Kuhn - Сельхозтехника KUHN: обработка почвы, посев, мульчирователи, защита растений, удобрения, заготовка сена/фуража, животноводство
Search
  
 Каталог продукції КУН 
  
  
 Група КУН 
  
  
 On-line сервіс 
  
  
 Дилерська сітка в Україні 
  
  
 Новини КУН 
  
  
 Кар'єра 
  

RW –10 series e -TWIN

 


Економія 50% часу на обмотування

Ви маєте змогу економити до 50% часу на обмотування: завдяки особливостям розташування двох обмотувальних пристроїв збільшується поверхня плівки, що використовується за кожний оберт.

Економія 8% плівки

Зменшуйте витрату плівки до 8% завдяки унікальному попередньому натягачеві із запатентованою системою розподілу плівки.

Бажаєте дізнатись, як технологія Kuhn e -TWIN допоможе підвищити продуктивність обмотування та зробити цей процес економічно ефективнішим?

Скористайтеся калькулятором e -TWINщоб підрахувати свою вигоду!

Калькулятори


Кожний етап процесу обмотування необхідно координувати й оптимізувати, зважаючи на стан рослинної маси, умови в полі та прогнози погоди, а також особливості вантажно-розвантажувальних операцій і зберігання маси.

Компанія Kuhn пропонує економічні, екологічно безпечні та ергономічні рішення для обмотування у вигляді повного модельного ряду надійних у роботі обмотувачів рулонів і тюків.

Ідеально обмотані рулони та тюки, а також такі чинники, як висока продуктивність і надзвичайно тривалий термін служби, гарантують, що кошти, інвестовані в обмотувачі KUHN, принесуть вам значний прибуток.

  САЙТ КУН    СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ  

RSS

YouTube

FaceBook
КУН – Україна», Україна, 02099, м. Київ, вул. Зрошувальна 11, тел/факс (+38044) 2293875