Kuhn - Сельхозтехника KUHN: обработка почвы, посев, мульчирователи, защита растений, удобрения, заготовка сена/фуража, животноводство
Search
  
 Каталог продукції КУН 
  
  
 Група КУН 
  
  
 On-line сервіс 
  
  
 Дилерська сітка в Україні 
  
  
 Новини КУН 
  
  
 Кар'єра 
  
 Новини
 Огляд пресси
 Виставки

Навчання дилерів КУН-УКРАЇНА. 23 - 27 вересня. Франція.

Навчання дилерів КУН-УКРАЇНА.
23 - 27 вересня. Франція.

З 23 по 27 вересня група компаній КУН провела навчання дилерів КУН-Україна, яке, як завжди, викликало велику зацікавленість. Були присутні представники всіх дилерських компаній. І це зрозуміло, адже мова йшла про відвідування відразу трьох заводів (КУН-Одюро, КУН-Бланшар и КУН-Хуард) групи компаній KUHN - світового лідера з виробництва навісного и причіпного обладнання, та й до того ж розміщених в, напевно, найкрасивішій країні світу - Франції.

На заводах дилери побачили виробництво добре знайомої техніки. Пройшовши по всьому ланцюгу цехів, починаючи від заготівельного (основа надійності та якості любого виробу) і закінчуючи фарбувальним і збиральними цехами, дилери переконалися, що техніка виготовлюється на високому технологічному рівні.

Ознайомлення з технікою виробництва заводу КУН-Одюро почалося з поїздки на ферму, де відбулася зустріч і обмін інформацією із французським фермером. Також було проведено навчання по застосуванню змішаного раціону в годуванні, без якого неможливо отримати високі результати по надоям і приросту мя’са. З цією метою на фермі самохідний кормозмішувач SPW 22 виробництва KUHN, Дилерам сподобалось бережне поводження із структурними компонентами корму, необхідне для профілактики захворювань системи обміну речовин.Також в роботі був представлений видувач соломи на підстилку Primor 2060. А пізніше, в демонстраційному залі, був показаний новий Profile 680 и Profile 1480, які відрізняються високою якістю та компактними розмірами. Екскурсія по заводу була також цікавою.В КУН-Одюро була зроблена презентація продукції цього заводу (кормозмішувачі, видувачі соломи на підстилку та ін.), та деяких інших заводів: КУН-Саверн (сінозаготівельна техніка, подрібнювачі рослинних решток, розкидачі мінеральних добрив), КУН-Гелдроп (пресс-підбирачі, обмотувальники, подрібнювачі кукурудзи на силос), КУН-Краузе (широкозахватна техніка для підготовки грунту).

Тренінг на заводі КУН-Бланшар також був цікавим та корисним, залишив найкращі враження. В доповнення до презентації техніки в класі відбулася польова демонстрація оприскувача Metris 4100 з алюмінієвою штангою робочою шириною 36 м. Особливе враження справила ексклюзивна система підвіски штанги Equilibra, котра дозволяє постійно вести оприскування паралельно поверхні поля.

На заводі КУН-Хуард всі були враженні пресом потужністю 5500 тонн (таких всього три в Європі), котрий закладає основи високої міцності робочих органів техніки KUHN.

З налаштуваннями і роботою просапних сівалок група ознайомилась на демонстраційній площадці.

П’ять днів тренінгу пролетіли як один. Працівники заводів організували настільки цікаву та насичену програму, що тільки встигай дивитися та записувати, фотографувати, слухати, задавати питання та заповнювати відповіді.

Підсумки даної поїздки можна визначити словами вдячності на адресу заводів групи KUHN за можливість пройти навчання та своїми очами побачити весь ланцюг технологічного процесу виробництва машин торгової марки KUHN !  САЙТ КУН    СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ  

RSS

YouTube

FaceBook
КУН – Україна», Україна, 02099, м. Київ, вул. Зрошувальна 11, тел/факс (+38044) 2293875