Kuhn - Сельхозтехника KUHN: обработка почвы, посев, мульчирователи, защита растений, удобрения, заготовка сена/фуража, животноводство
Search
  
 Каталог продукції КУН 
  
  
 Група КУН 
  
  
 On-line сервіс 
  
  
 Дилерська сітка в Україні 
  
  
 Новини КУН 
  
  
 Кар'єра 
  
 Новини
 Огляд пресси
 Виставки

CCI 1200

CCI 1200

Найновітніший термінал для техніки KUHN ISOBUS

У рамках роботи Експертно-консультаційного центру ISOBUS (Competence Center ISOBUS – CCI) KUHN спільно з іншими виробниками розробив новий термінал ISOBUS – CCI 1200, сертифікований Фундацією агроіндустріальної електроніки AEF (Agricultural Industry Electronics Foundation – AEF).

Новітній, широкоформатний, високопродуктивний

Спільна робота виробників техніки у CCI вже має своїм результатом впровадження стандартизованих терміналів ISOBUS, інтерфейсів для обміну даними та з’єднань для керування допоміжними пристроями, а також різних програмних додатків. Термінал CCI 1200 є найновішим плодом цієї успішної співпраці.

Під час розробки терміналу основну увагу було приділено підвищенню продуктивності, поліпшенню видимості і забезпеченню гнучкості. Результатом є великий 30,5 см/12,1-дюймовий сенсорний термінал планшетного дизайну, що полегшує одночасне відображення різноманітної необхідної водієві інформації. Антибліковий екран забезпечує відмінну видимість навіть за яскравого сонця.

Два універсальних термінали (UT) в одному

Розміри і конструкція терміналу забезпечують зручне одночасне відображення роботи двох знарядь ISOBUS. Таким чином, термінал CCI 1200 оснащений функціональністю універсального терміналу двічі. Завдяки цьому ви можете легко регулювати і керувати поєднанням двох знарядь ISOBUS, як-от передньою сівалкою чи апаратом внесення добрив, і водночас причіпною сівалкою чи розкидачем добрив. І це лише один приклад.

Зображення з камери разом з даними

Через відеовхід зображення з камери у реальному часі може відображатися одночасно з роботою з одним знаряддям ISOBUS. Таким чином, легко візуально контролювати перебіг поточної роботи, водночас отримуючи найважливіші оперативні дані.

Гнучка орієнтація зображення на дисплеї

Новий термінал ISOBUS CCI 1200 має функцію адаптивної орієнтації зображення. Тому термінал можна розташовувати як горизонтально, так і вертикально, залежно від місця, доступного в кабіні. Елементи, що відображаються на екрані, гнучко реконфігуруються, щойно термінал повертається на 90°.

MaxiView

Надмірно напружувати зір більше не потрібно. Коли відображається тільки одне знаряддя, розмір стандартного його відображення може бути збільшений до повної висоти терміналу завдяки функції MaxiView. Натисканням швидкої клавіші у горішньому інформаційному рядку користувач може легко перемикатися між різними екранами, а також у режим MaxiView.

Проста і швидка навігація

MultiTouch – ось ключове слово, коли йдеться про навігацію між додатками. Різноманітні інтуїтивні натискання, перетягування, а також зменшення і збільшення зображення пальцями дозволяють користувачеві легко і швидко переміщатися між різними меню, екранами і додатками. Так само звично, як на планшеті чи смартфоні.

Численні додатки CCI вже встановлено

Стандартно на новому терміналі ISOBUS CCI 1200 встановлено такі додатки CCI:

CCI.TECU подає основні дані трактора, як-от швидкість руху, швидкість ВВП чи положення зчеплення знаряддя.

CCI.Control являє собою менеджер завдань, який зберігає дані про роботу, виконувану відповідним знаряддям ISOBUS.

CCI.Convert працює з датчиком біомаси, таким чином даючи змогу обчислювати кормову цінність тієї чи іншої робочої культури.

CCI.Cam забезпечує підключення камери і зображення з неї в реальному часі на терміналі.

CCI.Help System – це інноваційна система підтримки аграрія. У будь-який момент можна отримати доступ до інформації про відкриті додатки і їхні функції. Налаштування пояснюються за допомогою зображень та відеороликів.

Точність GPS

З додатком CCI.Command Section Control, доступним як опція для терміналу CCI 1200 ISOBUS, користувач може переключатися між 254 ділянками через GPS. Також він має функцію керування на розворотній смузі.

Модуль додатка Parallel Tracking через GPS автоматично визначає технічні колії для техніки.

Multi Rate Control – керування нормами внесення

Це новий додаток також доступний як опція. Він дає змогу застосовувати дві різні норми внесення, що означає керування лівим і правим блоками дозування розкидача добрив незалежно. Таким чином можливо домогтися справді ювелірної точності!

Один термінал для всіх машин і знарядь ISOBUS

Що стосується рішень KUHN в царині рільництва, термінал CCI 1200 може керувати такими лінійками ISOBUS-сумісної техніки:

традиційні сівалки
VENTA

передньонавісні сівалки
TF

універсальні сівалки
ESPRO

сівалки точного висіву
MAXIMA і PLANTER

розкидачі добрив
AXIS та AXENT

чотирироторні валкоутворювачі
GA

прес-підбирачі високої щільності
LSB

Рулонні прес-підбирачі
FB, VB

Комбіновані прес-підбирачі обмотувальники
FBP, VBP, I-BIO +

Обмотувальники
SW 4014

Навісні і причіпні обприскувачі
DELTIS, ALTIS, LEXIS, METRIS та OCEANIS

Термінал CCI 1200 ISOBUS – як і всі інші термінали CCI – сертифікований Фундацією агроіндустріальної електроніки AEF. Тому він може працювати з різноманітними знаряддями ISOBUS – як від KUHN, так і від інших виробників. Користувач може знайти докладну інформацію щодо сумісності техніки у базі даних Фундації (www.aef-isobus-database.org).

Детальна інформація

Відкрийте брошуру KUHN Electronics

KUHN Electronics

  САЙТ КУН    СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ  

RSS

YouTube

FaceBook
КУН – Україна», Україна, 02099, м. Київ, вул. Зрошувальна 11, тел/факс (+38044) 2293875