Kuhn - Сельхозтехника KUHN: обработка почвы, посев, мульчирователи, защита растений, удобрения, заготовка сена/фуража, животноводство
Search
  
 Каталог продукції КУН 
  
  
 Група КУН 
  
  
 On-line сервіс 
  
  
 Дилерська сітка в Україні 
  
  
 Новини КУН 
  
  
 Кар'єра 
  
 Збільшіть свою прибутковість з новими прес-підбирачами серії SB

Збільшіть свою прибутковість з новими прес-підбирачами серії SB

Підбирачі серії KUHN SB пропонують більшу потужність, більшу щільність і простоту.

У серії SB KUHN випускає нове покоління прес-підбирачів великих розмірів. Призначені для досягнення високої потужності та високої ваги тюків у поєднанні з відмінною зручністю для оператора, прес-підбирачі підвищують прибутковість вашої роботи. Надійна трансмісія робить ці прес-підбирачі надзвичайно міцними. Чотири моделі подвійних вузлів, що виробляють три різні розміри тюків, пропонують рішення для кожного виробника в усіх умовах рослинництва.Відповідна модель SB для кожного виклику


Серія SB складається з чотирьох моделей: SB 890, SB 1270 X, SB 1290 і SB 1290 iD, які виробляють тюки 80 х 90 см, 120 х 70 см і 120 х 90 см відповідно. SB 890, SB 1270 X і SB 1290 виконують роботу на найвищому рівні в усіх умовах рослинництва. SB 1290 iD забезпечує найвищу щільність, навіть у найскладніших умовах.

Висока впускна ємність

Потужність всмоктування є одним з найважливіших факторів прибутковості. Саме тому прес-підбирачі серії SB мають високу продуктивність. Унікальна конструкція для захисту рослин, у поєднанні з високим крутним моментом на роторі та на приводному приводі вилки, забезпечує високу пропускну здатність, пропонуючи надзвичайну довговічність.

Ідеальний баланс між потужністю і щільністю


Запатентована* система контролю крутного моменту KUHN на всіх моделях SB забезпечує ідеальний баланс між продуктивністю і щільністю. Датчик кута повороту колінчастого вала і болти з навантаженням поршня вимірюють загальне навантаження на машину. Точні вимірювання навантаження машини проводяться протягом всього робочого циклу поршня. Перевагою цього сучасного методу вимірювання є можливість отримання більшої ваги тюка. Це підвищує ефективність транспортування та обробки..

*Патент або заявка на патент в одній або декількох країнах.

Розумний дизайн для більшої зручності користувачів


Розроблений компанією KUHN, виготовлений компанією KUHN - це те, що є характеристиками даного асортименту. Нова конструкція забезпечує відмінний доступ до внутрішньої частини машини під час щоденних перевірок та технічного обслуговування.


Відвідайте нас на Agritechnica 2019 і відкрийте для себе новий SB 1290 iD!Дізнайтеся більше про серію SB тут

  САЙТ КУН    СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ  

RSS

YouTube

FaceBook
КУН – Україна», Україна, 02099, м. Київ, вул. Зрошувальна 11, тел/факс (+38044) 2293875