KUHN, піонер, новатор.

Дивитись

50 years of innovation Disc Mower

Протягом останніх 50 років KUHN Group займалася розробкою та пошуком інноваційних рішень для дискових косарок і косарок-плющилок і продовжує займатися цим сьогодні :

 • Компанія зареєструвала багато патентів і прагне надавати фермерам усього світу сучасні інноваційні рішення, які забезпечують високу якість кормів, легкість у використанні, продуктивність, безпеку та надійність у роботі, а також знижують витрати на технічне обслуговування.
 • Ось ключові якості, які KUHN намагається втілити у кожній своїй машині.

Збільшити прибутковість вашої техніки та її окупність

Ми пропонуємо косарки, які були спроектовані, розроблені та виготовлені KUHN, аж до найдрібніших деталей, щоб гарантувати, що техніка, яку ви купуєте найвищої якості.


scroll

ВИРОБНИЦТВО ВИСОКОЯКІСНИХ КОРМІВ

Сьогодні основним завданням фермерів є виробництво високоякісних кормів для тваринництва при зниженні виробничих витрат.

Конструктори компанії KUHN постійно працюють над розробкою техніки, яка забезпечує високу якість кормів, використовуючи для цього найсучасніші технологічні та інженерні рішення і високоякісні матеріали. «Знизивши вміст домішок з 4 % до 2 %, ви можете економити 89 євро на одному гектарі на рік *.»

*джерело: Landwirtschaftkammer Niedersachsen

Виробляє чисті корми без домішок!

Овальні диски допомагають переміщувати зрізану траву назад, запобігаючи таким чином забиванню косарки та втраті кормів.

Ріжучий брус OPTIDISC, завдяки більшій відстані між дисками, що сходяться, оптимізує рух зеленої маси, особливо при роботі на великих швидкостях та з великими масами трави. Це також покращує якість косіння на важких ділянках. Зменшення відстані між дисками, що розходяться, дозволило створити більше перекриття ножів, забезпечивши таким чином більш вискоку якість зрізання.

Ідеальне дотримання рельєфу

Різні системи підвіски та розумна кінематика дискових косарок забезпечують ідеальне дотримання рельєфу завдяки:

Запобігає включенню домішок та оптимізує тиск на ґрунт

Косарки з гідропневматичною підвіскою LIFT-CONTROL створюють сталий та легко регульований тиск на ґрунт, запобігаючи включенню домішок до ваших кормів.

LIFT-CONTROL

Регульована швидкість плющення

Великий діапазон налаштувань ротору з пальцями (різні швидкості обертання та положення гребінки) спрощує процес вибору швидкості плющення в залежності від типу трави, її висоти та погодних умов.

Для більш тендітних трав використовується плющильний каток з регульованим тиском, який зберігає листя бобових рослин.

Калібрування валків

Ширину валків можна налаштувати відповідно до рівня вологості та погодних умов. Широкий захват прискорює висихання, а вузький валок запобігає чавленню зрізаної трави колесами трактору.

FC 3160 TLD

Наш Досвід

Високоякісні запасні частини

Такі комплектуючі, як диски і направляючі є дуже важливими елементами, що забезпечують високу якість зрізання, і тому вони є частиною комплексного виробництва компанії KUHN. Після штампування їх піддають спеціальному термічному гартуванню, яке забезпечує їм високу стійкість стирання та надають оптимальну антивібраційну форму. Одним з ключових питань, яке забезпечує безпеку і продуктивність праці, є також характеристика ножів (якість сталі та термічна обробка, форма, стійкість до деформації під сильними ударами та від зношування).

FC 3160 TLD

Збирання та контроль якості

Після виробництва деталі проходять багаторівневу перевірку, перш ніж потрапити на збиральний конвеєр. Наприкінці кожен ріжучий апарат проходить функціональну перевірку (робоча температура, температура у підшипниках, вимоги щодо потужності тощо).

На виході з конвеєру здійснюється перевірка силових агрегатів, гідравлічних та електричних систем як самої машини, так і окремих її секцій. З кожної виробленої партії відбирається одна машина, яку інтенсивно випробовують на дорозі та у полі, після чого її розбирають, щоб цінити її стан.

FC 3160 TLD

БІЛЬШ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ

Безпечність маневрування

Брус зчеплення GIRODINE, яким косарки та косарки-плющилки чіпляються до трактору, є наочною ілюстрацією цього.

Завдяки цьому зчепленню ви можете безпечно працювати на високих швидкостях. Навіть при здійсненні поворотів під найкрутішими кутами на повній швидкості, ваша трансмісія буде завжди вирівняна по відношенню до трактору і захищена від пошкоджень.

Працюйте і ні про що не хвилюйтеся!

Косарки GMD і косарки-плющилки FC з підвіскою LIFT-CONTROL обладнані активною системою безпеки «NON STOP».

Якщо трактор наїде на перешкоду, шарнір зчеплення косарки підніметься до гори і відхилить косарку назад, щоб уникнути перешкоди. Після того як перешкоду подолано, шарнір повернеться у робоче положення.

Миттєва заміна ножів!

Більшість косарок і косарок-плющилок KUHN оздоблюються системою FAST-FIT. Заміна ножів здійснюється безпечно і у миттєвість ока!

Наш Досвід

Прецизійне нарізання зубчатих передач і термічна обробка

Ріжучий апарат — це високоточний механізм, який працює у дуже важких умовах: висока інтенсивність і тривалість робіт, трактори з високою потужністю, складний рельєф місцевості, ріжучі деталі знаходяться дуже близько від землі, внаслідок чого існує висока ймовірність їх зіткнення з перешкодами тощо.

Ріжучий апарат, підшипники дисків та зубчаті передачі є важливими деталями, які підлягають високоточній обробці та різним видам термічної обробки, після чого здійснюється ретельний контроль їх якості. Це, наприклад, надало нам змогу розробити найширший ріжучий апарат на ринку (5,2 м), якій не потребує заміни мастила.

Taillage des pignons et traitement thermique

ПОДОВЖЕНИЙ СТРОК ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Окрім системи підвіски LIFT-CONTROL, є й інші системи, які захищають найбільш важливі деталі косарки або косарки-плющилки та дозволяють подовжити її строк експлуатації.

Життєво важливі деталі захищені

У випадку різкого зіткнення диску з перешкодою, вал диску зламається як раз над підшипником, оскільки у цьому місці в ньому є спеціальна канавка.

Система PROTECTADRIVE захищає зубчаті колеса. Економія просто величезна: деталь можна замінити менш ніж за 15 хвилин без великих витрат і продовжити роботу.

Знижений рівень вібрації

В останньому поколінні дискових косарок між ріжучим апаратом і шасі встановлено амортизатори, які ефективно зменшують рівень вібрації, особливо на більш великих швидкостях та сприяють подовженню строку експлуатації косарки.

Des vibrations mieux filtrées

Flexible side guards

Найновіші моделі дискових косарок і косарок-плющилок KUHN оздоблюються захисними щитками FLEXPROTECT з поліетилену, які гнуться, але не ламаються та захищають косарку від ушкоджень при зіткненні з перешкодами.

Des protections latérales flexibles

Наш Досвід

Ливарний цех

У нашому ливарному цеху ми виготовляємо інноваційні деталі для фермерів. Шасі з'єднується з ріжучим апаратом пласким кронштейном з високоякісного чавуну SG (зі сфероїдальною графітовою кристалічною структурою, подібною до структури сталі), на ньому встановлено сайлент-блоки, які зменшують рівень вібрації під час роботи з високою швидкістю на жорсткому ґрунті. Вони також запобігають швидкому зношуванню та обмежують зону підтримки ріжучого апарату. Патент компанії KUHN.

Fonderie intégrée

Спеціальні підшипники

Умови косіння у різних кутках світу різні, і тому ми маємо розробляти передові технічні рішення щодо таких деталей, як підшипники ріжучого апарату. На відміну від багатьох виробників підшипників, ми можемо забезпечити нашим споживачам такі ключові характеристики підшипників, як якісна система змащування, покращена герметичність, стійкість до стирання, понижений кліренс та висока швидкість обертання.

Fonderie intégrée

[Відео] Відгуки Дізнайтеся, що думають наші фермери - Дивіться відгуки від користувачів техніки на цьому сайті!

 • R. Brezzi - Italy
 • M. Perard - France
 • J. Kujala - Finland
 • C.P. Andersson - Norway
 • S. Brown - Australia
 • J. Nulte - Latvia

Що завтра?

What about tomorrow?

Водночас з цим фермерські господарства будуть збільшуватися і усе більше використовувати сучасніші технології.

Передові системи управляння господарствами також почали створювати революцію у цій галузі.

Ключем до успіху у косінні та інших галузях сільського господарства є розвиток технологій.

Сьогодні біля 50 наших співробітників займаються розробкою машин на електричній тязі. Група компаній KUHN продовжує інвестувати у науково-технічні дослідження з метою забезпечити ваші вимоги щодо якості, продуктивності, прибутковості, точності праці та розвитку технологій зв'язку.


Компанія KUHN працює, щоб усі ваші інвестиції були виправдані, а сама компанія зберігала статус виробника найпопулярніших дискових косарок у світі!

KUHN, компанія-піонер

У 1949 році компанія KUHN вирішила перейти на механічну тягу і почала виробляти машини за індивідуальними замовленнями. Дуже скоро компанія стала одним з перших виробників сільськогосподарської техніки у Франції, хто розпочав процес модернізації у сільськогосподарському виробництві. Перші дискові косарки на механічній тязі мали бічне зчеплення та пальцевий ріжучий апарат.

 1. Протягом 60-х: KUHN — піонер у розвитку сільськогосподарської техніки

  Ряд інновацій та випуск продукту пройшов протягом цього періоду.

  Головною метою компанії була розробка якісних інноваційних рішень, завдяки яким вона б отримала визнання у галузі виробництва сільськогосподарської техніки. У цей період компанія зробила чимало винаходів і випустила багато видів нової продукції.

  Протягом 60-х років щорічно на заводі KUHN Saverne у Франції вироблялося більше 26 тисяч машин, включаючи:
  - 12 тисяч пальцевих косарок з бічним зчепленням
  - 9500 сіноворушилок і граблів

 2. 1967: KUHN — піонер і експерт у виробництві дискових косарок

  У 1967 році KUHN випустила першу ротаційну дискову косарку GMD 4.

  Переваги :
  - Ця косарка мала підвищену швидкість роботи, більш високий рівень комфорту оператора і була простішою у технічному обслуговуванні.

  Дискова косарка GMD 4 швидко завоювала популярність в усьому світі.

 3. У 70-х роках були випущені перші косарки-плющилки у різних конфігураціях.

  Нові ротори FC 44 зі сталевими пальцями зрізали траву та спрямовували її до регульованої гребінки.

  Переваги : Це дозволило підвищити якість кормів, зробило процес зрізання трави більш рівномірним і покращило якість просушування.

 4. У 80-х роках: KUHN — піонер нових методів роботи

  KUHN випустила свою першу причіпну косарку-плющилку FC 300.

  Переваги : Вона мала чудову маневреність і забезпечувала високий рівень комфорту оператора.

 5. У 1992 році: ALTERNA 500

  KUHN представила першу косарку-плющилку з послідовним зчепленням.

  Avantage : Її 5-метровий захват забезпечував високу продуктивність праці.

 6. У 1994 році: KUHN розробила систему регулювання прохідності LIFT-CONTROL

  як для косарок GMD, так і косарок-плющилок FC

  Переваги :
  - Ця система забезпечує відповідність косарки до рельєфу косовища за рахунок сталого тиску ріжучого апарату на ґрунт.
  - Інтегрований запобіжний механізм дозволив також знизити втрати на технічне обслуговування.

Залишайтеся на зв'язку

#THEDiscMower