Kuhn - Сельхозтехника KUHN: обработка почвы, посев, мульчирователи, защита растений, удобрения, заготовка сена/фуража, животноводство
Search
  
 Каталог продукції КУН 
  
  
 Група КУН 
  
  
 On-line сервіс 
  
  
 Дилерська сітка в Україні 
  
  
 Новини КУН 
  
  
 Кар'єра 
  
 Новини
 Огляд пресси
 Виставки

Краще побачити, ніж 100 разів почути

Представницький десант в складі 19 українських аграріїв та дилерів групи KUHN прибув 19-го лютого у Францію з метою відвідання головного заводу групи, розташованому в місті Саверне на північному сході Франції, та однієї з найбільших виставок сільськогосподарської техніки SIMA.

Програма чотирьохденного перебування української делегації була досить насиченою.

Ознайомлення із Францією після перельоту почалося з прогулянки по Страсбургу – Європейській столиці, де розташовані Рада Європи та Європейський Суд з прав людини, засідає Європарламент. А ще в Страсбурзі є собор Нотр-дам де Страсбург, заснований в 1015 р., який завдяки шпилю, який здійнявся на 142 м, був найвищою кам’яною спорудою в світі протягом 200 років своєї історії, можна помилуватись мальовничим ельзаським районом Маленька Франція та дуже смачно повечеряти з друзями в ресторані Ельзас-а-Табль.

Але ж основною метою візиту українських агрохолдингів було відвідання головного заводу групи компаній KUHN, адже KUHN є найбільшим в світі виробником причіпної та навісної сільгосптехніки. Оборот групи KUHN в 2014 р. перевищує 1 млрд. Євро, випускається 10 родин техніки: плуги, ґрунтообробна та посівна техніка, обприскувачі, розкидачі міндобрив, подрібнювачі рослинних решток, техніка для заготівлі сіна, включно преспідбирачів, кормозмішувачі-роздатчики, розкидачі органіки, ландшафтна техніка. Після презентації групи KUHN та продукції всіх його заводів гостям надали можливість познайомитись з виробничими цехами цього найсучаснішого та найбільшого в галузі машинобудівного заводу сільгосптехніки.

Українські аграрії своїми очами побачили весь ланцюжок технологічного процесу виробництва машин торгової марки KUHN, починаючи від ливарного (основа надійності і якості будь-якого виробу) і закінчуючи фарбувальним та збиральним цехами. Очевидно, що підприємство, яке має повний замкнутий цикл власного виробництва, може гарантувати високу якість продукції, швидше реагувати на можливі порушення, оперативніше вносити зміни в конструкцію та налагоджувати виробництво нових сучасних моделей.

Слід відзначити, що на заводі виробляється багато комплектуючих для інших відомих виробників (Джон Дір, АГКО та ін.). «Після побаченого ми впевнені в якості продукції та без сумнівів будемо купувати техніку KUHN, оскільки наявність повного ланцюга технологічного процесу забезпечує беззаперечну якість продукта», - казали аграрії.


Після захоплюючої екскурсії по головному заводу, група мала змогу побачити найкращий в Європі склад запасних частин, розташований поруч з головним заводом. Далі гості ознайомились із заводом MGM, де виробляється широкозахватна посівна та сінозаготівельна техніка, і новим сучасним центром тренінгів та конференцій KUHN Центр Прогресу.

Після насиченого програмою робочого дня відбулась поїздка по місцях виноробної слави Ельзасу з відвіданням підприємства Ля Кав дю Руа Дагоберт. Після дегустації вина валізи гостей стали важчими від пляшок вина та коньяку.

Другий день був суботою, що налаштовує на відпочинок і екскурсії по історичних та архітектурних пам’ятках. Хто із нас не мріяв помилуватись Парижем, прогулятись вздовж р. Сена ?! В цей день, ніби в казці, здійснились всі бажання.

А в останній день группа відвідала одну із найбільших міжнародних сільськогосподарських виставок - SIMA 2015.

На території виставкого комплекса Paris-Nord Villepinte Parc d'Expositions et Centre de Conventions (VIPARIS) площею 17 га свої новинки представили 1700 експонентів із 42 країн світу. Саме цим обумовлена зростаюча популярність виставки: майже 250000 гостей із 145 країн світу відвідали SIMA в Парижі, щоб першими дізнатись про нові технічні рішення, запропоновані виробниками у відповідь на зростаючі вимоги сучасного ринку.

Багато із них спеціально приїхали на виставку, щоб відвідати стенд KUHN, традиційно один із найбільших на SIMA (біля 2500 м²), з розміщеними на ньому 48 зразками техніки та великою кількістю макетів та вузлів, які допомагають кращому ознайомленню з 22 застосованими інноваційними рішеннями.

Поруч з вже відомими в господарствах машинах, гостей познайомили з новими моделями техніки KUHN:

- навісними та напівнавісними оборотними плугами, зокрема, 10-корп. плугом двох рамної конструкції з візком, гідравлічно регульованою шириною захвата та гідравлічними запобіжниками VARI-CHALLENGER 9NSH,
- дисковим стерньовим культиватором OPTIMER PLUS 503,
- важкою дисковою бороною DISCOLANDER XM,
- лаповим глибокорозпушувачем-стерньовим культиватором CULTIMER L4000,
- диско-лаповий глибокорозпушувачем-стерньовим культиватором PERFORMER,
- багатоопераційним агрегатом для полосового обробітку грунту STRIGER,
- зерновими сівалками та комбінаціями, зокрема, пневматичною сівалкою мінімального циклу ESPRO 6000R з двухрядним дискатором перед висівною балкою,
- пневматичною сівалкою точного висіву в підготовлений грунт PLANTER 3TI,
- телескопічною сівалкою точного висіву мінімального грунтообробітку MAXIMA RXL,
- причепними обприскувачами, зокрема, METRIS 4102 ємкістю бака з поліестеру 4100 л та розмахом алюмінієвих штанг 36 м,
- розкидачами мінеральних добрив, зокрема, AXIS 50.1 H-EMC W з революційною системою корегування рівномірності внесення добрив AXMAT,
- широкозахватним гідравлічно складаним подрібнювачем рослинних решток RM610R,
- ножицями для огорожі та зелених насаджень MULTI LONGER GII EP 5557 P,
- дисковою косаркою GMD 4410 LIFT CONTROL FAST FIT з ріжучою балкою OPTIDISC,
- причіпною косаркою-плющилкою FC 3160TCD нового покоління з ріжучою балкою OPTIDISC,
- ворушилкою GF8702,
- валкоутворювачем GA9531,
- рулонними та тюковими прес-підбирачами, в тому числі з фіксованою або переміною камерами, з обмоткою плівкою, зокрема, інноваційна модель LSB 1290 iD тюкового преса з підвищеною на 25% та обмотчик рулонів RW 1410 M e-TWIN,
- видувачем соломи на підстилку / роздавачем монокорму з додатковим подрібненням матеріалу PRIMOR 4260M CUT CONTROL,
- причіпним двох шнековим вертикальним кормозмішувачем-роздавачем із видуванням соломи на підстилку PROFILE PLUS 1870 ємкістю 18 м3,
- самохідним двох шнековим вертикальним кормозмішувачем-роздавачем SPW 25.

Під кінець перебування KUHN влаштував ще один приємний сюрприз для українських аграріїв та дилерів: спільну вечерю в одному з найкращих ресторанів Парижу «Le Train Bleu».

Підсумки даної поїздки можна визначити словами вдячності в адресу компанії KUHN за можливість ознайомлення з заводом і продукцією всієї групи: «Кращого заводу, ніж KUHN, ми не бачили, кращого стенду на SIMA, ніж KUHN, не існує, кращого прийому, ніж в KUHN, ми ніде не зустрічали.»

  САЙТ КУН    СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ  

RSS

YouTube

FaceBook
КУН – Україна», Україна, 02099, м. Київ, вул. Зрошувальна 11, тел/факс (+38044) 2293875