцна штанга LEA3 оснащена системою підвіски EQUILIBRA та розрахована на тривалу експлуатацію. Доступна шириною від 30 до 40 метрів, вона має безліч переваг:
 • КОМПАКТНЕ СКЛАДАННЯ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ
  Штанга складається на три частини, що дає змогу інтегрувати її в габарити машини. Пересуватися по дорогах простіше, швидше та безпечніше. На полі операції розкладання повністю синхронізовані – гарантія підтримання ідеальної рівноваги обприскувача.
 • НАЙСУЧАСНІША КОНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ТОЧНОГО ОБПРИСКУВАННЯ
  Конструкція штанги RHA3 спеціально розроблена для роботи з обладнанням точного обприскування. Завдяки цьому штанга може оснащуватися контурами CCE (Неперервна циркуляція – Електрична) або технології MULTISPRAY та системою автоматичного вирівнювання штанги BOOM ASSIST. Обприскувальне обладнання захищене в усіх напрямках по всій довжині штанги завдяки її конструкції.
 • ВИГОТОВЛЕНО З АЛЮМІНІЮ
  Конструкція алюмінієвої штанги RHA3 відрізняється малою вагою, міцністю та стійкістю до корозії.
Штанга RHA3 також включає добре відомі переваги всієї лінійки:
 • Захист форсунок по всій ширині
Штанга RHA3 36 м

Система BOOM ASSIST

Система BOOM ASSIST підтримує правильне положення штанги незалежно від топології поля, автоматично регулюючи висоту, нахил (BOOM ASSIST SLANT) та незалежні параметри змінної геометрії (BOOM ASSIST TOTAL/TOTAL PRO). Підтримання ідеальної висоти штанги оптимізує обприскування, зокрема, зменшуючи втрати внаслідок вітрового знесення й випаровування.
Використовуючи ультразвукові датчики, система BOOM ASSIST утримує штангу на правильній висоті над ціллю незалежно від умов: вдень і вночі, за ясної погоди чи в тумані, на рослинах чи відкритому ґрунті. Запатентований гібридний режим дає системі змогу постійно аналізувати висоту рослин для адаптації руху штанги.
Не потрібно турбуватися штангою – обприскувач керує нею автоматично.
Система TOTAL PRO BOOM ASSIST

Обприскування високого рівня точності

Електричний тримач форсунок CCE

CCE, Неперервна циркуляція – електрична

Ваші поля мають дуже різні форми та розміри? Система CCE саме і призначена для максимізації ефективності обприскування
Щоб обмежити перекриття на кінцях поля, важливо розуміти, що чим більше секцій у вас на машині, тим більше ви можете зменшити перекриття.
Тож KUHN, звичайно, пропонує системи з індивідуальним відключенням форсунок для оптимізації покриття.
CCE (система неперервної циркуляції з електричним керуванням) дає змогу незалежно керувати кожною форсункою за сигналами GPS. Форсунки керуються з ювелірною точністю, щоб максимально обмежити перекриття.
CCE також використовує добре відомі переваги пневматичної неперервної циркуляції (CCP):
 • Миттєве заповнення штанги розчином
 • Миттєве відкривання та закривання форсунок для максимальної ефективності керування секцією
 • Розводиться увесь об'єм = 0 мертвого об’єму в обприскувачі

Система MULTISPRAY

Розмір крапель, що утворюються форсунками, є найважливішим моментом для забезпечення належної якості обприскування.
У більшості обприскувачів чим більша швидкість руху, тим вищий тиск обприскування. Однак якщо форсунку не змінити, розмір краплі зменшується, що збільшує небезпеку знесення.
Завдяки технології точного обприскування MULTISPRAY від KUHN ви можете автоматично змінювати форсунку відповідно до швидкості руху машини, щоб забезпечити оптимальну якість обприскування. Система MULTISPRAY постійно обчислює, яка форсунка або поєднання форсунок найкраще підходять для умов з огляду на бажану дозу та швидкість руху.

Щоб уповні використовувати потенціал точності, дві форсунки можна активувати окремо або разом. Це – гарантія якісного обприскування!
Технологія MULTISPRAY передбачає циркуляцію CCE в стандартній комплектації, з відключенням форсунок одна за одною.
Розмір крапель контролюється для забезпечення найвищої точності обприскування.
Система MULTISPRAY QUATTRO

Система AUTOSPRAY

Для успішного обприскування важливе значення має керування розміром крапель.
Досягнення вищої продуктивності вимагає вищої швидкості руху, яка часом може поставити під загрозу належну якість обприскування. Також слід зважати на погодні умови і той факт, що вони можуть змінюватися під час обприскування.
Для збереження відмінної якості протягом усього циклу обприскування KUHN впровадив систему обприскування AUTOSPRAY.

У ній застосовується технологія PWM (модуляція ширини імпульсів), яка дозволяє системі AUTOSPRAY керувати розміром крапель. Час відкривання форсунки змінюється за допомогою мікропульсації для підтримання постійного тиску незалежно від дози. Підтримуючи постійний розмір крапель незалежно від швидкості, система AUTOSPRAY дає користувачам можливість працювати у ширшому діапазон швидкостей. Продуктивність зростає, не позначаючись негативно на якості обприскування.

А з терміналом ISOBUS виконувати обприскування надзвичайно просто. Просто виберіть потрібний розмір краплі, активуючи або деактивуючи його простим натисканням для досягнення оптимальної якості обприскування. Система AUTOSPRAY

Система RINS ASSIST

E-SET оснащений системою автоматичного промивання RINS ASSIST, а також іншими чудовими функціями.

Під час процесу промивання система RINS ASSIST автоматизує послідовність промивання на основі кількості продукту, що залишилася в машині. Система забезпечує 1 % розведення залишків у баку.

З кабіни потрібна єдина дія – вказати тип промивання (тільки штанга або вся машина), а потім дотримуватися процедури промивання. Під час промивання машини система RINS ASSIST точно контролює рівень заповнення, щоб налаштувати найкращий сценарій промивання для досягнення ступеня розведення 1 %. Потім система послідовно промиє впускний контур, бак за допомогою ротаційних очищувальних пристроїв, контури керування і зворотної циркуляції, а після цього штангу.
На обприскувачі METRIS 2 з системою ISOBUS термінал безпосередньо відображає хід операцій, і ви можете точно бачити, звідки надходить і куди подається вода.
Операція промивання виконується до досягнення точного ступеня розведення 1 %. Після цього обприскувач готовий до нового обприскування, щойно він залишить поле.
Екран термінала CCI1200 під час операції промивання

Система TRACK ASSIST

З віссю TRACK ASSIST обприскувач залишається на слідах трактора на розворотній смузі та на криволінійних ділянках шляху на полі. Це захищає і зберігає рослини.

Керований міст TRACK ASSIST обприскувача OCEANIS 2 забезпечує ідеальне копіювання колесами обприскувача сліду трактора. Вісь точно реагує на отримувану інформацію про швидкість. Датчики на задній частині машини вбудовані в конструкцію обприскувача – тож рослини не завадять надходженню інформації. Спереду на тракторі розташований гіроскопічний датчик, який дає системі змогу зчитувати траєкторію трактора і копіювати її обприскувачем.

Поєднання з керуванням секціями за GPS дає змогу осі автоматично вирівнюватися під час руху заднім ходом: жодні дії оператора не потрібні!
Система копіювання сліду TRACK ASSIST

Обладнання

Доступно багато опційного обладнання, здатного забезпечити комфортну роботу та задовольнити усі вимоги.

OCEANIS 2 LEA3 33 м

Медіа