Kuhn - Сельхозтехника KUHN: обработка почвы, посев, мульчирователи, защита растений, удобрения, заготовка сена/фуража, животноводство
Search
  
 Каталог продукции КУН 
  
  
 Група КУН 
  
  
 On-line сервис 
  
  
 Дилеры 
  
  
 Новости КУН 
  
  
 Кар'єра 
  
 Новости
 Огляд пресси
 Выставки

KUHN — компанія винахідник, компанія новатор.

KUHN — компанія винахідник, компанія новатор. 50 років інновацій у дискових косарках

Першими косарками, розробленими компанією KUHN Group, були бічні косарки з пальцями на живій тязі, після цього, ще у 1949 році, коли почалася модернізація господарств, і на фермах стала збільшуватися кількість тракторів, з'явилися косарки на механічній тязі, які поступово витиснули косарки на живій тязі.

Але революція настала тільки тоді, коли рівно 50 років тому на ринку з'явилася дискова косарка, розроблена компанією KUHN.

Своєю першою дисковою косаркою моделі GMD 4 з овальними дисками, яку було випущено у 1967 році, компанія KUHN здійснила справжню революцію у цій галузі, оскільки такий підхід до косіння був на той час абсолютно новаторським. Це значно збільшило швидкість косіння, зменшило забивання механізмів шляхом викиду скошених рослин через задню частину косарки та позбавило необхідності щоденно заточувати леза. Ця модель стала надзвичайно популярною з моменту її випуску, що забезпечило компанії KUHN лідируючі позиції на світовому ринку дискових косарок.

У середині 70-х було розроблено моделі косарок-плющилок, які дозволили прискорити процес висихання скошених рослин. У 80-х роках компанія KUHN випустила свою першу причіпну косарку FC 300 з плющильним механізмом. Вона оснащувалася причіпною балкою GYRODINE, яка забезпечувала косарці надзвичайну маневреність. У 1992 році компанія KUHN представила першу причіпну косарку-плющилку на поперечній рамі ALTERNA 500, яка завдяки своїй 5-метровій ширині забезпечувала високу продуктивність праці.

KUHN Group уже протягом 50 років займається інноваційними розробками у сфері дискових косарок і косарок-плющилок, запатентувавши протягом цього часу велику кількість винаходів. Це дозволяє нам на крок випереджати прогрес у сільському господарстві та надавати фермерам сучасне обладнання, яке забезпечує високу якість фуражу, просте і надійне у використанні та зменшує витрати на обслуговування.

Інноваційний підхід компанії KUHN до виробництва косильної техніки дає фермерам можливість отримувати корм найвищої якості, який зберігає в собі усі поживні елементи рослин. Саме для цього було розроблено спеціальну гідропневматичну систему притискання LIFT CONTROL з запобіжником NON STOP, яка встановлюється на більшість косарок і косарок-плющилок KUHN. Ефективно зрізає зелену масу ріжучий брус OPTIDISC запатентованої конструкції, яка забезпечує різну відстань між дисками у залежності від того, сходяться диски чи розходяться.

Велику увагу ми також приділяємо інноваційним рішенням, які дозволяють збільшити строк служби нашого обладнання. Наприклад, система PROTECTADRIVE забезпечує захист рухомих деталей приводу у випадку зіткнення з перешкодами, що значно зменшує час простою.

Щоб рухатися нога в ногу з сучасними тенденціями розвитку у галузі косильного та іншого обладнання, компанія KUHN широко запроваджує електронні технології та компоненти, що забезпечують можливість збору, передавання та обробки даних. KUHN Group активно інвестує у наукові дослідження, що дозволяє забезпечити відповідність її техніки найостаннішим вимогам якості, продуктивності, економічності, точності та комунікаційних можливостей. Наша мета — залишатися найпопулярнішим виробником дискових косарок у світі.

13 декабря тренинг по технологической операции – опрыскиванию. KUHN
Хотим сообщить Вам, что 13 декабря, вторник, мы планируем провести тренинг по технологической операции – опрыскиванию. Расскажем про агрономию, правильный выбор опрыскивателя, правильный подбор форсунок, правильный выбор химии
Запрош-на-тренінг-Захист-рослин.jpg
KUHN — компанія винахідник, компанія новатор.
50 років інновацій у дискових косарках
2017-02-27_18h38_01.jpg
Нова партнерська програма для агробізнесу від Креді Агріколь Банку та KUHN
Креді Агріколь Банк та компанія KUHN пропонують спеціальну програму фінансування для придбання сільгосптехніки KUHN.
Нова партнерська програма для агробізнесу від Теком Лізинг
ТОВ «ТЕКОМ-лізинг» входить в число 20 найбільших лізингових компаній України,
Тренінг по зерновим сівалкам ESPRO + Premia
Час збагатити себе новими заннями! Запрошуємо на тренінг на початку грудня.
У технологічному центрі КУН на базі НУБіП було проведено триденний навчальний тренінг для аграріїв, дистриб’юторів та студентів.
На тренінгу розглядались актуальні технологічні рішення для зернових сівалок КУН Premia 9000 TRC та Espro 6000 R/RC.
prewie.JPG
10/10/2013Навчання дилерів КУН-УКРАЇНА. 23 - 27 вересня. Франція.
З 23 по 27 вересня група компаній КУН провела навчання дилерів КУН-Україна, яке, як завжди, викликало велику зацікавленість. Були присутні представники всіх дилерських компаній. І це зрозуміло, адже мова йшла про відвідування відразу трьох заводів (КУН-Одюро, КУН-Бланшар и КУН-Хуард) групи компаній KUHN - світового лідера з виробництва навісного и причіпного обладнання, та й до того ж розміщених в, напевно, найкрасивішій країні світу - Франції.
26/08/2013«… додати трішки солі та все добре перемішати»
Травна система жуйних досить складна. Адже тон тут задають саме мікроорганізми: Саме з продуктами їхньої життєдіяльності (ферментації) в організм тварини надходять поживні речовини. Та завдяки дослідженням, сучасна система годівлі у господарствах стала найбільш адаптованою до потреб організму жуйних.
KUHN kormozmishuvach-5.pdf
Attachment
23/08/2013KUHN – ПРЕМІУМ-ТЕХНІКА ДЛЯ АГРАРІЯ
ВИКОРИСТАННЯ КОМПЛЕКСУ ГРУНТООБРОБНИХ ТА ПОСІВНИХ АГРЕГАТІВ KUHN В ОДНОМУ З НАЙДИНАМІЧНИХ АГРОХОЛДИНГІВ УКРАЇНИ ПЕРЕ- КОНЛИВО ДОВОДИТЬ ЇХ ТЕХНОЛОГІЧНІ ПЕРЕВАГИ.
KUHN.pdf
Attachment
06/03/2013"Десант" українських агрохолдингів у Франції
Представницький десант в складі 24 українських аграріїв, що представляють інтереси 18 агрохолдингів, земельний банк яких налічує близько 2 млн. га, прибув 21-го лютого у Францію з метою відвідання головного заводу групи компаній «KUHN» та однієї з найбільших виставок сільськогосподарської техніки «SIMA».
статья о поездке аграриев в КУН 21-25 02 2013 малые фото.pdf
Attachment
14/11/2011КУН в Вашем телефоне!
Мобильные веб-сайты КУН уже запущены в работу. Спашите посетить!
04/11/2011Обучение дилеров КУН Украина
С 16 по 22 октября группа компаний КУН провела обучение дилеров КУН Украина. Обучение прошло на заводах Группы КУН, во Франции.
12/09/2011Сезонные обучения КУН
КУН проводит серию мероприятий по обучению представителей Дилеров.

  САЙТ КУН    СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ  

RSS

YouTube

FaceBook

Twitter
КУН – Україна», Україна, 02099, м. Київ, вул. Зрошувальна 11, тел/факс (+38044) 2293875