Kuhn - Сельхозтехника KUHN: обработка почвы, посев, мульчирователи, защита растений, удобрения, заготовка сена/фуража, животноводство
Search
  
 Каталог продукції КУН 
  
  
 Група КУН 
  
  
 On-line сервіс 
  
  
 Дилерська сітка в Україні 
  
  
 Новини КУН 
  
  
 Кар'єра 
  

METRIS 2

 

Причіпний обприскувач METRIS 2: шкідники і хвороби під контролем

Процес обприскування залежний від багатьох природних факторів — температурних умов, сили вітру, вологості. Щоб вчасно провести обробіток від шкідників і хвороб, стимулювати розвиток рослин, необхідно прилаштовуватись до сприятливої погоди та бути готовими швидко виконати обприскування. Незамінним помічником в справі захисту і вирощуванні с/г рослин стане обприскувач навісний METRIS 2 — причіпна установка з високою точністю обробітку та швидким налаштуванням.

Чому саме обприскувач METRIS 2

Компанія КУН розробила ряд унікальних рішень для ефективної роботи причіпного обприскувача і покращення якості обробки рослин. У нас ви маєте змогу купити обприскувач на трактор, який має наступні переваги:

 • Точність і ефективність обробітку. Штанговий обприскувач рівномірно розпилює розчин, а постійна примусова циркуляція препарату виключає ризик відкладення осаду.
 • Високий рівень фільтрації. Разом з тракторним обприскувачем ви купуєте систему 4-рівневового очищення, яка повністю звільняє воду від механічних часток.
 • Швидкість та безпечність наповнення. Продуктивний насос, з’єднання шлангів без інструментів та система регулювання рівня розчину в баку EASY-SET допомагають чітко дотримуватися об’ємів та скорочувати час заправки.
 • Просте і зручне управління. Керування робочими процесами може проходити з кабіни водія чи з пусконалагоджувального поста.
 • Це далеко не весь перелік можливостей, які надає використання техніки. При купівлі польового обприскувача ви маєте змогу вибрати форсунки, адаптовані до ваших умов роботи, встановити фари під штангою для контролю обприскування в нічний час. Обираючи навісний обприскувач для МТЗ чи іншої моделі трактора, ви також зможете підібрати відповідний тип зчеплення.

  Пропонуємо купити обприскувач навісний METRIS 2 — один із самих компактних та маневрових апаратів. Його конструкція повністю адаптована для робіт у важких польових умовах та для руху по дорозі на великій швидкості.

  Де придбати причіпний обприскувач

  Щоб купити причіпний обприскувач в Україні по оптимальній ціні, зверніться до нас, як до безпосереднього представника виробника.

  Ми контактуємо з найуспішнішими компаніями-дилерами і пропонуємо Вам долучатися до спільної справи. Запрошуємо керівників та власників ферм, великих і малих сільськогосподарських підприємств ознайомитись з нашою продукцією.

  У рамках співпраці ми контролюємо наявність та забезпечуємо доставку запчастин. Надаємо повну технічну та інформаційну підтримку користувачам сільськогосподарської техніки KUHN.

    САЙТ КУН    СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ  

  RSS

  YouTube

  FaceBook
  КУН – Україна», Україна, 02099, м. Київ, вул. Зрошувальна 11, тел/факс (+38044) 2293875