Kuhn - Сельхозтехника KUHN: обработка почвы, посев, мульчирователи, защита растений, удобрения, заготовка сена/фуража, животноводство
Search
  
 Каталог продукції КУН 
  
  
 Група КУН 
  
  
 On-line сервіс 
  
  
 Дилерська сітка в Україні 
  
  
 Новини КУН 
  
  
 Кар'єра 
  
 Залишайтеся на зв язку
 Наші Основи
 Наша Діяльність
 Виробнича практика, виробниче стажування із частковою зайнятістю та VIE
 Типові Запитання
 Можливості працевлаштування

Виробнича практика, виробниче стажування із частковою зайнятістю та VIE

 

Bиробнича практика


Oзнайомтеся з KUHN через виробниче стажування

Виробниче стажування може стати Вашим першим досвідом у трудовій діяльності. Ми пропонуємо широке коло цікавих посад, адаптованих до Ваших кваліфікацій. Протягом стажування Вас буде супроводжувати та надавати консультації куратор.

Кожного року ми беремо до Групи 150 стажерів на виробниче стажування у більшості відділів до рівня випускника вищих навчальних закладів, а також молодих фермерів, які відкривають власну справу, або стажерів, які змінюють кар’єру.

Cвідчення

Я почав працювати у Kuhn North America у травні 2008 р. На посаді менеджера по експорту я контролюю експортні рахунки та працюю над зростанням експортної діяльності. Під час практики я дійсно навчався на робочому місці. Я вивчив вироби та виробництво, відвідуючи демонстраційні покази та розмовляючи з регіональними менеджерами. Моя практика дійсно дала мені багато корисного під час співбесіди на мою поточну позицію, тому що я здобув авторитет та позитивне ставлення до себе у Компанії. Протягом практики я добре ознайомився з культурою та виробами Компанії, таким чином я міг почати працювати відразу ж після закінчення вищого навчального закладу.

Пітер Волд [Peter Vold]

Закінчив Державний університет у Айові, має ступінь бакалавра

у міжнародному сільському господарстві, сільськогосподарському бізнесі та економіці.

2007 практикант Відділу продаж та маркетингу

VIE (Міжнародне волонтерство на підприємстві)


Французька міжнародна програма виробничої практики (VIE) являє собою професійне відрядження молодих людей віком від 18 до 28 років за кордон на різний термін перебування.

Додаткова інформація щодо VIE...

Свідчення Жюльєна РУВАНСА [Julien ROUWENS]

Ознайомтеся з іншою країною та її атмосферою, занурившись до культури нашої компанії!

Що це?

Французька міжнародна програма виробничої практики (VIE) являє собою професійне відрядження за кордон студентів та випускників віком від 18 до 28 років з країн Євросоюзу. Воно триває від 6 до 24 місяців залежно від місця призначення. Міжнародні волонтери прибувають до KUHN із наступних галузей: технічної, торгівельної, маркетингу, адміністративної, розробки та досліджень, інформаційних технологій, виробничого менеджменту, логістики тощо. Оскільки KUHN присутня в усьому світі, Група пропонує відрядження на всі континенти, де ми працюємо.

Програма VIE не добровільна робота: молодий волонтер отримує зарплатню під час свого відрядження, яка є різною залежно від місця призначення.

Інтеграція

Французька міжнародна програма виробничої практики – це чудовий шлях інтегрування до Групи KUHN, тому що вона відчиняє двері до нових культур, полегшує багатофункціональний обмін та відповідає нашим вимогам щодо спілкування іноземними мовами.

Додаткова інформація до Програми VIE:

Aller sur le site de Business France Aller sur le site de CiviWeb

Назад...

Виробниче стажування із частковою зайнятістю


Взагалі, виробниче стажування із частковою зайнятістю це:

  • Професійне навчання: для молодих людей віком від 16 до 25 років.
  • Контракт на професійну підготовку для молодих людей віком від 16 до 25 років та для безробітних людей віком понад 26 років.

Виробниче стажування із частковою зайнятістю дозволяє людям отримати підготовку або кваліфікацію/диплом від рівня професійно-технічної підготовки до рівня випускника вищого навчального закладу, за однією із багатьох галузей у Групі KUHN.  САЙТ КУН    СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ  

RSS

YouTube

FaceBook
КУН – Україна», Україна, 02099, м. Київ, вул. Зрошувальна 11, тел/факс (+38044) 2293875